Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 kwietnia 2021, 20:06

Dodatek Gniew druidów do Assassin's Creed Valhalla opóźniony

Zaplanowana na 29 kwietnia premiera Gniewu druidów, pierwszego dodatku do Assassin’s Creed: Valhalla, została opóźniona o około dwa tygodnie. Twórcy tłumaczą się potrzebą dopracowania nowej zawartości.

W Gniew druidów, czyli pierwszy duży dodatek do Assassin’s Creed: Valhalla, zagramy później, niż myśleliśmy. Firma Ubisoft zdecydowała się przesunąć premierę nowej zawartości do gry o ponad dwa tygodnie – z 29 kwietnia na 13 maja. Wydawca podzielił się tą smutną dla wielu graczy informacją na Twitterze.

Oprócz obowiązkowych w takich przypadkach przeprosin, Ubisoft podał także przyczyny stojące za zmianą planów. Te musiały zostać zmodyfikowane przez chęć dopracowania nowej zawartości. Też macie wrażenie, że to stwierdzenie wraca jak mantra? Tak czy inaczej już wkrótce spodziewajcie się nieco dokładniejszych wyjaśnień, bo Francuzi obiecali przybliżyć szczegóły procesu powstawania Gniewu druidów. Mam tylko nadzieję, że to opóźnienie nie odbije się w żaden sposób na drugim dodatku, czyli Oblężeniu Paryża, który miał zadebiutować w drugiej połowie tego roku.