Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 16 maja 2022, 14:20

autor: Ania Orzech

Stranger Things 4 zachwyciło pierwszych widzów

Niedługo na Netfliksie zadebiutuje czwarty sezon Stranger Things. W związku z tym kilku szczęśliwców miało okazję obejrzeć pierwszy odcinek nowej odsłony hitu platformy. Ich reakcje wskazują na to, że szykuje się świetne i wyjątkowo mroczne widowisko.

Netflix/materiały promocyjne

Długo wyczekiwany czwarty sezon serialu Stranger Things wkrótce pojawi się Netfliksie. Wygląda na to, że kontynuacja jednego z największych hitów platformy będzie jeszcze lepsza niż się spodziewaliśmy.

Pierwszy odcinek nowego sezonu mieli okazje obejrzeć członkowie zespołu związani z serialem oraz niewielka grupa przedstawicieli mediów. Ich reakcje są jednogłośne. Pieniądze Netflixa nie poszły w błoto, a kontynuacja Stranger Things będzie świetnym i wyjątkowo mrocznym widowiskiem.

Reakcje na pierwszy odcinek czwartego sezonu Stranger Things

Odpowiedzialni za serial bracia Duffer obiecali, że czwarty sezon będzie najdłuższym, jaki do tej pory powstał. Potwierdziła to długość pierwszego odcinka, który trwa aż 75 minut.

Nowa odsłona Stranger Things jest jedną z tych produkcji, na której Netflix zdecydowanie nie oszczędzał. Budżet miał bowiem wynosić około 30 mln dolarów za odcinek.

Karty podarunkowe do Netflixa kupisz tutaj

Osoby, które oglądały już pierwszy epizod, nie szczędzą pochwał i zachwytów pod adresem kontynuacji Stranger Things. Z ich wypowiedzi wynika również, że serial stał się jeszcze bardziej mroczny.

Stranger Things 4 zachwyciło pierwszych widzów - ilustracja #1
Źródło: Twitter/GraceRandolph

Widziałam kilka odcinków Stranger Things 4, ale mogę pisać tylko o pierwszym. Wydali 30 mln na każdy z epizodów… na ekranie widać każdego centa. Jest CUDOWNY. OSTATECZNY, MEGA ejtisowy film, który zakończy wszystkie ejtisowe filmy.

Stranger Things 4 zachwyciło pierwszych widzów - ilustracja #2
Źródło: Twitter/srsoto26

Pierwszy odcinek Stranger Things 4 na starcie okazuje się mroczniejszy niż to, co widzieliśmy dotychczas i bardzo mi się to spodobało. Serial wydaje się dojrzalszy, podkreślając przy tym, że zarówno postacie, jak i widzowie się postarzeli. Jednocześnie jednak ma w sobie wszystkie te elementy, które czynią go Stranger Things.

Kiedy premiera czwartego sezonu Stranger Things?

Nowy sezon podzielono na dwie części. Pierwsze jego odcinki pojawią się na Netfliksie 27 maja, zaś pozostałe epizody zobaczymy 1 lipca.

Jeśli chodzi o finał serii, to zgodnie z zapowiedziami, będzie nim piąta odsłona serialu.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTubetvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie..

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.