Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 8 kwietnia 2021, 17:05

autor: AlexB

3 out of 10: Season Two od dziś za darmo w Epic Games Store [Aktualizacja]

Dziś o godzinie 17:00 na platformie Epic Games Store udostępniona za darmo zostanie kolejna gra – przygodówka 3 out of 10: Season Two. Tytuł będzie można przypisywać do swoich kont do 15 kwietnia.

[Aktualizacja] 3 out of 10: Season Two można już zdobyć za darmo na platformie Epic Games Store. Natomiast w przyszłym tygodniu udostępnione zostaną Deponia: The Complete Journey, Ken Follett's The Pillars of the Earth oraz The First Tree.

Mamy czwartek, a to oznacza kolejną produkcję, która zostanie udostępniona za darmo w Epic Games Store. Równo od godziny 17:00 czasu polskiego będzie można przypisać do swojego konta na tej platformie cyfrowy egzemplarz 3 out of 10: Season Two. Zanim to jednak nastąpi, wciąż można zdobyć pozycję oddaną w ręce graczy w ubiegłym tygodniu, czyli dwuwymiarową przygodówkę typu point-and-click zatytułowaną Tales of the Neon Sea.

3 out of 10: Season Two jest opracowaną przez ekipę z Terrible Posture Games drugą odsłoną cyklu przygodówek z przymrużeniem oka. Tytuł opowiada o perypetiach pracowników studia Shovelworks, które stara się jak może, by stworzyć grę ocenianą przez media wyżej niż na tytułowe 3/10. Produkcja wyróżnia się zwariowanym humorem ukazującym branżę elektronicznej rozrywki w krzywym zwierciadle oraz atrakcyjną dla oka, kreskówkową oprawą wizualną.

Warto zaznaczyć, że 3 out of 10: Season Two nie było jeszcze nigdzie wcześniej dostępne. Swoją oficjalną premierę ma właśnie dziś.

  1. 3 out of 10: Season Two na platformie Epic Games Store

3 out of 10: Season Two będzie można zdobyć za darmo do przyszłego czwartku, tj. do 15 kwietnia. Gdy oficjalnie dowiemy się, jaka produkcja zostanie udostępniona na platformie Epic Games Store jako następna, zaktualizujemy niniejszą wiadomość.

  1. Oficjalna strona platformy Epic Games Store