Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 19 kwietnia 2021, 18:12

autor: aadamus

ABZŰ i Lost Ember w nowym Humble Bundle

W Humble Store trwa sprzedaż paczki Humble Down To Earth Bundle. Pakiet zawiera takie pozycje jak ABZŰ, Lost Ember, Figment i Beyond Blue.

Do 30 kwietnia w Humble Store możecie nabyć Humble Down To Earth Bundle. Dzięki niemu za niewielką cenę można nabyć szereg gier. Zawartość paczki została podzielona na trzy progi cenowe.

 1. Humble Down To Earth Bundle

Minimum 1 euro (ok. 4,65 zł):

 1. Figment
 2. Yono and the Celestial Elephants

Więcej niż średnia, która obecnie wynosi 9,75 euro (ok. 44 zł):

 1. zawartość z poprzedniego progu
 2. ABZU
 3. ARIDA: Backland's Awakening
 4. Never Alone

Minimum 11,91 euro (ok. 54 zł):

 1. zawartość z poprzednich progów
 2. Beyond Blue
 3. Summer in Mara
 4. Lost Ember

Należy pamiętać, że wszystkie powyższe gry otrzymacie w postaci kluczy Steam. Zgodnie z tradycją, część zysków ze sprzedaży paczki może zostać przekazana na cele charytatywne – kupujący sami decydują, ile pieniędzy trafi do danej organizacji. W tym przypadku pieniądze powędrują do Stop AAPI Hate.

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.