Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release ABC Data Press Release 30 maja 2014, 17:51

Activision przedstawia Invasion - pakiet DLC dla Call of Duty: Ghosts

Call of Duty®: Ghosts Invasion obejmuje cztery nowe mapy z różnych zakątków świata, a także Epizod 3: Awakening – trzecią część historii z Wyginięcia.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Już 3 czerwca 2014 roku, miłośnicy serii Call of Duty® będą mogli pobrać wyjątkowy pakiet DLC dla gry Call of Duty®: Ghosts. Dzięki Invasion, właściciele konsoli Xbox One oraz Xbox 360 będą mieli okazję zejść głęboko pod ziemię, by poznać prawdę o inwazji Kryptydów.

Call of Duty®: Ghosts Invasion obejmuje cztery nowe mapy z różnych zakątków świata, a także Epizod 3: Awakening – trzecią część historii z Wyginięcia:

DEPARTED to średniej wielkości mapa, która przenosi gracza do meksykańskiego miasteczka podczas obchodów Święta Zmarłych (Dia de los Muertos). Po wykonaniu rozkazu polowego, gracz może odblokować specjalny killstreak, dzięki czemu pojawi się u jego boku Martwy Mariachi. Uzbrojony w dwa pistolety, Martwy Mariachi zabija wrogów i czyni ich członkami swojej drużyny.

Activision przedstawia Invasion - pakiet DLC dla Call of Duty: Ghosts - ilustracja #1

PHARAOH, średniej wielkości mapa, zapewnia rozgrywkę w porzuconych wykopaliskach archeologicznych na terenie starożytnego pałacu w Egipcie. Walące się posągi, urny pełne mięsożernych skarabeuszy czy też ogniste pułapki to tylko niektóre z czekających na gracza niespodzianek. Wewnątrz pałacu, gracze będą poruszać się pomiędzy komnatami, by prowadzić walkę na krótkim dystansie. A wszystko to pod czujnym okiem Anubisa – pół szakala, pół człowieka, który sowicie wynagrodzi każdego, kto wypełni rozkaz polowy.

Activision przedstawia Invasion - pakiet DLC dla Call of Duty: Ghosts - ilustracja #2

MUTINY przeniesie gracza do ustronnej zatoczki na odległych Karaibach. Przystań stanowiła niegdyś piracką kryjówkę. Teraz można znaleźć tu opuszczone sklepy, więzienie, a także zachowany w doskonałym stanie piracki statek. Gracz, który zajmie na nim pozycję, zostanie wystawiony na ogień wrogów. Po wypełnieniu rozkazu polowego, gracz otrzyma eskortę dwóch pirackich duchów.

Activision przedstawia Invasion - pakiet DLC dla Call of Duty: Ghosts - ilustracja #3

FAVELA to odświeżona wersja mapy z Call of Duty®: Modern Warfare® 2. Od czasu MW2, brazylijskie slumsy przeszły znaczącą metamorfozę. Budynki, które były wtedy w budowie, zostały już ukończone, reszta zdążyła ulec zniszczeniu. Gracz ociera się o śmierć przemykając wąskimi przejściami pomiędzy rusztowaniami budynków. Ci, którzy wypełniają rozkaz polowy, będą mogli skorzystać ze wsparcia ogniowego samolotu Y-8 Gunship wyposażonego w działa 105mm, 40mm i 25mm.

Activision przedstawia Invasion - pakiet DLC dla Call of Duty: Ghosts - ilustracja #4

Epizod 3: AWAKENING to trzecia część historii z Wyginięcia. W tym rozdziale gracz schodzi do podziemnego świata obcych, by zaatakować fortecę Protoplastów – tajemniczych sił odpowiedzialnych za atak Kryptydów. Wyposażony w najnowsze rodzaje broni musi pokonać wszystkie przeciwności i dotrzeć do Arki, a tam posiąść tajemnice psycho-mocy Protoplastów. Podczas, gdy zbliża się ostateczna bitwa, los Ziemi i przyszłość ludzkości zawiśnie na włosku.

Więcej informacji można uzyskać na stronie: www.callofduty.com/ghosts