Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 października 2013, 15:35

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Path of Exile - pełna wersja ukaże się 23 października

Ujawniono datę premiery gry Path of Exile. Tytuł, obecnie znajdujący się w fazie otwartych beta testów, ukaże się w pełnej wersji 23 października bieżącego roku.

Poznaliśmy datę premiery gry Path of Exile – wyczekiwanego konkurenta Diablo III. Produkcja zadebiutuje na rynku 23 października bieżącego roku. Należy jednak mieć na uwadze, że do zabawy można dołączyć w każdej chwili, gdyż tytuł znajduje się aktualnie w fazie otwartych beta testów.

Premiera Path of Exile nastąpi za kilkanaście dni. - Path of Exile - pełna wersja ukaże się 23 października - wiadomość - 2013-10-04
Premiera Path of Exile nastąpi za kilkanaście dni.

Sieciowy hack’n’slash już teraz cieszy się sporą popularnością, a za kilkanaście dni zapewne zdobędzie kolejnych fanów. Dowiedzieliśmy się, że do zabawy dołączy kolejna klasa postaci – Scion, ale to zaledwie początek nowości oferowanych przez wersję 1.0.

Wśród ważniejszych zmian można wymienić chociażby zapewnienie pełnego wsparcia dla gildii, integrację z usługą Steam, dwa kolejne tryby PvP (Tournament oraz Capture the flag) czy też nowe umiejętności (Spectral Throw, Animate Guardian i Animate Weapons). Dodatkowo ujawniono, że podobne aktualizacje prawdopodobnie będą wypuszczane co 4 miesiące.

Wszystkich chętnych odsyłam na oficjalną stronę gry, gdzie możecie się zarejestrować i pobrać klienta produkcji. Dodatkowo zachęcam do zapoznania się z naszymi wrażeniami i obejrzenia materiału przygotowanego przez redakcję serwisu tvgry.pl. Natomiast na deser publikujemy kilka nowych screenów.

Path of Exile - godny konkurent Diablo III?

Path of Exile jest dostępne już teraz w ramach otwartej bety.