Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 lutego 2013, 09:23

Ruszyła otwarta beta strzelanki ShootMania: Storm

Studio Nadeo uruchomiło otwartą betę sieciowego FPS-a ShootMania: Storm. Zawiera ona większość trybów i map, które znajdą się w pełnej wersji gry.

Zgodnie w wcześniejszymi zapowiedziami studio Nadeo uruchomiło otwartą betę sieciowej strzelanki ShootMania: Storm. Zainteresowani wzięciem udziału w testach powinni udać się na oficjalną stronę projektu i pobrać ważący 1,2 GB plik instalacyjny.

  1. ShootMania: Storm – strona oficjalna
  2. ShootMania: Storm – pobierz klienta gry

Otwarta beta pozwala sprawdzić większość trybów i map, które znajdą się w pełnej wersji gry. Jednocześnie niektóre funkcje pozostaną dostępne tylko dla ludzi, którzy złożyli pre-ordery. Warto dodać, że zamówienie przedpremierowe umożliwia nabycie ShootMania: Storm w promocyjnej cenie 55,99 zł, podczas gdy w dniu premiery zapłacimy 69,99 zł. Pełna wersja wystartuje 10 kwietnia tego roku.

Ruszyła otwarta beta strzelanki ShootMania: Storm - ilustracja #1

ShootMania: Storm to nastawiona na sieciowe pojedynki pierwszoosobowa strzelanka. Gra odwołuje się do stylu rozgrywki popularnego w latach 90-tych ubiegłego wieku. Tempo starć jest mordercze, a autorzy nie zawracali sobie głowy jakimkolwiek realizmem.

Kluczem do sukcesu całego projektu mają stać się potężne narzędzia, które pozwolą fanom w łatwy sposób stworzyć nowe mapy i tryby. Podczas zamkniętych testów uczestnicy zaprojektowali ponad 25 tys. własnych poziomów.

ShootMania: Storm jest częścią usługi ManiaPlanet, która oferuje bogate opcje społecznościowe i umożliwia m.in. umawianie się na mecze, organizowanie turniejów, zarządzanie modami oraz dzielenie statystykami, obrazkami i filmikami.