Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Shattered Horizon

Wieści ze świata (Rayman Origins, DC Universe Online, Tropico 4) 4/11/11

Jiker, 4 listopada 2011, 15:00

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o dodatku do Tropico 4, przecenie Shattered Horizon, nowym projekcie twórcy Another World i From Dust, a także demie Rayman Origins na PS3.

Wieści ze świata (Tekken, nieSławny: inFamous 2, Auto Club Revolution) 26/07/11

Jiker, 26 lipca 2011, 13:49

W dzisiejszych "Wieściach ze świata" czas poświęcamy becie sieciowej gry wyścigowej Auto Club Revolution, dodatkowi do inFamous 2, silnikowi CryENGINE 3, a także specjalnemu zestawowi Tekken Hybrid.

Twórcy Shattered Horizon pracują nad trzema nowymi projektami

Olek, 28 maja 2011, 13:02

Fińska firma Futuremark, która po ciężkich bojach w ubiegłym roku wypuściła kolejną wersję swojego sztandarowego produktu, jakim jest benchmark 3DMark, nie rezygnuje z planów podboju rynku gier wideo. Wczoraj na facebookowym profilu jej studio deweloperskie opublikowało zwiastun aż trzech nowych projektów.

Wieści ze świata (Dead Island, Gears of War 3, Pokemon) 5/04/11

Jiker, 5 kwietnia 2011, 13:36

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o milionie uczestników bety Gears of War 3, sprzedaży Pokemon Black/White, aktualizacji Shattered Horizon, a także współpracy THQ z największym anglojęzycznym wydawnictwem literackim. Zapraszamy do lektury.

Shattered Horizon ponownie za friko

Olek, 3 czerwca 2010, 14:36

Fińskie studio Futuremark Games zachęca graczy do wzięcia udziału w kolejnym darmowym weekendzie z grą Shattered Horizon. Od czwartku do niedzieli za pośrednictwem platformy Steam można będzie całkowicie bezpłatnie sprawdzić swoje strzeleckie umiejętności w warunkach zerowej grawitacji. Dla tych, którym sieciowy FPS w kosmosie przypadnie do gustu, przewidziano atrakcyjną zniżkę na zakup gry.

Wieści ze świata (BioShock 2, UFC Undisputed 2010, S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat) 28/04/10

Jiker, 28 kwietnia 2010, 13:05

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj piszemy m.in. o dodatkach DLC do BioShock 2, Shattered Horizon, Tropico 3 i Dead to Rights: Retribution, dacie premiery Rocket Knighta, demie UFC Undisputed 2010, a także modyfikacjado S.T.A.L.K.E.R.-a. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (Splinter Cell: Conviction, Wings of Prey, MGS: Peace Walker) 8/04/10

Jiker, 8 kwietnia 2010, 12:40

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj piszemy m.in. o premierze dema Supreme Commander 2 na X360, przenosinach producenta serii Battlefield, nowych elementach Metal Gear Solid: Peace Walker, debiucie Future Wars i pierwszego dodatku do Wings of Prey, a także zwolnieniach w Slant Six. Zapraszamy do lektury.

Shattered Horizon - darmowy weekend plus promocja cenowa

Adrian Werner, 18 lutego 2010, 10:55

Twórcy Shattered Horizon postanowili zadbać o napływ świeżej krwi do swojej sieciowej strzelanki. Dzięki temu, w najbliższy weekend można będzie zagrać w ten tytuł całkiem za darmo. Dla tych, którym się to spodoba przygotowano atrakcyjną promocję cenową.

Wieści ze świata (Aliens vs Predator, Burnout Paradise, Silent Hunter 5) 17/02/10

Jiker, 17 lutego 2010, 14:37

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: europejska Burnout Paradise Complete Edition, dedykowany serwer dla Aliens vs Predator, darmowe DLC do Shattered Horizon, Duke Nukem 3D za pół ceny i inne. Zapraszamy do lektury.

Shattered Horizon - soundtrack do pobrania, darmowe DLC w drodze

Adrian Werner, 14 lutego 2010, 08:11

Studio Futuremark postanowiło iść w kierunku przeciwnym do reszty branży i wspierać swoje debiutanckie dzieło – sieciową strzelaninę Shattered Horizon darmowymi materiałami dodatkowymi. Dostępna jest już aktualizacja spełniająca większość próśb graczy, a już wkrótce ukaże się zestaw nowych map zatytułowany Moonrise.

Wieści ze świata (Mass Effect 2, Quake Live, Star Trek Online) 22/12/09

Jiker, 22 grudnia 2009, 11:45

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: świąteczna aktualizacja Quake Live, zapowiedź dema pierwszego MMO od NASA, Leonard Nimoy w Star Trek Online, lista Osiągnięć w Mass Effect 2 i inne. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (The Beatles: Rock Band, Dragon Age, MechWarrior 4) 16/11/2009

Jiker, 16 listopada 2009, 12:59

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: Sherlock Holmes vs. Jack the Ripper zmierza na Xboksa 360, zaproszenia do testów darmowej wersji Shattered Horizon, plotki o nowej grze Robomodo i inne. Zapraszamy do lektury.

