Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 grudnia 2009, 09:48

autor: omadaha

Aktualizacja i Darmowy Weekend z Team Fortress 2

Firma Valve zapowiedziała, że już jutro rozpocznie się Darmowy Weekend grania w Team Fortress 2. Chwilę wcześniej światło dzienne ujrzy zapowiadana aktualizacja gry. To jednak nie koniec atrakcji.

Firma Valve zapowiedziała, że już jutro rozpocznie się Darmowy Weekend grania w Team Fortress 2. Chwilę wcześniej światło dzienne ujrzy zapowiadana aktualizacja gry. To jednak nie koniec atrakcji.

Darmowy Weekend rozpocznie się dokładnie w momencie kiedy aktualizacja pojawi się w sieci. Pre-load gry można rozpocząć już teraz, konieczne jest jednak posiadanie Steama.

Wypuszczenie aktualizacji zakończy siedmiodniowy pojedynek pomiędzy klasami Demoman i Soldier. Póki co trwa on jednak nadal i powoli wchodzi w decydującą fazę. Najnowsze doniesienia z pola bitwy pokazują, że przewaga Żołnierzy nieznacznie stopniała, ale nadal utrzymuje się na bezpiecznym poziomie (5,056,134 zabitych). Demomeni wciąż mają szansę dogonić przeciwnika, ale na razie osiągnięty wynik nie daje szans na zwycięstwo (4,923,531 zabitych).

Aktualizacja i Darmowy Weekend z Team Fortress 2 - ilustracja #1

Stan potyczki podsumowuje na oficjalnym blogu Robin Walker: „Tragedią jest to, że musi być przegrany. Aktualnie wszyscy wiemy kto nim jest.”

Oprócz aktualizacji danych na temat pojedynku pojawiły się także informacje o nowym ekwipunku. Żołnierze otrzymają wyrzutnię rakiet Direct Hit, która ma co prawda mniejsze pole zasięgu niż zwykła wyrzutnia, ale za to wypluwa z siebie pociski o 80% szybciej i są one bardziej zabójcze.

Aktualizacja i Darmowy Weekend z Team Fortress 2 - ilustracja #2

Demomani także zostaną wyposażeni w nowy oręż, służący do walki w zwarciu. W jego skład wejdzie miecz Eylander oraz tarcza Chargin’ Targe, które razem stanowią zabójczy zestaw dający między innymi kilka defensywnych bonusów.

Aktualizacja i Darmowy Weekend z Team Fortress 2 - ilustracja #3

Na deser twórcy udostępnili dwa nowe komiksy adresowane do zwolenników Demomenów i Soldierów oraz ofertę gadżetów związanych z Team Fortress 2, które można nabyć w sklepie Valve.

Zbliżający się weekend z pewnością będzie dla zwolenników Team Fortress 2 niezapomniany a jeśli aktualizacja okaże się udana to w nadchodzące święta serwery TF 2 przeżyją prawdziwe oblężenie.