Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat SimCity DS

Electronic Arts zapowiada SimCity Creator

Przemysław Zamęcki, 30 maja 2008, 07:14

Electronic Arts przedstawił pierwsze informacje związane z SimCity Creator, kolejną grą, w której otrzymamy możliwość zarządzania wybudowanym przez siebie miastem. Tym razem jednak, w wersji na konsole Nintendo – Wii i DS-a.

SimCity DS doczeka się kontynuacji

Metatron, 27 grudnia 2007, 13:04

Pierwsza gra z serii SimCity, która ukazała się na konsolę przenośnej Nintendo DS, została dość dobrze przyjęta przez graczy. Na tyle dobrze, że koncern Electronic Arts postanowił wydać sequel.

Maxis nie przygotuje nowej gry spod znaku SimCity

Major Doktor Upiorna, 8 czerwca 2007, 13:40

W połowie bieżącego tygodnia przedstawiciele firmy Electronic Arts oficjalnie wyjaśnili, że są prowadzone prace nad nową grą spod znaku SimCity, określaną jako SimCity Societies. Pozycja ta ma stanowić odłamem cyklu, a nie jak wcześniej sądziliśmy jego piątą część. Dowiedzieliśmy się również, że Maxis, dotychczasowy producent serii nie przygotuje zapowiedzianego tytułu.

Zachodnia premiera SimCity DS już niebawem

eLKaeR, 28 lutego 2007, 17:55

Przy pomocy platformy Nintendo DS korporacja Electronic Arts chce przypomnieć nam klasykę strategii ekonomicznych. Już w nadchodzącym miesiącu na amerykańskie i europejskie półki sklepowe trafi dwuekranowy wariant słynnej gry Theme Park, która oryginalnie zadebiutowała przed trzynastoma laty. Nieco później po obu stronach Atlantyku pojawi się SimCity DS.

Pierwszy trailer z SimCity DS

Vercetti, 30 stycznia 2007, 15:12

Electronic Arts zaprezentowało światu pierwszy trailer z japońskiej edycji gry SimCity DS. Filmik ten ukazuje nam obszerne fragmenty gameplay’a produktu, starając się niejako udowodnić, że tworzenie strategii z myślą o handheldach ma głębszy sens.

Nowe obrazki z gry SimCity DS

Krystian Smoszna, 8 stycznia 2007, 10:26

W Internecie pojawiły się nowe obrazki przedstawiające grę SimCity w wersji na konsolę Nintendo DS. Program przygotowywany jest przez koncern Electronic Arts, z myślą o japońskim rynku. W Kraju Kwitnącej Wiśni produkt zadebiutuje 22 lutego bieżącego roku.

SimCity DS - nowe informacje

Jiker, 3 stycznia 2007, 14:46

Japoński magazyn Famitsu ujawnił kilka nowych informacji na temat gry SimCity DS, czyli specjalnej edycji słynnego SimCity 3000, jednej z najpopularniejszych gier ekonomicznych w historii wirtualnej rozrywki.

Posiadacze konsoli Nintendo DS zagrają zimą w SimCity

Krystian Smoszna, 31 sierpnia 2006, 10:38

Koncern Electronic Arts przymierza się do wyprodukowania kolejnej gry z cyklu SimCity, tym razem w wersji na konsolę Nintendo DS. Firma zamierza wydać program w Japonii, co nie dziwi, jeśli weźmie się pod uwagę ogromną popularność handhelda w Kraju Kwitnącej Wiśni.