Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat LEGO Universe

Wieści ze świata (LEGO Universe, Global Agenda, PlayStation Network) 31/1/12

Sarge, 31 stycznia 2012, 14:10

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o zamknięciu serwerów gry LEGO Universe, nowym projekcie studia Harmonix, dodatkach DLC w usłudze Nintendo Network, a także czasowym wyłączeniu PlayStation Network.

Koniec LEGO Universe

Adrian Werner, 5 listopada 2011, 13:33

Mamy złe wieści dla miłośników MMO LEGO Universe. Twórcy gry właśnie ogłosili, że jej serwery zostaną zamknięte na początku przyszłego roku.

City of Heroes za darmo, LEGO Universe też, ale tylko w bezpłatnej strefie

Olek, 21 czerwca 2011, 20:10

Firma NCSoft poinformowała, że jeszcze w tym roku płatna gra MMO City of Heroes zmieni się w udostępnianą za darmo City of Heroes Freedom. Przyjęty nowy model biznesowy pozwoli graczom decydować, czy i w jaki sposób chcą płacić za zabawę w Paragon City. Z nieco innego założenia wychodzi wydawca gry LEGO Universe, który zamierza stworzyć specjalny obszar dla graczy bez subskrypcji.

Grupa LEGO przejmuje prawa do LEGO Universe

Sarge, 25 lutego 2011, 11:30

Grupa LEGO, znana ze stworzenia najpopularniejszych klocków na świecie, poinformowała o wykupieniu studia NetDevil, odpowiedzialnego za wydaną w październiku grę MMO o nazwie LEGO Universe.

LEGO Universe w złocie

Sarge, 3 września 2010, 08:30

Miłośnicy produktów LEGO po serii platformówek opartych na różnych markach filmowych już niedługo będą mogli połączyć się z całą światową wspólnotą jaka się wokół nich wytworzyła. Wszystko to za sprawą LEGO Universe – pierwszej gry MMO w uniwersum najpopularniejszych klocków do zabawy.

Wieści ze świata (Call of Duty: Black Ops, Lost Planet 2, Marvel vs Capcom 3) 29/07/10

Jiker, 29 lipca 2010, 13:10

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o nowy dodatku do Lost Planet 2, turniejach na QuakeCon 2010, problemach firmy Playlogic, przenośnej wersji Call of Duty: Black Ops, skasowaniu Metalocalypse, a także wrześniowym wyłączeniu serwerów gry Exteel. Zapraszamy do lektury.

Wieści z E3 (Limbo, Vanquish, Journey) 16/06/10

Jiker, 16 czerwca 2010, 14:50

„Wieści ze świata” po raz kolejny zastępujemy wyjątkowo „Wieściami z E3”, w których przedstawiamy Wam nieco mniej istotne informacje, ujawnione w ostatnich godzinach w Los Angeles. Dziś piszemy m.in. o wyprawie w nieznane, cenie oryginalnego Limbo, dacie premiery efektownego Vanquish, a także jutrzejszej, amerykańskiej premierze rewolucyjnego OnLine. Zapraszamy do lektury.

Warner Bros. wyda grę sieciową LEGO Universe

Hed, 8 czerwca 2010, 10:19

Warner Bros. i LEGO podpisały umowę wydawniczą dotyczącą LEGO Universe, na mocy której pierwsza z firm zajmie się dystrybucją gry. Produkcja powinna pojawić się w sklepach pod koniec tego roku, a obecnie jest testowana w zamkniętej becie. Tytuł przeniesie platformówkową rozgrywkę do świata zbudowanego z klocków i wypełnionego graczami.

Abonamenty LEGO Universe taniej w dolarach

Olek, 16 maja 2010, 12:20

Choć premiera gry LEGO Universe zaplanowana została dopiero za kilka miesięcy, znamy już polskie ceny zakupu i późniejszej subskrypcji tego tytułu. Niestety, nie należą one do najniższych i prawdopodobnie znacznie taniej będzie korzystać z oferty sklepów poza granicami naszego kraju.

