Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 grudnia 2023, 21:52

8 gier do ogrania za darmo 8 grudnia 2023. Od strzelania i machania mieczem do łowienia ryb

W ten weekend będziecie mogli bezpłatnie zagrać w osiem produkcji. Wśród nich znalazły się Chivalry 2, GTFO i Just Die Already.

Źródło fot. Chivalry 2
i

Gier za darmo nie brakuje. Ponownie więc przejrzeliśmy dla Was oferty w sklepach dystrybucji cyfrowej i przygotowaliśmy listę produkcji, które w ten weekend możecie bezpłatnie przetestować lub na stałe przypisać do swoich kont.

UWAGA: Część z poniższych promocji jest ograniczona czasowo, więc niektóre oferty mogą być nieaktualne (w zależności od tego, kiedy je oglądasz).

Gry do odebrania za darmo

Epic Games Store

GigaBash to arenowa bijatyka, w której walka obraca się wokół starć olbrzymich potworów z potężnymi mechami.

 1. Średnia ocen na Metacritic: 73%
 2. Waga: 20 GB
 3. Wersja językowa: polska

Predecessor to znajdująca się we wczesnym dostępie MOBA. Jak na gatunek przystało, rozgrywka opiera się tutaj na starciach pięcioosobowych drużyn, których celem jest zniszczenie bazy wroga.

 1. Ocena na Steam: 78%
 2. Waga: 20 GB
 3. Wersja językowa: angielska

Darmowe weekendy

Steam

GTFO to utrzymany w konwencji horroru kooperacyjny FPS. W czasie zabawy musimy zrealizować narzucone nam cele. Zadanie to nie jest jednak łatwe, ponieważ miejsce akcji opanowane jest przez potwory.

 1. Średnia ocen na Metacritic: 79%
 2. Waga: 15 GB
 3. Wersja językowa: polska

Mechabellum to znajdujący się we wczesnym dostępie auto battler z mechami w roli głównej. Cała zabawa opiera się tutaj na odpowiednim rozstawianiu jednostek.

 1. Ocena na Steam: 88%
 2. Waga: 10 GB
 3. Wersja językowa: angielska

Xbox

Posiadacze abonamentów Xbox Game Pass Core oraz Ultimate mogą natomiast przetestować następujące produkcje.

Chivalry 2 to nastawiona na rozgrywki sieciowe gra akcji. Całość osadzona została w klimatach średniowiecznych. Zabawa skupia się na walkach z wykorzystaniem broni białej.

 1. Średnia ocen na Metacritic: 81%
 2. Waga: 25 GB
 3. Wersja językowa: polska

Darmowy weekend tej gry jest dostępny również na Steamie.

Just Die Already to gra zręcznościowa utrzymana w humorystycznej konwencji. W czasie zabawy wcielamy się w staruszka, który chce dostać miejsce w luksusowym domu opieki.

 1. Średnia ocen na Metacritic: 66%
 2. Waga: 1,4 GB
 3. Wersja językowa: polska

Moving Out 2 to kooperacyjna gra zręcznościowa, w której wcielamy się w pracowników firmy przeprowadzkowej. Celem jest jak najszybsze wykonywanie zadań.

 1. Średnia ocen na Metacritic: 80%
 2. Waga: 1,8 GB
 3. Wersja językowa: angielska

Call of the Wild: The Angler to symulator wędkarstwa ukazany w perspektywie pierwszoosobowej. Produkcja oferuje otwarty świat.

 1. Średnia ocen na Metacritic: 63%
 2. Waga: 22,49 GB
 3. Wersja językowa: polska

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Z GRYOnline.pl związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańcza specjalistka od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi oglądać filmy grozy (im gorsze, tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi. Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry.

więcej