Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 9 grudnia 2021, 16:54

15 gier za darmo w Epic Games Store na święta (plotka)

Już za tydzień w Epic Games Store ma rozpocząć się rozdawnictwo darmowych gier w ramach Bożego Narodzenia. Akcja potrwa jakoby do 30 grudnia i obejmie 15 tytułów na PC. Pierwszym z nich ma być Shenmue 3.

Czujecie już klimat świąt? Ja też nie – najwyraźniej jednak włodarze Epic Games Store tak. W serwisie Dealabs.com pojawiła się bowiem plotka, jakoby z okazji Bożego Narodzenia w sklepie firmy Tima Sweeneya szykowało się kolejne duże rozdawnictwo darmowych gier.

Podobne akcje miały miejsce w poprzednich latach, więc jeszcze jedna jest bardzo prawdopodobna. Co więcej, w ubiegłym roku we wspomnianym serwisie pojawiła się zarówno analogiczna informacja, jak i lista tytułów, które ostatecznie potwierdziły się co do jednego. Z portalu dowiedzieliśmy się też przed czasem o tym, że Ubisoft będzie rozdawał za darmo Ghost Recona czy Anno 1404: History Edition (ta druga oferta wciąż jest dostępna). Można zatem traktować tę wiadomość bardziej jako przeciek niż plotkę.

15 gier za darmo w Epic Games Store na święta (plotka) - ilustracja #1
Źródło: dealabs.com/bons-plans/14-jeux-gratuits-sur-pc-dematerialises-un-par-jour-1612-shenmue-iii-2266665.

A co dokładnie może szykować się na nadchodzące Boże Narodzenie? W sumie 15 darmowych gier. Mają one być rozdawane od 16 do 30 grudnia – termin ten ponoć częściowo pokryje się z zaplanowaną na 16 grudnia do 6 stycznia Świąteczną Wyprzedażą w Epic Games Store – w godzinach od 17:00 do 16:59 czasu polskiego. Według informacji z serwisu Dealabs.com, pierwszą oferowaną za darmo produkcją będzie Shenmue III, czyli przygodowa gra akcji współtworzona przez ojca serii Yu Suzukiego i studio Ys Net. Kolejne tytuły będą pewnie niespodzianką – o ile wcześniej nie wyciekną do sieci, rzecz jasna.

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.