Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 2 września 2025, 13:17

20000 mAh i 145W w małej obudowie - to nie powerbank, to domowa elektrownia w kieszeni!

Świetny power bank Baseus doczekał się dobrej promocji, a jeśli jesteście użytkownikami Amazon Prime to możecie go zgarnąć na wręcz gigantycznym rabacie.

Źródło fot. Baseus
i

Posiadamy coraz więcej urządzeń typu smart, przez co jesteśmy coraz bardziej uzależnieni od energii, bo teraz nie ładuje się już tylko telefonu, ale również całą gamę mobilnej elektroniki. Wystarcz wspomnieć o takich oczywistościach jak słuchawki czy smartwatch, a także konsole przenośne, laptopy, a nawet urządzenia typu Steam Deck, które nie słyną przecież z długiego czasu pracy na jednym ładowaniu. W przypadku osób z dodatkowymi pasjami dochodzą także aparaty, kamery czy nawet drony i pewnie masa innych gadżetów, o których zapomniałem. Jest tego pełno.

Mocny powerbank Baseus EnerGeek w promocji

Nie martw się już o rozładowane urządzenia

I właśnie dlatego potężny powerbank to teraz jedno ze standardowych wyposażeń domu. Baseus EnerGeek o mocy 145 W i pojemności 20 000 mAh to potwór, który ma na tyle duży zapas energii, że da radę przez kilka godzin ratować nas w kryzysowych sytuacjach – nawet podczas awarii prądu. To podręczna elektrownia, która bez problemu poradzi sobie z zasileniem laptopa, a dowolny smartfon naładuje nawet kilkukrotnie od zera do pełna.

Źródło: Baseus; grafika promocyjna - 20000 mAh i 145W w małej obudowie - to nie powerbank, to domowa elektrownia w kieszeni! - wiadomość - 2025-09-02
Źródło: Baseus; grafika promocyjna

Baseus EnerGeek kupisz na Amazon.pl

Solidna bateria i wysoka moc maksymalna sięgająca 145 W to niejedyne jego zalety. Praktyczny atut stanowi także zintegrowany kabel o długości 60 cm, więc jeśli w pośpiechu zapomnicie spakować dodatkowy przewód USB-C, nic się w sumie nie stanie. Ten powerbank może ładować do czterech urządzeń jednocześnie, co okazuje się niezwykle przydatne, a przy tym inteligentne funkcje dbające o bezpieczeństwo pilnują, by proces ładowania przebiegał poprawnie i bez przesadnego nagrzewania akumulatorów.

Wymień swój powerbank na lepszy

Pod względem suchych parametrów trudno mieć do tego powerbanku jakiekolwiek zastrzeżenia. Czuć, że to sprzęt dedykowany konkretnemu zadaniu i spełnia się w tej roli idealnie, wykonując je wręcz perfekcyjnie. Baseus EnerGeek jest na tyle mocny, pojemny i uniwersalny, że sięgając po niego, możecie pożegnać się ze swoimi dotychczasowymi powerbankami i wysłać je na emeryturę.

Jeden powerbank do każdego sprzętu

I teraz to, co lubicie najbardziej, czyli okazja cenowa – a dziś można sporo oszczędzić. Baseus EnerGeek został przeceniony o 13% i aktualnie można go kupić na Amazonie za 337,99 zł. Natomiast użytkownicy Prime mogą skorzystać z kuponu, zbijając dodatkowo cenę do pułapu 236,59 zł, co jest już wręcz zabójczą ofertą.

Część odnośników na tej stronie to linki afiliacyjne. Klikając w nie zostaniesz przeniesiony do serwisu partnera, a my możemy otrzymać prowizję od dokonanych przez Ciebie zakupów. Nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

Sebastian Kasparek

Sebastian Kasparek

W GRYOnline najlepiej czuje się w dziale publicystyki, a czasem zajmuje się również recenzjami. Fan kultury wszelakiej, który sięga po dzieła zarówno z górnej, jak i z najniższej półki. Najbardziej lubi zanurzać się w grach niszowych i w produkcjach ciężkich do jednoznacznego zdefiniowania. Docenia analityczne i krytyczne podejście przy obcowaniu z tworami kultury. Preferuje gry unikalne, dziwne, szalone wizualnie i odważnie poruszające ciekawsze zagadnienia narracyjne. Uzależniony od produkcji wysokooktanowych, bijatyk, wielkich robotów i klimatów arcade. Miłośnik studia Grasshopper Manufacture. Lubi nadrabiać zapomniane „hidden gemy” sprzed lat, zwłaszcza z Japonii. Ciekawy gier i ludzi stojących za nimi. Silnie uzależniony od kina. Psychofan Madsa Mikkelsena i Takashiego Kitano. Kocha również mangi Inio Asano i estetykę Tsutomu Niheia. Na forum pisze pod ksywką Junkie.

więcej