Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 4 października 2013, 18:19

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Aktualizacja poradnika do GTA V i kolejni wyróżnieni Czytelnicy

Opublikowaliśmy kolejną aktualizację naszego poradnika do gry Grand Theft Auto V. W związku z tym po raz drugi pragniemy nagrodzić aktywnych użytkowników, a także zachęcić Was do dalszego wsparcia.

Poradnik do gry Grand Theft Auto V dostępny w serwisie Gry-OnLine.pl. - Aktualizacja poradnika do GTA V i kolejni wyróżnieni Czytelnicy - wiadomość - 2013-10-04
Poradnik do gry Grand Theft Auto V dostępny w serwisie Gry-OnLine.pl.

Grand Theft Auto V zadebiutowało na rynku w połowie zeszłego miesiąca. My jednak w dalszym ciągu gramy w wielki hit studia Rockstar i uzupełniamy nasz poradnik. W związku z ostatnią aktualizacją solucji, po raz kolejny chcemy nagrodzić najaktywniejszych użytkowników.

Komentujący tygodnia:

  • filip_550 - miesięczny abonament Premium + t-shirt z motywem z gry GTA V

Wyróżnienia:

Z wygranymi skontaktujemy się drogą mailową w poniedziałek, a za tydzień nagrodzimy kolejne osoby. Serdecznie dziękujemy wszystkim komentującym za zainteresowanie i wkład – często macie ciekawe spostrzeżenia, które wzbogacają teksty. Zachęcamy wszystkich do dalszego przesyłania uwag i pomysłów na rozwój poradników do GTA V, a przy okazji przypominamy o wciąż trwającym polowaniu na easter eggi.