Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 21 września 2022, 14:26

autor: Marcin "Nicek" Nic

Andor na nowo definiuje popularną postać w „niepokojący” sposób

Dzięki dzisiejszej premierze serialu Andor jesteśmy w stanie po raz kolejny zanurzyć się w świecie Gwiezdnych wojen i powrócić do dobrze znanych postaci. Jedną z nich jest Cassian Andor, który będzie zmieniał się na naszych oczach z odcinka na odcinek.

Źródło fot.: Andor; Tony Gilroy; Disney; 2022

Cassian Andor jest jedną z powracających postaci przy okazji najnowszego serialu w świecie Gwiezdnych wojen. Na przestrzeni dwóch sezonów Andora poznamy drogę tego bohatera ku zostaniu jednym z najbardziej rozpoznawalnych rebeliantów w Galaktyce.

Disney+ kupisz tutaj

Po raz kolejny w tej roli zobaczymy Diego Lunę, który miał już przyjemność wcielania się w Cassiana Andora przy okazji filmu Łotr 1. Gwiezdne Wojny - Historie. Tym razem jednak mamy do czynienia z bohaterem, który jest tak naprawdę na początku swojej drogi.

Dla odtwórcy roli oznaczało to więc stworzenie całkowicie nowej postaci. Przy okazji ostatniego wywiadu dla portalu Inverse Diego Luna postanowił opowiedzieć o całym procesie.

Początek Cassiana jest dość niepokojący. Jest w cynicznym momencie swojego życia. Stara się przetrwać, próbując dokonywać dobrych wyborów. Na swojej drodze spotka właściwych ludzi, będzie świadkiem wielu zdarzeń i złoży to, czego potrzebuje, aby być częścią zmiany. Wiemy, do czego jest zdolny, ale jak daleko może się posunąć? Jak daleko zajdzie człowiek, który stracił wiarę w siebie i swoją społeczność?

Cassian Andor nie jest jedyną postacią, która będzie się różnić od swojego pierwowzoru z filmu Łotr 1. Gwiezdne Wojny - Historie. W podobnej sytuacji jest również Mon Mothma, w którą po raz kolejny wcieli się Genevieve O’Reilly. Jej bohaterkę zdążyliśmy poznać między innymi jako przywódczynię Rebelii, jednak w Andor pełni ona rolę polityka, który zdaje sobie sprawę, że cały system jest przeciwko niej.

Przypomnijmy, że serial Andor zadebiutował dzisiaj na platformie Disney+. Z okazji premiery subskrybenci mogą obejrzeć pierwsze trzy odcinki produkcji. Nowe epizody będą pojawiać się co tydzień.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów i usług, których oferty prezentowane są powyżej.