Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 17 maja 2022, 11:46

Anime w świecie Cyberpunka 2077 i inne produkcje Netflixa na nowej zapowiedzi

Wielkimi krokami zbliża się impreza Geeked Week, na której Netflix pokaże swoje nowości na nadchodzące miesiące. Wśród nich zobaczymy między innymi Cyberpunk: Edgerunners.

Źródło: YouTube

Wczoraj w sieci pojawił się zwiastun promujący event Nexflix Geeked Week. Impreza odbędzie się w dniach od 6 do 10 czerwca, a w jej trakcie zaprezentowane zostaną nowości przygotowane przez giganta streamingowego. Jedną z nich będzie Cyberpunk: Edgerunners, czyli animowany spin-off gry Cyberpunk 2077, którego fragmenty możemy zobaczyć w poniższym materiale.

Anime, którego akcja rozgrywa się w Night City, zapowiedziano w 2020 roku, kiedy to CD Projekt Red poinformował o nawiązaniu współpracy z Netflixem. Za stworzenie animacji odpowiedzialne będzie japońskie studio Trigger, które założono w 2011 roku.

Oprócz Cyberpunka: Edgerunners Netflix przygotował również inne atrakcje dla swoich fanów na całym świecie. Na tegorocznym Geeked Week będziemy mogli zobaczyć nowości z takich produkcji, jak między innymi Stranger Things, The Umbrella Academy, Sandman czy też Alice in Borderland.

Na tę chwilę nie wiadomo zbyt wiele na temat animowanego Cyberpunka. Z wcześniej podanych informacji wynika jednak, że historia koncentrować się będzie na chłopcu, który stara się przetrwać na ulicach Night City. Całość ma składać się z dziesięciu odcinków, za które odpowiedzialni będą Hiroyuki Imaishi i Masahiko Otsuka.

Karty podarunkowe do Netflixa kupisz tutaj

Cyberpunk: Edgerunners znajdzie się na wydarzeniu Netflixa zapewne w sekcji animacji, odbywającej się 8 czerwca. Premiera zaplanowana jest jeszcze na ten rok.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.