Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 6 lutego 2021, 09:00

autor: Ness

29. finał WOŚP - podsumowanie wkładu GRYOnline.pl

Zakończyły się nasze aukcje charytatywne, które zostały przygotowane na potrzeby 29. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Razem z zyskiem ze sprzedanych w niedzielę abonamentów Premium udało nam się zebrać 14 923 złote i 41 groszy.

Już po raz siedemnasty serwis GRYOnline.pl zagrał razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Przyszedł czas na podsumowanie tegorocznej edycji. Na potrzeby 29. finału ogólnopolskiej akcji charytatywnej przygotowaliśmy w serwisie Allegro 9 aukcji. Wszystkie zostały zakończone i opłacone. Kwota zebrana z samych licytacji wynosi 12 365 złotych i 41 groszy. To prawie dwukrotnie więcej niż zeszłoroczny wynik. Do tej sumy dochodzi jeszcze zysk z wykupionych 31 stycznia abonamentów Premium, który opiewa na kwotę 2558 złotych. Ostatecznie na rzecz Fundacji przekażemy 14 923 złote i 41 groszy.

29. finał WOŚP - podsumowanie wkładu GRYOnline.pl - ilustracja #1
Po raz siedemnasty zagraliśmy razem z WOŚP.

W przypadku aukcji największą popularnością cieszył się zestaw gadżetów oraz unikatowy plakat z Destiny 2, który został wylicytowany za 4350 złotych i 69 groszy. Dużym zainteresowaniem cieszyła się również specjalna wersja konsoli PlayStation 4 Pro sygnowana logo Avengers (2550 złotych) oraz The Last of Us 2 w specjalnej kolekcjonerskiej wersji Ellie Edition (1225 złotych). Wyniki wszystkich licytacji znajdziecie poniżej.

Wyniki końcowe aukcji na Allegro.pl

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które wzięły udział w naszych licytacjach, kupiły bądź przedłużyły abonament Premium 31 stycznia lub w jakikolwiek inny sposób wsparły Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. W tym roku środki były zbierane na sprzęt dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Redakcja GRYOnline.pl serdecznie dziękuje za pomoc w zorganizowaniu aukcji charytatywnych firmom Microsoft, Cenega, Bungie i QLOC.