Przegląd gier MMO (15/02/2010)

Rock Alone, 15 lutego 2010, 09:36

Witam w najnowszym wydaniu Przeglądu MMO. Dzisiaj kolejne zmiany w układzie artykułu - wprowadziłem nowy dział, w ramach którego będę publikował krótkie ale ważne wiadomości o wydarzeniach w świecie masowych gier online. Powodem takiej zmiany jest chęć zaprezentowania tych informacji, które są istotne ale na tyle małe, że nie zasługują na odrębny artykuł.

Ruszyły zapisy na beta testy LEGO Universe

Adrian Werner, 10 lutego 2010, 10:10

Studio NetDevil ogłosiło rozpoczęcie rejestracji na zbliżające się testy ich najnowszej produkcji - LEGO Universe, gry MMO toczącej się w świecie skonstruowanym z tytułowych klocków

Kolejne informacje o grze MMO w świecie LEGO

Hed, 23 października 2009, 12:15

Firma NetDevil ujawniła nowe szczegóły LEGO Universe, czyli produkcji MMO rozgrywającej się w świecie stworzonym z tytułowych klocków. Okazuje się, że tytuł, znajdujący się w produkcji podobno ponad 3,5 roku, będzie czymś pomiędzy Second Life i World of Warcraft. Do wirtualnego świata klocków przeniesiemy się w przyszłym roku. Twórcy rozważają też konsolową wersję gry.

Pierwsze screeny z MMO LEGO Universe

Jiker, 20 sierpnia 2009, 09:40

W sieci zadebiutował pierwszy zestaw zrzutów ekranowych z pecetowej gry MMO LEGO Universe. Zgodnie z oczekiwaniami produkcja opracowywana przez studio Net Devil (autorzy m.in. Jumpgate: Evolution i Auto Assault) prezentuje się na nich niezwykle kolorowo, co powinno przekonać do niej przede wszystkim młodszych fanów sieciowej rozgrywki.

Opóźnione LEGO Universe

Maciej Śliwiński, 18 lutego 2009, 09:45

Wszystkim wypatrującym premiery Lego Universe, gry MMO opartej na świecie zbudowanym z popularnych klocków, musimy przekazać złą informację. Tytuł przygotowywany przez Net Devil nie pojawi się w 2009 roku. Pod znakiem zapytania stoi wydanie gry rok później – w 2010.

Przenieś postać z gry LEGO Universe do rzeczywistości

Von Zay, 4 marca 2008, 13:36

LEGO ujawniło nowe fakty dotyczące swojego projektu związanego z grami MMO – LEGO Universe. Otóż - producent popularnych zabawek ma zamiar tworzyć rzeczywiste modele postaci na bazie tych, stworzonych przez graczy w wirtualnym świecie.

Pierwszy zwiastun z gry LEGO Universe już dostępny

Krystian Smoszna, 26 czerwca 2007, 09:06

Na łamach popularnego magazynu Kotaku pojawił się wczoraj pierwszy zwiastun nowej gry z gatunku MMO, zatytułowanej LEGO Universe. Redaktorzy serwisu skopiowali krótki film podczas pobytu w siedzibie producenta programu, amerykańskiej firmy NetDevil, Ltd.

Świeże doniesienia w sprawie gry MMO na licencji LEGO

eLKaeR, 2 czerwca 2007, 07:44

Od blisko trzech miesięcy wiemy oficjalnie, że powstaje gra z gatunku MMO, zbudowana z wirtualnych klocków firmy LEGO. Developingiem pozycji o nazwie LEGO Universe zajmują się ludzie ze studia NetDevil, na których koncie znajduje się m.in. Auto Assault. Sieciowy serwis BrickMMOG.com podzielił się właśnie z Internautami garścią świeżych danych na niniejszy temat.