Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 20 sierpnia 2019, 18:53

autor: "Vergil"

No Time to Die. Jest tytuł nowego filmu z serii James Bond

Bond 25 ma już tytuł oraz datę premiery. W głównej roli po raz piąty wystąpi Daniel Craig, a będą mu towarzyszyć takie osobistości, jak Lashana Lynch, Rami Malek czy Ben Whishaw.

Poznaliśmy tytuł oraz termin premiery dwudziestego piątego filmu z cyklu James Bond. Jak się okazuje, produkcja będzie nosić miano No Time to Die, a w brytyjskich kinach pojawi się 3 kwietnia, z kolei w amerykańskich – pięć dni później. Poniżej czeka na Was jej oficjalna, enigmatyczna „zajawka”.

Korzystając z okazji, przypomnijmy, co obecnie wiadomo o nowej przygodzie agenta Jej Królewskiej Mości. Na stołku reżysera filmu zasiada Cary Fukunaga (wybrane odcinki serialu Detektyw, Maniac), z kolei scenariusz to dzieło Neala Purvisa, Roberta Wade’a, Scotta Z. Burnsa oraz Phoebe Waller-Bridge. Oprócz Daniela Craiga w jego obsadzie znajdą się: Lashana Lynch, Rami Malek, Léa Seydoux, Ben Whishaw, Ralph Fiennes, Naomie Harris, Jeffrey Wright, Rory Kinnear i Ana de Armas (wciąż nie potwierdzono udziału Christophera Waltza, który jednak był widziany na planie).

Fabuła filmu ma natomiast koncentrować się na tajemniczym przeciwniku dysponującym nowoczesną technologią, któremu Bond stawi czoła wraz ze swoim przyjacielem z CIA – Feliksem Leiterem. Jeśli wierzyć lipcowemu przeciekowi, James doczeka się również następczyni w MI6, o czym więcej przeczytacie w naszej wcześniejszej wiadomości.

„Szefie, w tym MI6 jest tyle roboty, że nawet nie ma kiedy umrzeć!”. - 007 nie ma czasu, by umrzeć. Jest tytuł nowego filmu z serii James Bond - wiadomość - 2019-08-20
„Szefie, w tym MI6 jest tyle roboty, że nawet nie ma kiedy umrzeć!”.
  1. Oficjalna strona internetowa serii James Bond