Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 listopada 2022, 14:22

autor: Zuzanna "ZuzoliK" Domeradzka

American Truck Simulator: Texas z datą premiery; zobacz klimatyczny trailer

Znamy datę premiery najnowszego i największego DLC do American Truck Simulatora. Teksas będzie można zwiedzać już bardzo niedługo.

Źrodło fot. store.steampowered.com
i

O powstawaniu dużego rozszerzenia do American Truck Simulatora dodającego stan Teksas wiedzieliśmy już od dłuższego czasu. Dziś twórcy w końcu ujawnili jego datę premiery – 15 listopada tego roku. Zobaczcie poniżej klimatyczny zwiastun prezentujący nowy obszar.

DLC Texas wprowadzi największą jak do tej pory mapę do gry. Na razie nie podano, ile przyjdzie nam zapłacić za taką dawkę zawartości, ale prawdopodobnie będzie to 44,99 złotego (tyle, ile do tej pory kosztowały podobne dodatki).

American Truck Simulator: Texas z datą premiery; zobacz klimatyczny trailer - ilustracja #1

Cały Teksas czekaŹródło: YouTube - SCS Software

Tak brzmi opis dodatku na Steamie:

Mamy nadzieję, że spodoba wam się wasza wizyta w Stanie Samotnej Gwiazdy, Teksasie. W tym miejscu nie ma już kowbojów, ale ich duch jest obecny, szczególnie na ranczach, które tu możecie znaleźć. Mamy też sporo bydła i inne zwierzęta gospodarskie, więc wasze wyprawy ciężarówką będą pełne życia.

Jeśli jesteście zainteresowani, w dniu premiery tego DLC odbędzie się specjalna transmisja z niego, którą będzie można śledzić na oficjalnym kanale studia SCS Software na Twitchu. Twórcy obiecują okazję do zgarnięcia prezentów i inne niespodzianki.

Obecnie dodatek Texas do American Truck Simulatora można dodawać do listy życzeń na Steamie.

  1. American Truck Simulator - poradnik do gry
E3 2021