Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 4 października 2013, 18:42

autor: Maciej Jałowiec

Zdobądź edycję kolekcjonerską Assassin's Creed IV: Black Flag w konkursie cosplay'owym!

Edycja Czaszki czeka na wszystkich śmiałków gotowych wziąć udział w drugim etapie konkursu cosplay’owego organizowanego na GRYOnline.pl.

Zdobądź edycję kolekcjonerską Assassin's Creed IV: Black Flag w konkursie cosplay'owym! - ilustracja #1

5 września dobiegł końca pierwszy etap konkursu cosplay’owego dotyczącego gry Assassin's Creed IV: Black Flag. W pierwszym etapie zadaniem było przygotowanie stroju inspirowanego klimatem nadchodzącej produkcji Ubisoftu. Teraz zadanie jest inne, a nagrodą jest Edycja Czaszki (w wersji na PC) wspomnianej gry.

Aby wziąć udział w walce o nagrodę, należy najpierw zajrzeć na stronę konkursu, znajdującą się pod adresem assassin.gry-online.pl – znajdziecie tam galerię zdjęć wykonanych podczas sesji zdjęciowej laureatów pierwszego etapu. Zadanie polega na wybraniu ulubionego cosplay’u i napisaniu w komentarzach do strony konkursowej krótkiego uzasadnienia dokonanego wyboru.

Na stronie konkursu znajdziecie także wszystkie niezbędne informacje dotyczące prac konkursowych i regulamin zabawy. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 31 października 2013 roku włącznie. Polecamy również Waszej uwadze artykuł podsumowujący pierwszy etap konkursu, zawierający galerię zdjęć zwycięskich cosplay’ów.

Assassin's Creed IV: Black Flag to najnowsza część popularnej serii produkowanej przez firmę Ubisoft. Tak jak poprzednie odsłony cyklu, jest to przygodowa gra akcji, w której wcielamy się w członka bractwa asasynów. Tym razem do walki z odwiecznym wrogiem – zakonem templariuszy – staje pirat o imieniu Edward Kenway. Akcja gry toczy się na Karaibach w XVIII wieku, a znaczący nacisk w Black Flag położono na walkę na morzu i sterowanie własnym okrętem.