Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 października 2012, 09:00

autor: luckie

AC/DC w oficjalnym zwiastunie premierowym Call of Duty: Black Ops II

Z okazji zbliżającej się premiery Call of Duty: Black Ops II firma Activision pokazała nowy zwiastun produkcji, w którym oprócz odgłosów wybuchów i strzałów słychać znany utwór zespołu AC/DC. Tymczasem szef firmy GameStop podzielił się ciekawą informacją na temat przedsprzedaży Black Ops II – wiele wskazuje na to, że tegoroczna odsłona cyklu pobije kolejny rekord popularności.

AC/DC w oficjalnym zwiastunie premierowym Call of Duty: Black Ops II - ilustracja #1
Kadr ze zwiastuna premierowego Call of Duty: Black Ops II

Firma Activision nareszcie udostępniła zwiastun premierowy Call of Duty: Black Ops II – filmik, na który prawdopodobnie czekało kilka milionów zagorzałych fanów cyklu. Zawiera on wszystko, co uwielbiają miłośnicy CoD-a: masę wybuchów, nowoczesne gadżety i naprawdę dobrą muzykę. Do tego ostatniego chyba nie będę musiał nikogo przekonywać, jeśli zdradzę, że w formie podkładu wykorzystano jeden z lepszych utworów zespołu AC/DC. Zgadniecie który?

Zdaje się, że za sprawą tegorocznej odsłony Call of Duty seria po raz kolejny pobije rekord sprzedaży. Szef sklepu GameStop ujawnił, że Call of Duty: Black Ops II osiągnęło najwyższą liczbę zamówień przedpremierowych w historii firmy. W ubiegłym roku Modern Warfare 3 w samej Europie i Ameryce Północnej rozeszło się w liczbie 6,5 milionów kopii w ciągu pierwszych 24 godzin od wydania gry, czyniąc ją największą premierą w branży rozrywkowej. Wszystko wskazuje na to, że w tym roku dzięki Black Ops II będziemy świadkami kolejnego rekordu popularności. Czy najnowsza odsłona cyklu powstająca w studiu Treyarch zasłuży na takie zainteresowanie? O tym przekonamy się nie wcześniej niż 13 listopada, gdy gra trafi na sklepowe półki w wersji na PC, Xboksa 360 i PlayStation 3.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.