Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release CDP.pl Press Release 7 lutego 2014, 19:34

Agora współwydawcą gry Wiedźmin 3: Dziki Gon

Agora po raz drugi została polskim współwydawcą gier z serii Wiedźmin.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Firmy CD PROJEKT, Agora oraz CDP.pl ogłosiły nawiązanie współpracy przy sprzedaży gry Wiedźmin 3 Dziki Gon na terenie Polski. Dzięki talentowi twórców ze studia CD Projekt RED oraz możliwościom medialnym i marketingowym Agory możliwe będzie stworzenie wyjątkowej kampanii promocyjnej, która pozwoli na dotarcie do szerokiej grupy odbiorców. Dystrybucją gry w wersji fizycznej i cyfrowej w Polsce zajmie się firma CDP.pl.

„Bardzo cieszymy się z ponownej współpracy z Agorą. Przy Wiedźminie 2 układała się ona wzorowo i przyniosła wymierne korzyści, zapewniając wyjątkowy sukces gry w Polsce. Wiedźmin 3 jest projektem nieporównywalnie większym i z takim partnerem jak Agora możemy mieć pewność, że kampania promująca naszą grę będzie prowadzona we właściwej skali.” - powiedział Adam Kiciński, prezes zarządu CD Projekt S.A.

Agora po raz drugi została polskim współwydawcą gier z serii Wiedźmin. Korzystając ze wspólnych doświadczeń oraz połączonych budżetów reklamowych Grupa CD PROJEKT i Agora zamierzają przygotować wyjątkową kampanię reklamową, która ma szansę stać się wyznacznikiem standardów w polskiej branży gier wideo.

„Ponowna współpraca ze studiem CD Projekt RED pozwala nam kontynuować strategię wspierania najlepszych polskich produkcji kulturalno-rozrywkowych. Pierwsze materiały związane z grą, które mogłem już zobaczyć, pozwalają mi stwierdzić, że Wiedźmin 3 będzie wydarzeniem roku, nie tylko w świecie gier.” - powiedział Robert Kijak, dyrektor Pionu Projektów Specjalnych Agora S.A.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Wiedźmin 3: Dziki Gon