Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 maja 2020, 14:35

autor: Froozyy

Aktualizacja CS:GO - lepsze informacje o najbardziej wkurzających „killach”

Do Counter-Strike: Global Offensive trafiła nowa aktualizacja. Dzięki niej gracze będą otrzymywali dodatkowe informacje o śmiertelnych strzałach - np. dowiedzą się, czy został on oddany przez dym lub czy strzelec był oślepiony granatem rozbłyskowym.

Aktualizacja CS:GO - lepsze informacje o najbardziej wkurzających „killach” - ilustracja #1
Kolejne istotne zmiany w CS:GO.

Do Counter-Strike: Global Offensive trafiła dzisiaj nowa aktualizacja, która wprowadziła do rozgrywki kilka zmian, w tym jedną znacznie usprawniającą doświadczenia płynące z gry. Od teraz gracze po zabójstwie będą dodatkowo informowani m.in. o tym, czy śmiercionośny strzał był wystrzelony „na ślepo” (np. po trafieniu granatem rozbłyskowym) lub przez dym z granatu dymnego, a nawet czy zabójca korzystający z karabinu snajperskiego używał celownika (tzw. „no scope kill”). Informacje te wyświetlą się w tzw. „kill feedzie” widocznym w prawym górnym rogu ekranu.

Oprócz tego deweloperzy usprawnili mapę Chlorinę, a także dodali tryb rozgrzewki 1v1 na mapie Inferno (którego pierwsze wariacje pojawiły się już jakiś czas temu). Pełną listę najnowszych zmian znajdziecie pod tym adresem.

Przypomnijmy, że ponad dwa tygodnie temu Valve wprowadziło do gry zmiany, na które gracze czekali od wielu lat. Dodano m.in. możliwość podglądu oraz importu celowników innych graczy, a także wspomniany wcześniej tryb rozgrzewki 1v1. Według znanego streamera Shrouda twórcy teraz zaczynają usprawniać grę na poważnie, gdyż na rynku sieciowych strzelanek pojawił się właśnie mocny konkurent – Valorant. Jednakże póki co CS:GO radzi sobie nadal bardzo dobrze i całkiem niedawno pobił kolejny rekord liczby jednocześnie aktywnych graczy na Steamie.