Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat True Crime 2

Nowe informacje o True Crime 3

Adrian Werner, 10 marca 2010, 13:15

Na trwającej właśnie imprezie GDC studio United Fronts Games zademonstrowało po raz pierwszy najnowszą odsłonę serii True Crime.

Poradnik: True Crime: New York City

Redakcja GRYOnline.pl, 12 lipca 2006, 21:06

Znajdziesz w nim porady dotyczące sterowania (to jest piętą achillesową gry), a także solucję, opis przejścia wszystkich misji głównego nurtu fabularnego (wraz z dwoma zakończeniami), zadań pobocznych oraz misji bonusowej. Trafisz tu również na dokładne wskazówki jak odnaleźć w mieście bonusy - 10 par butów Pumy.

True Crime: New York City już dostępna w wersji na PC

Krystian Smoszna, 29 marca 2006, 09:27

True Crime: New York City – druga odsłona cyklu gier akcji, zapoczątkowanego w 2003 roku przez firmę Luxoflux – doczekała się wreszcie wersji na PC. O wydaniu programu, który dla konsol obecnej generacji jest już dostępny od kilku miesięcy, poinformowała wczoraj firma Aspyr Media.

Konsolowe The Movies anulowane, kolejne części GUN i Tony’ego Hawka w przygotowaniu

ComCo, 7 lutego 2006, 10:02

Przedstawiciele korporacji Activision opublikowali raport finansowy, obejmujący ostatni kwartał. Pomimo faktu, że obrót firmy wzrósł o 20% w porównaniu z analogicznym okresem w poprzednim roku (do poziomu 816.2 miliona USD), to ogólne zyski spadły aż o 30% („tylko” 67.9 zamiast ubiegłorocznych 97.3 miliona USD). Przy tej okazji ujawniono również zmiany w planie wydawniczym.

Sequele True Crime oraz Gun nadal możliwe?

Elrond, 12 stycznia 2006, 16:19

Po informacji dotyczącej słabszych niż się spodziewano wyników sprzedaży gier w grudniu zeszłego roku, którą przedstawiciele firmy Activision przekazali swoim udziałowcom, zapewne wiele osób zastanawiało się, co poszło nie tak? Przecież ta duża firma wydawnicza wypuściła na rynek 4 tytuły przeznaczone na Xboxa 360, w tym bestsellerową Call of Duty 2.

True Crime: New York City na PC w przyszłym roku

ComCo, 16 listopada 2005, 08:25

Wydawało się to kwestią czasu, ale wreszcie zostało oficjalnie potwierdzone. Korporacja Aspyr Media zapowiedziała, iż w styczniu przyszłego roku wyda True Crime: New York City - sequel trójwymiarowej gry akcji Streets of L.A. z 2003 roku - na komputerach klasy PC.

Ponad osiemdziesiąt utworów muzycznych w True Crime: New York City

eLKaeR, 6 listopada 2005, 14:14

Wiedzieliśmy już wcześniej, że mająca trafić do sklepów w USA za dziewięć dni gra akcji pt. True Crime: New York City (docelowe platformy: PlayStation 2, Xbox i GameCube) będzie posiadać interesujący soundtrack, zawierający muzykę w wykonaniu wielu znakomitych artystów. Dzisiaj nareszcie znamy dokładną listę utworów, którą chcielibyśmy niniejszym przedstawić Szanownym Czytelnikom.

Marcus Reed chodzi w „Pumach”

ComCo, 30 października 2005, 11:10

W listopadzie na rynku pojawią się konsolowe (PlayStation 2, Xbox, GameCube) wersje gry True Crime: New York City. Tymczasem, korporacja Activision (wydawca nadchodzącego programu) postanowiła połączyć swoje siły ze sportową firmą Puma, w celu przygotowania ciekawej kampanii promocyjnej.

Hollywoodzka obsada w True Crime: New York City

ComCo, 20 września 2005, 09:34

Dokładnie na pierwszy dzień listopada zaplanowano zachodnią premierę konsolowych wydań True Crime: New York City, sequela wydanej w 2003 roku, trójwymiarowej gry akcji Streets of L.A. Dzisiaj możemy zaś przedstawić Wam pełną, dość długą listę aktorów, którzy zostali zatrudnieni przez korporację Activision (wydawca) do nagrania partii wokalnych dla potrzeb tego programu.

True Crime: New York City również na konsole PSP?

Krystian Smoszna, 12 lipca 2005, 09:01

Druga odsłona serii True Crime, noszącą podtytuł New York City zostanie przez Activision wydana również na konsolę przenośną PlayStation Portable – takie informacje płyną do nas z amerykańskiego sklepu internetowego GameStop, który dokonał ostatnio korekty swojej oferty.

Druga odsłona True Crime przeniesie nas do Nowego Jorku

Krystian Smoszna, 23 czerwca 2005, 08:23

Wiemy już gdzie rozegra się akcja drugiej odsłony programu o nazwie True Crime. Kolejną po Los Angeles metropolią, w której wcielimy się w rolę zwalczającego przestępczość stróża prawa będzie Nowy Jork.