Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Age of Empires III: The Asian Dynasties

Nadchodzi Age of Empires Online

Adrian Werner, 17 sierpnia 2010, 09:29

Już od pewnego czasu huczało od plotek na temat nowego projektu Robot Entertaiment, zatytułowanego Spartan. Teraz nadszedł czas by położyć kres wszystkim spekulacjom. Okazuje się, że była to tylko nazwa kodowa i w rzeczywistości studio pracuje nad Age of Empires Online. Mamy dla was pierwsze konkretne informacje, screeny i materiały video.

Robot Entertainment zajmuje się dodatkami do Halo Wars

Hed, 18 lutego 2009, 08:08

Kilka dni temu informowaliśmy o nowopowstałym studiu Robot Entertainment, które zostało założone przez byłych pracowników Ensemble Studios, zamkniętego po wydaniu Halo Wars. Dzisiaj poznaliśmy oficjalną wersję wydarzeń. W zespole pracuje spora liczba (45) byłych pracowników wspomnianej firmy, zajmujących się obecnie kilkoma projektami, w tym niezapowiedzianą jeszcze grą.

Bruce Shelley w growej Alei Sław

vampire, 5 grudnia 2008, 11:38

Organizacja AIAS (The Academy of Interactive Arts & Sciences), ogłosiła, że 12 grudnia Hall of Fame powita kolejnego wybitnego twórcę gier – Bruce’a Shelley’a. Już wcześniej był on laureatem wielu nagród, między innymi w 1999 roku został wybrany przez magazyn PC Gamer jednym z dwudziestu pięciu "Bogów Gier".

THQ przejmie kontrolę nad twórcami serii Rise of Nations

Krystian Smoszna, 15 stycznia 2008, 09:46

Już wkrótce studio Big Huge Games przestanie być niezależnym producentem gier komputerowych. Amerykańską firmę przejmie koncern THQ, z którym autorzy serii Rise of Nations aktualnie pracują nad nowym produktem z gatunku RPG.

Drugi dodatek do Age of Empires III jest już dostępny w Stanach Zjednoczonych

Krystian Smoszna, 23 października 2007, 13:59

Zgodnie z planem amerykańskie sklepy rozpoczęły dziś sprzedaż drugiego dodatku do gry Age of Empires III. The Asian Dynasties, bo tak nazywa się ów produkt, został przygotowany przez studio Big Huge Games (pod czujnym okiem pracowników firmy Ensemble Studios), a jego wydaniem zajął się koncern Microsoft Game Studios.

Age of Empires III: The Asian Dynasties w złocie

Metatron, 30 września 2007, 13:35

Miłośników gry Age of Empires III z pewnością ucieszy wiadomość, że najnowszy dodatek do wspomnianej produkcji, Asian Dynasties, osiągnął status „złota”, co oznacza, że został ukończony i tylko wizyta w tłoczni dzieli go od trafienia na sklepowe półki. Jak zostało potwierdzone przez Microsoft Game Studios, rozszerzenie zadebiutuje na rynku 23 października.

Zwiastun gry Age of Empires III: The Asian Dynasties jest już dostępny

Krystian Smoszna, 11 lipca 2007, 21:30

Miał pojawić się późno w nocy, ale na łamach oficjalnej strony gry Age of Empires III jest już dostępny od kilku godzin. Film zwiastujący nadejście rozszerzenia The Asian Dynasties, które najprawdopodobniej będzie ostatnim dodatkiem do wspomnianego wyżej programu, zauważyli tylko nieliczni fani.

Nowy dodatek do Age of Empires III nie będzie wymagać poprzedniego rozszerzenia

Krystian Smoszna, 1 czerwca 2007, 10:10

Wiemy już jak będzie przedstawiać się kwestia współpracy najnowszego dodatku do gry Age of Empires III z poprzednim rozszerzeniem, zatytułowanym The WarChiefs. Nurtującą fanów kwestię wyjaśnili panowie Brian Lemon z firmy Ensemble Studios oraz Ike Ellis ze studia Big Huge Games, które jest głównym producentem The Asian Dynasties.

Chińczycy, Hindusi i Japończycy w drugim dodatku do Age of Empires III

Krystian Smoszna, 25 maja 2007, 11:13

Brian Reynolds z firmy Big Huge Games udzielił kolejnego wywiadu dotyczącego gry Age of Empires III: The Asian Dynasties, tym razem redaktorowi magazynu GameSpy. Z punktu widzenia fanów rozmowa okazała się bardzo interesująca, gdyż w jej trakcie ujawniono nowe fakty.

Kolejne wieści dotyczące gry Age of Empires III: The Asian Dynasties

Krystian Smoszna, 21 maja 2007, 06:41

Informacja o drugim dodatku do gry Age of Empires III była dla jej fanów dużym zaskoczeniem, podobnie zresztą jak i wieść o tym, że za jego powstanie nie będzie odpowiadać studio Ensemble Studios. Choć twórcy popularnego cyklu zamierzają uważnie śledzić rozwój rozszerzenia, najważniejsze decyzje dotyczące jego zawartości podejmą ludzie z Big Huge Games...

Zapowiedziano drugi oficjalny dodatek do Age of Empires III

eLKaeR, 19 maja 2007, 09:09

Pecetowe strategie czasu rzeczywistego z serii Age of Empires znane były z tego, że do każdej został wydany tylko jeden oficjalny dodatek. Ludzie z Ensemble Studios postąpili jednak wbrew tradycji, ujawniając właśnie drugie, po The WarChiefs, rozszerzenie Age of Empires III. Nosi ono nazwę The Asian Dynasties i tworzone jest przez zespół Big Huge Games - bastion autorów Rise of Nations.