Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Dungeons

Wieści ze świata (Minecraft, King's Bounty: Legions, World of Warcraft) 4/08/11

Piotr Doroń, 4 sierpnia 2011, 15:04

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o konwencie MineCon dla fanów Minecrafta, strzelance Sine Mora, becie King’s Bounty: Legions, kontrowersyjnych zapisach w regulaminie Origin, a także hojności fanów Blizzarda. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (James Bond, Dungeons, Castlevania) 8/07/11

Piotr Doroń, 8 lipca 2011, 14:48

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o dodatku do Dungeons, końcu wsparcia Digital Comics Store dla PSP, nowej grze o przygodach Jamesa Bonda, a także planach studia Harmonix. Zapraszamy do lektury.

Kontynuacja gry Dungeons zapowiedziana

Szymon Liebert, 5 czerwca 2011, 09:35

Firma Kalypso Media zapowiedziała grę Dungeons - The Dark Lord, czyli bezpośrednią kontynuację produkcji czerpiącej garściami z kultowego Dungeon Keeper. W drugiej odsłonie serii tworzonej przez RealmForge Studios zobaczymy zupełnie nową kampanię oraz tryb wieloosobowy, w którym gracze wcielą się między innymi w potężnych bossów – Króla Zombie i Władcę Podziemi.

Wieści ze świata (Mafia II, Castlevania: Lords of Shadow, Assassin's Creed) 31/03/11

Piotr Doroń, 31 marca 2011, 11:50

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o premierze dodatku DLC do Dungeons, specjalnych wersjach Mafii II, opóźnieniu debiutu rozszerzenia Reverie do Castlevania: Lords of Shadow, a także sądowym starciu firm Ubisoft i THQ. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (Crysis 2, Dungeons, Dead Meets Lead) 23/03/11

Piotr Doroń, 23 marca 2011, 14:38

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o dodatkach do Dungeons i Super Stardust HD, demie Dead Meets Lead, a także pierwszej łatce do Crysis 2. Zapraszamy do lektury.

Ukończono prace nad grą Dungeons

Adrian Werner, 8 stycznia 2011, 08:12

Mamy dobre wieści dla wszystkich fanów serii Dungeon Keeper. Firma Kalypso Media ujawniła bowiem, że właśnie ukończono prace nad grą Dungeons, która w zamierzeniach ma być duchowym spadkobiercą tego kultowego cyklu.

Wieści ze świata (Bad Company 2, Team Fortress 2, Test Drive Unlimited 2) 29/10/10

Aleksander Kaczmarek, 29 października 2010, 14:59

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o zapowiedzianych dodatkach typu DLC do gier Enslaved: Odyssey to the West, MAG i Monday Night Combat, aktualizacjach do Battlefield: Bad Company 2 i Team Fortress 2 oraz niespodziankach w The Sly Collection Zapraszamy do lektury.

Trwają prace nad klonem Dungeon Keepera

Marek Grochowski, 12 sierpnia 2010, 12:40

Pod koniec lat 90. wielkie triumfy święciła seria Dungeon Keeper, w której zamiast szukać skarbów w podziemnych labiryntach mogliśmy wcielić się w strażnika lochów i zastawiać pułapki na nierozgarniętych bohaterów. Jeśli wciąż tęsknicie za objęciem posady czarnego charakteru, niebawem firma Kalypso umożliwi Wam kolejne polowanie na herosów.