Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 lutego 2013, 09:35

Aliens: Colonial Marines - porównanie ustawień graficznych na PC

Przedstawiamy krótki filmik, na którym staraliśmy się pokazać różnice w grafice gry Aliens: Colonial Marines przy minimalnych i maksymalnych ustawieniach. Test został wykonany na sprzęcie firmy AMD.

Najnowsze dzieło Gearbox Software ostudziło chyba nawet największych zapaleńców firmy, która przecież potrafi robić naprawdę znakomite gry. Niemniej jednak Aliens: Colonial Marines nękają niemal wszystkie choroby przenoszonego dziecka. Pomimo to przygotowaliśmy dla naszych czytelników film starający pokazać róznice pomiędzy minimalnymi i maksymalnymi ustawieniami graficznymi.

Aliens: Colonial Marines - Aliens: Colonial Marines - porównanie ustawień graficznych na PC - wiadomość - 2013-02-13
Aliens: Colonial Marines

Tak długo powstająca gra, która na dodatek ukazuje się u schyłku panowania obecnej generacji konsol miała niewielkie szanse zachwycić grających. Technologiczne ubóstwo wykonania sprawiło, że róznice w ustawieniach minimalnych i maksymalnych gry na komputerach PC są ledwie zauważalne i dotyczą głównie tzw. flar, czyli światła odbijającego się w soczewce kamery, nieco bardziej szczegółowych cieni i tekstur, ale tylko pod warunkiem, że prezentowanemu obrazowi będziemy przyglądać się bardzo wnikliwie.

  1. Porównanie ustawień graficznych gry Aliens: Colonial Marines - wersja HD
Aliens: Colonial Marines - porównanie ustawień graficznych na PC - ilustracja #3

Konfiguracja komputera testowego

Procesor

AMD FX-8350

Płyta główna

AM3+ z chipsetem AMD 990FX

Karta graficzna

AMD Radeon HD 7950 3GB GDDR5

Pamięć RAM

4GB