Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 4 lutego 2014, 18:20

autor: Maciej "Maciej Jałowiec" Jałowiec

Aion - konkurs cosplay'owy dobiegł końca - zobacz najlepsze stroje i zdjęcia z sesji fotomodelek

Międzynarodowy konkurs cosplay'owy organizowany na GRYOnline.pl dobiegł końca. Dziękujemy za udział i zapraszamy do obejrzenia zwycięskich strojów!

Aion - konkurs cosplay'owy dobiegł końca - zobacz najlepsze stroje i zdjęcia z sesji fotomodelek - ilustracja #1

Dobiegł końca międzynarodowy konkurs cosplay’owy związany z grą Aion. Najlepsi cosplay’erzy z całej Europy przysłali nam prezentacje swoich dzieł, czerpiących inspirację z przytoczonego wyżej tytułu. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za ich zgłoszenia i gorąco zachęcamy do podziwiania zwycięskich strojów na stronie konkursu, znajdującej się pod adresem http://aion.gry-online.pl/!

Pierwsze miejsce w naszej zabawie zajęła cosplay’erka Keiko, wygrywając tym samym nagrodę pieniężną w wysokości 1000 Euro. Serdecznie gratulujemy!

Keiko stworzyła pełen detali strój, który zagwarantował jej miejsce na podium. - Aion - konkurs cosplay'owy dobiegł końca - zobacz najlepsze stroje i zdjęcia z sesji fotomodelek - wiadomość - 2014-02-04
Keiko stworzyła pełen detali strój, który zagwarantował jej miejsce na podium.

Dulcinea wygrała 250 Euro nagrody za wykonanie techniczne stroju, a saemaligna została nagrodzona taką samą kwotą za najlepszą prezentację fotograficzna swego dzieła.

Od lewej: saemaligna i Dulcinea, laureatki nagród dodatkowych. - Aion - konkurs cosplay'owy dobiegł końca - zobacz najlepsze stroje i zdjęcia z sesji fotomodelek - wiadomość - 2014-02-04
Od lewej: saemaligna i Dulcinea, laureatki nagród dodatkowych.

100 Euro jako wyróżnienie otrzymały: Shiaya, Hizaki, Cassidy, GreatQueenLina oraz WarriorGladiator.

Gratulujemy wszystkim zwyciężczyniom! Pragniemy jeszcze raz podziękować za zgłoszone prace – wybór najlepszych z nich nie należał do łatwych zadań. Zapraszamy również do obejrzenia materiału z sesji fotograficznej zorganizowanej przy okazji konkursu, w ramach której Karolina i Anita, dwie fotomodelki, prezentują wysokiej jakości stroje inspirowane motywami typowymi dla obu dostępnych w Aionie frakcji. Zdjęcia również znajdują się na stronie konkursu, w zakładce zatytułowanej „Sesja fotomodelek”. Ponadto, na tvgry.pl dostępny jest też materiał filmowy ‘making of’, nakręcony podczas wspomnianej sesji.

Aion jest darmowym MMORPG, stworzonym przez koreańskie studio NCsoft. Akcja toczy się w kolorowym świecie fantasy zwanym Atreią. Gracz ma do wyboru dwie frakcje, które zaciekle ze sobą rywalizują. Można wcielić się w szlachetnych Elyosów, lub mrocznych Asmodian. Niezależnie od wyboru strony konfliktu, istnieją cztery główne ścieżki rozwoju (ścieżkę wybieramy przy tworzeniu postaci), które następnie dzielą się jeszcze na dwie klasy. Rozbudowany system PvPvE, wciągające zadania oraz dodatkowe profesje zapewniają rozrywkę na długie godziny. Co więcej, podobnie jak inni przedstawiciele gatunku MMORPG, w grze można podjąć się wykonywania zawodów, takich jak kowal, alchemik czy krawiec. Aion oferuje możliwość grania z ludźmi z całego świata, od niedawna także w języku polskim.