Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Techland Press Release 24 kwietnia 2012, 17:16

Almanach klasyki z nowym tytułem - Call of Juarez: The Cartel Shotgun Edition

Techland poinformował, że już dziś do sklepów trafia Call of Juarez: The Cartel „Shotgun Edition” w serii Almanach Klasyki, w cenie 39,90 zł w pełnej polskiej wersji językowej.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Almanach klasyki z nowym tytułem - Call of Juarez: The Cartel Shotgun Edition - ilustracja #1

Call of Juarez: The Cartel „Shotgun Edition” to kultowa pozycja, która właśnie trafia do sklepów w Almanachu Klasyki. Wydanie wzbogacone jest o dodatki do gry. Są to m.in. kod DLC umożliwiający wykorzystanie trzech dodatkowych broni oraz użycie kamizelki kuloodpornej, płyta z soundtrackiem z gry oraz Fan Kit.

Call of Juarez: The Cartel „Shotgun Edition” to kolejna znakomita pozycja w serii Almanach Klasyki. Wierzymy, że nasz nowy tytuł znajdzie uznanie wśród klientów, będących fanami shooterów. Gra oferuje rozbudowaną fabułę, wartką akcję. To klasyka gatunku, której nie może zabraknąć na półkach prawdziwych fanów FPS” – komentuje Anna Anisimowicz, Publishing PR Manager, Techland.

Akcja gry rozgrywa się na współczesnym Dzikim Zachodzie, gdzie zorganizowana przestępczość rządzi miastami, a prawo jest powszechnie lekceważone. Gracz ma okazję wcielić się w jednego z trzech bohaterów. Każdy z nich ma inne, unikalne umiejętności, swoją własną historię i skrywa tajemnice z przeszłości.

Nowa pozycja w ofercie Techlandu Call of Juarez: The Cartel „Shotgun Edition” to fantastyczna rozrywka na wiele godzin, oferująca rozbudowany multiplayer, a także system kooperacji do trzech graczy. Każda kampania może być prowadzona z perspektywy trzech bohaterów, tworząc w ten sposób swoją unikalną historię i inne zakończenie.

Więcej informacji o grze na jaj oficjalnej stronie: http://www.callofjuarez.pl/

Almanach Klasyki: Call of Juarez: The Cartel „Shotgun Edition” dostępne na rynku już od dziś, w polskiej wersji językowej za jedyne 39,90 zł na platformę PC.

Almanach klasyki z nowym tytułem - Call of Juarez: The Cartel Shotgun Edition - ilustracja #2