Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 marca 2018, 09:38

autor: Adrian Werner

A Way Out na nowym gameplayu z ucieczką ze szpitala

W sieci pojawił się nowy zapis rozgrywki z kooperacyjnej gry A Way Out. Pokazuje on sekwencję, w której duet kryminalistów próbuje uciec ze szpitala.

A WAY OUT W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Hazelight
  2. Wydawca: Electronic Arts
  3. Gatunek: gra akcji
  4. Platformy: PC, XONE, PS4
  5. Data premiery: 23 marca 2018 r.

Już tylko dziesięć dni dzieli nas od premiery A Way Out, czyli gry akcji studia Hazelight, która zapowiada się na jedną z najciekawszych kooperacyjnych produkcji tego roku. Oczekiwanie na rynkowy debiut projektu umilić powinien nowy zapis rozgrywki.

Filmik trwa niecałe cztery minuty i ukazuje sekwencję, w której para bohaterów ucieka przez szpital, goniona przez policjantów i strażników. Pokazana rozgrywka koncentruje się głównie na sekwencjach QTE, ale pojawia się także sekcja w stylu chodzonej bijatyki, w której gracz będzie musiał się przebić przez pełen przeciwników korytarz.

Gra ukaże się 23 marca. - A Way Out na nowym gameplayu z ucieczką ze szpitala  - wiadomość - 2018-03-13
Gra ukaże się 23 marca.

Oglądając filmik warto mieć na uwadze, że jego akcja przeskakuje pomiędzy dwojgiem bohaterów. W rzeczywistości każdy z nich ma być kontrolowany przez jednego gracza, więc sekcja z ucieczką ze szpitala zawierać będzie wiele scen, które nie zostały pokazane w tym materiale.

Przypomnijmy, że A Way Out zmierza na pecety oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Premiera gry została zaplanowana na 23 marca tego roku. Na wszystkich trzech platformach sprzętowych gra zaoferuje lokalizację kinową, czyli z polskimi napisami.

Dwa tygodnie temu autorzy poinformowali, że A Way Out osiągnęło tzw. złoty status i tym samym prace nad grą zostały zakończone. Dzięki temu nie musimy się obawiać, że gra zaliczy poślizg i nie dotrzyma ustalonego terminu premiery.

  1. Oficjalna strona gry