Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Patapon

Zapowiedziano remastery PaRappa The Rapper, Patapon oraz LocoRoco

Kamil Zwijacz, 3 grudnia 2016, 20:18

Potwierdziły się plotki z rana - PaRappa the Rapper doczeka się odświeżonej wersji na konsolę PlayStation 4. Dodatkowo to samo spotka dwie gry z handhelda PSP - Patapon oraz LocoRoco.

Pata, pata... Patapon 3?

Aleksander Kaczmarek, 11 czerwca 2010, 14:54

Za niespełna 140 godzin dowiemy się, co dokładnie przedstawia tajemniczy zwiastun, jaki pojawił się na japońskiej stronie PlayStation. Fani serii Patapon są przekonani, że chodzi o wyczekiwaną trzecią część muzyczno-zręcznościowej gry, która podbiła serca setek tysięcy graczy na całym świecie.

Seria Patapon doczeka się kontynuacji?

Szymon Liebert, 3 maja 2009, 12:35

Seria gier muzyczno-zręcznościowych Patapon prawdopodobnie będzie kontynuowana. Chociaż na razie nie ogłoszono żadnych szczegółów odnośnie następnych części, to wydaje się, że nie wyklucza ich sam producent - Chris Hinojosa-Miranda. Wraz z premierą dzieła w USA skomentował on sytuację tego tytułu. Podobno twórcy otrzymują wiele próśb od fanów w kwestii np. wersji gry na PlayStation 3.

Gra Roku 2008: Najlepsza gra na konsole przenośne – kategoria dodatkowa

Filip Grabski, 13 lutego 2009, 13:00

Już po raz trzeci zapraszamy Was do udziału w naszym plebiscycie – początek głosowania już 16 lutego. Tym razem Grę Roku 2008 będziecie wybierać spośród 50 najważniejszych i najpopularniejszych tytułów wydanych w naszym kraju w minionym roku.

Sony zapowiada mocną listę wydawniczą dla PSP w 2009 roku

Damian Rams, 31 stycznia 2009, 09:32

Ubiegłe lata raczej nie obfitowały w wysyp hitów na PlayStation Portable. Konsolka Sony widocznie przegrywa z konkurencyjnym DS od Nintendo. Ci pierwsi nie zamierzają się jednak poddawać i zapowiadają, że rok 2009 będzie wyjątkowy.

Patapon 2 - pierwsze szczegóły

Przemysław Bartula, 23 lipca 2008, 09:46

Wiemy już więcej na temat Patapon 2 – zapowiedzianej na E3 2008 kontynuacji jedynej w swoim rodzaju muzycznej strategii. Na łamach japońskiego magazynu Famitsu zamieszczono najświeższe informacje dotyczące nadchodzącej kontynuacji podbojów w rytm muzyki.

Plotki z EGM-a

Przemysław Zamęcki, 27 lutego 2008, 15:49

Za chwilę w amerykańskich sklepach pojawi się nowy numer magazynu Electronic Gaming Monthly, a subskrybenci już cieszą się zapachem farby drukarskiej, wobec czego nie można przepuścić takiej okazji i nie zajrzeć do rubryki poświęconej branżowym plotkom i przeciekom.

Europejska premiera nowego dzieła autorów LocoRoco już za trzy tygodnie

Piotr Doroń, 31 stycznia 2008, 10:14

Patapon, kolejna niesamowicie zakręcona pozycja autorstwa producentów świetnego LocoRoco, trafi na Stary Kontynent znacznie szybciej, niż mogło się nam wydawać. Okazuje się, że tutejszy debiut muzyczno-rytmicznej gry akcji przeznaczonej dla konsoli PSP zostanie przeprowadzony 22 lutego.