Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 kwietnia 2019, 20:24

autor: Entelarmer

A Plague Tale: Innocence ze złotym statusem

Gra A Plague Tale: Innocence osiągnęła złoty status. Taką informację przekazała firma Focus Home Interactive, tym samym ostatecznie potwierdzając majową premierę tej intrygującej produkcji.

Wycieczka do XIV-wiecznej Francji odbędzie się zgodnie z planem. - A Plague Tale: Innocence ze złotym statusem - wiadomość - 2019-04-03
Wycieczka do XIV-wiecznej Francji odbędzie się zgodnie z planem.

Firma Focus Home Interactive poinformowała na Twitterze o przyznaniu złotego statusu A Plague Tale: Innocence. Innymi słowy, zespół Asobo Studio ostatecznie ukończył prace nad tytułem, a płyty z grą zostały wysłane do tłoczni. Nie ma więc już mowy o jakimkolwiek opóźnieniu premiery produkcji.

A Plague Tale: Innocence będzie połączeniem skradanki i przygodówki, w której przemierzamy tereny Francji z czasów wojny stuletniej, dręczonej do tego przez plagę dżumy. W grze prześledzimy losy Amicii oraz jej brata Hugo w ich podróży przez zniszczony kraj, przemierzany przez przedstawicieli inkwizycji oraz stada krwiożerczych szczurów. Produkcja skupi się na relacjach między rodzeństwem, ale istotne będzie też przemykanie za plecami wrogów. Co ciekawe, w trakcie zabawy konieczne będzie unikanie nie światła, lecz zacienionych miejsc, w których czają się wygłodniałe gryzonie. Wszystko to zostanie utrzymane w ponurym stylu, niestroniącym od brutalności i drastycznych scen. A Plague Tale: Innocence zadebiutuje 14 maja na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.