Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 9 czerwca 2024, 11:47

Amazon obniżył cenę tego 80-watowego głośnika do niespotykanego dotąd poziomu. Soundcore Motion Boom 2 to kiler, przed którym powinien pokłonić się nawet JBL Xtreme 4

Smartfony mają Motorolę i Xiaomi, gdy szukamy dobrych urządzeń za niewielkie pieniądze, a głośniki bluetooth mają firmę Anker, produkującą rewelacyjnie brzmiące urządzenia za ułamek ceny legendarnego JBL.

Źródło fot. Anker
i

Jedną nogą stoimy już w okresie wakacyjnym, a drugą, już od jakiegoś czasu, w grillowym. To idealna okazja, żeby sprawić sobie porządny głośnik do rozruszania każdej imprezy. Świetnym wyborem w tym przypadku będzie Soundcore Boom 2, który „upolujecie” teraz w promocji gorącej niczym kiełbaska z rusztu.

Kliknij, żeby przejść do sklepu Amazon i zobaczyć tego pogromcę JBL.

Przede wszystkim dźwięk

Pod względem dźwięku Boom 2 nie tylko nie zawodzi, ale wręcz zaskakuje. Według wielu testów i opinii użytkowników brzmienie jest rewelacyjne i bez problemu konkuruje nawet z JBL Xtreme 4, urządzeniem trzy razy droższym. Bywa ono określane jako niezwykle czyste, ale też bardzo basowe. Nie każdemu taki profil odpowiada; sam natomiast jestem zwolennikiem „dudnienia” i to nie tylko przy muzyce imprezowej. Za potężny bas odpowiada tu oszałamiający, 50-watowy subwoofer, a wysokich brzmień dostarczają dwa 15-watowe głośniki wysokotonowe, co w sumie daje moc całkowitą urządzenia aż 80 W.

Źródło: Anker, grafika promocyjna. - Amazon obniżył cenę tego 80-watowego głośnika do niespotykanego dotąd poziomu. Soundcore Motion Boom 2 to kiler, przed którym powinien pokłonić się nawet JBL Xtreme 4 - wiadomość - 2024-06-09
Źródło: Anker, grafika promocyjna.

Dużo dodatkowych funkcji

Soundcore Boom 2 to nie tylko rewelacyjny dźwięk. Dzięki certyfikatowi odporności IPX7 urządzenie można śmiało zabrać na plażę czy nad jezioro i nie przejmować się wilgocią. Dodatkowo, jeżeli nawet wpadnie nam ono do wody, będzie się na niej unosiło. Trochę kusi mnie wrzucić do wanny jeden z moich chińskich głośniczków, żeby zobaczyć, czy też to „potrafi”. Miłym dodatkiem są LED-y umieszczone po obu stronach urządzenia.

Ten głośnik rozkręci każdą imprezę – kliknij i zobacz.

Sprzęt możemy konfigurować za pomocą aplikacji producenta, w której zmienimy również ustawienia equalizera, wybierzemy kolory i efekty LED, nie wspominając już o przeprowadzaniu aktualizacji oprogramowania czy zdalnym sterowaniu głośnością i basem. Dzięki potężnej baterii głośnik może grać nawet do 24 godzin, a w razie potrzeby posłużyć jako powerbank do podładowania telefonu.

Źródło: Anker, grafika promocyjna. - Amazon obniżył cenę tego 80-watowego głośnika do niespotykanego dotąd poziomu. Soundcore Motion Boom 2 to kiler, przed którym powinien pokłonić się nawet JBL Xtreme 4 - wiadomość - 2024-06-09
Źródło: Anker, grafika promocyjna.

Cena, która zawstydza JBL

Soundcore Boom 2 to urządzenie, nad którym warto się poważnie zastanowić przy poszukiwaniach głośnika Bluetooth. Zaskakująco dobry dźwięk, potężny bas oraz świetna jakość wykonania z powodzeniem mogą konkurować na przykład z JBL Xtreme 4, który kosztuje aż 1499 zł. Tymczasem propozycja firmy Anker to koszt 469 zł w ramach promocji w sklepie Amazon. W tym przedziale cenowym jest ona praktycznie bezkonkurencyjna.

Soundcore Boom 2 w sklepie Amazon – zobacz, czy nie szukasz właśnie takiego sprzętu.

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

Łukasz Michalak

Łukasz Michalak

Z GRYOnline związany od 2023 roku. Gracz od momentu, gdy brat przyniósł do domu coś, na co każdy wtedy mówił „Pegasus”, a co tak naprawdę było tylko bazarowym „famiklonem”. Jego pierwszy tekst w internecie ukazał się w 2011 roku na opuszczonej dawno stronie Gieromaniak. Wieczny student filologii angielskiej. Oprócz szeroko pojętego gamingu, interesuje się głównie science fiction i w mniejszym stopniu fantasy. Bardzo dobrze czuje się też otoczony technologią. Średnio raz na dwa tygodnie rozmyśla nad Imperium Rzymskim.

więcej