Shattered Horizon już na serwerach Steamu

ziooleck, 5 listopada 2009, 09:20

Każdy szanujący się entuzjasta overclockingu z pewnością słyszał o programie 3D Mark. Po wielu latach działalności autorzy benchmarka postanowili spróbować sił w tworzeniu pełnoprawnej gry. Dziś efekt ich wielomiesięcznych prac w końcu doczekał się swojej premiery. Mowa oczywiście o Shattered Horizon, nowej grze multiplayer w kosmicznych realiach.

Shattered Horizon bez wersji demonstracyjnej

Crash, 29 października 2009, 09:55

Miniony tydzień przyniósł nam kilka istotnych informacji na temat nadchodzącego dzieła twórców 3DMarka. Wiemy już, że Shattered Horizon doczeka się darmowego DLC oraz poznaliśmy szczegółowe informacje na temat wymagań sprzętowych. Dziś dowiadujemy się o braku planów odnośnie wersji demonstracyjnej.

Strzelanka twórców 3DMarka otrzyma dedykowane serwery i darmowe DLC

Hed, 27 października 2009, 08:53

Firma Futuremark, znana oczywiście z popularnych benchmarków, ujawniła cenę swojego najnowszego projektu, czyli sieciowej strzelanki Shattered Horizon, która zostanie wydana 4 listopada tego roku. Produkcja pojawi się w dystrybucji elektronicznej (na oficjalnej stronie i Steamie) za 19.95 euro. Twórcy zapowiedzieli przyszłe wsparcie dla gry i dedykowane serwery.

Znamy wymagania sprzętowe strzelanki autorów 3DMarka

Hed, 22 października 2009, 20:06

Firma Futuremark Games podzieliła się wymaganiami sprzętowymi swojej najnowszej produkcji – Shattered Horizon - czyli sieciowej strzelanki rozgrywanej między innymi w stanie nieważkości. Autorzy popularnego programu 3DMark stawiają na oryginalną mechanikę rozgrywki i widowiskową oprawę wizualną, która najwyraźniej będzie wymagała całkiem porządnego komputera.

Futuremark Games zapowiada ostatnią fazę zamkniętych beta-testów Shattered Horizon

Jiker, 29 września 2009, 12:00

Firma Futuremark Games Studio, znana przede wszystkim z zaprojektowania 3DMarka – programu testującego wydajność komputerów, poinformowała o ostatniej szansie na przystąpienie do zamkniętych beta-testów sieciowej strzelaniny Shattered Horizon.

Nowe dzieło twórców 3DMarka - kolejne obrazki i szczegóły

Hed, 1 września 2009, 11:57

W sieci pojawiły się cztery nowe obrazki z gry Shattered Horizon, tworzonej przez firmę Futuremark, zajmującą się wcześniej oczywiście głównie programem testującym wydajność naszego komputera. Autorzy popularnego 3DMarka stawiają na bardzo pomysłową rozgrywkę sieciową oraz ładną oprawę wizualną, wykorzystującą między innymi możliwości DirectX 10.

Wieści ze świata (Killzone 2, Dante's Inferno, Prince of Persia) 21/07/09

Jiker, 21 lipca 2009, 11:40

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: zapowiedź niekonwencjonalnego Retro/Grade, data premiery kolejnego DLC do Killzone 2, komiks na podstawie Dante’s Inferno, plakaty reklamujące film Prince of Persia, nowa gra ekipy 2D Boy i inne. Zapraszamy do lektury.

Ruszyły zapisy na zamknięte testy pierwszej gry twórców 3Dmarka

Hed, 13 czerwca 2009, 13:05

Przedstawiciele studia Futuremark Games Studio, znanego między innymi z programów benchmarkowych, zapowiedzieli zamkniętą betę swojego najnowszego projektu, czyli kosmicznej strzelanki Shattered Horizon. Zainteresowani wzięciem udziału w testach ciekawie zapowiadającej się gry mogą zapisywać się już dziś. Trzeba jednak pamiętać o dość wysokich wymaganiach sprzętowych tytułu.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (27 sierpnia 2008)

Jiker, 27 sierpnia 2008, 09:51

W dzisiejszych „Wieściach ze świata w telegraficznym skrócie”: Savage 2 za pół ceny, Dead Space z nowym serwisem internetowym, Gears of War 2 z bonusami, wybierz okładkę dla limitowanego Resistance 2, Factor 5 pracuje nad nowymi grami, pierwsze szczegóły o nowym firmware PS3. Zapraszamy do lektury.