Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Marvel vs. Capcom 3: Fate of Two Worlds

Capcom zapowiada Ultimate Marvel vs. Capcom 3

Mateusz Kądziołka, 20 lipca 2011, 19:04

Firma Capcom zapowiedziała grę Ultimate Marvel vs Capcom 3. Ta ulepszona weraja Marvel vs Capcom 3 zaoferuje 12 nowych wojowników oraz liczne poprawki.

Capcom przygotowuje rozszerzoną wersję Marvel vs Capcom 3?

Michał Kułakowski, 16 lipca 2011, 09:46

W sieci pojawiły się plotki sugerujące, że na odbywającym się w przyszłym tygodniu konwencie Comic-Con zostanie zapowiedziana rozszerzona wersja gry Marvel vs Capcom 3, zawierająca między innymi 12 nowych grywalnych postaci.

Wyniki finansowe Capcomu - wysoka sprzedaż Monster Hunter Freedom 3 i Dead Rising 2

Adrian Werner, 7 maja 2011, 16:41

Szefowie Capcomu mają powody do zadowolenia. Firma opublikowała właśnie swoje roczne wyniki finansowe i trzeba przyznać, że są one imponujące.

Dwa miliony pudełek z grą Marvel vs. Capcom 3 trafiło do sklepów

Szymon Liebert, 31 marca 2011, 08:51

Firma Capcom ogłosiła, że Marvel vs. Capcom 3: Fate of Two Worlds, czyli bijatyka łącząca światy bohaterów gier i komiksów, została wysłana do sklepów na całym świecie w nakładzie przekraczającym dwa miliony egzemplarzy. Japoński producent i wydawca nie ujawnił, w których regionach świata produkcja jest najpopularniejsza, ale opublikował z tej okazji kilka zakulisowych filmików.

Xbox 360 i Call of Duty: Black Ops na szczycie lutowego zestawienia NPD Group

Aleksander Kaczmarek, 12 marca 2011, 11:35

Po słabym styczniu, luty był naprawdę dobrym miesiącem dla amerykańskiego rynku gier wideo. Z danych NPD Group wynika, że łączne obroty sięgnęły 1,36 mld dolarów, co stanowi wynik o 3% lepszy w porównaniu z analogicznym okresem ubiegłego roku. Kolejny raz listę najchętniej kupowanych gier za oceanem otwiera Call of Duty: Black Ops.

Kolejne zderzenie dwóch światów w debiutującym Marvel vs. Capcom 3

Szymon Liebert, 18 lutego 2011, 11:16

Najnowsza odsłona jednej z bardziej widowiskowych serii bijatyk jest od dzisiaj dostępna w polskich sklepach. Mowa oczywiście o Marvel vs. Capcom 3: Fate of Two Worlds, czyli produkcji, w której spotykają się bohaterzy i złoczyńcy z komiksów Marvela oraz gier japońskiego producenta i wydawcy Capcom.

Walka z „cieniem” w nadchodzącym DLC do Marvel vs. Capcom 3

Mateusz Kądziołka, 8 lutego 2011, 09:45

Pomimo tego, że pełna wersja Marvel vs. Capcom 3: Fate of the Two Worlds pojawi się w europejskich sklepach dopiero 18 lutego, Capcom już zapowiedziało pakiety DLC do tej gry. Oprócz dodatków zawierających nowych wojowników (Jill Valentine i Shuma-Gorath) japoński deweloper udostępni nam również DLC zawierający specjalny tryb rozgrywki.

Poznaliśmy pełną listę wojowników w Marvel vs. Capcom 3: Fate of Two Worlds

Piotr Doroń, 31 stycznia 2011, 08:25

Znamy już pełną listę wojowników, w których będziemy mogli się wcielić w grze walki Marvel vs. Capcom 3: Fate of Two Worlds. Do grona 34 ujawnionych postaci dołączyła pod koniec ubiegłego tygodnia niebezpieczna Hsien-Ko (znana z serii bijatyk Darkstalkers) i x-menowski Sentinel.

Wieści ze świata (Final Fantasy, Marvel vs Capcom 3, Super Street Fighter IV) 17/01/11

Piotr Doroń, 17 stycznia 2011, 12:20

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o szansach na pecetową wersję Super Street Fighter IV, planie wydawniczym firmy SEGA, filmach ze skasowanego Hero, a także kolejnych wojownikach w Marvel vs. Capcom 3. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (Gran Turismo 5, Call of Duty: Black Ops, Marvel vs. Capcom 3) 16/12/10

Piotr Doroń, 16 grudnia 2010, 12:58

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o nowych wojownikach w Marvel vs. Capcom 3, łatce do pecetowej edycji Call of Duty: Black Ops, a także premierze nowego dodatku do Civilization V. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (Mass Effect 2, Back to the Future, Final Fantasy XIV) 10/12/10

Piotr Doroń, 10 grudnia 2010, 13:50

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o europejskich premierach Knights Contract i Mass Effect 2 na PS3, kolejnych postaciach w adaptacji Back to the Future, świątecznej akcji w Killing Floor, efektownej nakładce na PlayStation Move, a także opóźnieniu debiutu Final Fantasy XIV w wersji na PS3. Zapraszamy do lektury.

Data premiery Marvel vs Capcom 3: Fate of Two Worlds

Piotr Doroń, 17 listopada 2010, 08:03

Marvel vs Capcom 3: Fate of Two Worlds – świetnie zapowiadająca się, trzecia odsłona kultowego crossovera – zadebiutuje na europejskim rynku 18 lutego 2011 roku, poinformowała firma Capcom. Trzy dni wcześniej możliwość zagrania w tę efektowną bijatykę otrzymają mieszkańcy Stanów Zjednoczonych. Produkcja zostanie wydana na Xboksa 360 i PlayStation 3.

Wieści ze świata (Call of Duty: Black Ops, Lost Planet 2, Marvel vs Capcom 3) 29/07/10

Piotr Doroń, 29 lipca 2010, 13:10

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o nowy dodatku do Lost Planet 2, turniejach na QuakeCon 2010, problemach firmy Playlogic, przenośnej wersji Call of Duty: Black Ops, skasowaniu Metalocalypse, a także wrześniowym wyłączeniu serwerów gry Exteel. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (Red Dead Redemption, Marvel vs Capcom 3, The Settlers 7) 22/07/10

Piotr Doroń, 22 lipca 2010, 11:45

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o dodatku do The Settlers 7, obsadzie DC Universe Online, nowych bohaterach w Marvel vs Capcom 3, walce z nieuczciwymi graczami w Red Dead Redemption, debiucie Limbo, a także grze muzycznej poświęconej Robbiemu Williamsowi. Zapraszamy do lektury.

Capcom i Namco Bandai tworzą dwa nowe crossovery?

Marcin Skierski, 20 lipca 2010, 11:30

W zeszłym tygodniu miała miejsce impreza Evo Championship Series w Las Vegas, gdzie fani bijatyk co roku mogą wziąć udział w szeregu turniejów, w których do wygrania są prawdziwe pieniądze. Na miejscu zjawiły się osoby pełniące rolę producentów w Namco Bandai oraz Capcom. Po ich wystąpieniu pojawiły się pogłoski, że tworzona jest bijatyka Namco vs Capcom.

Najlepsze gry targów E3 2010 - przyznano Game Critics Awards

Marcin Skierski, 7 lipca 2010, 10:35

Targi E3 przyniosły ze sobą wiele ciekawych informacji, choć wiele z tych najgorętszych kręciło się wokół tematu sterowania ruchem i efektu 3D. Tymczasem nadszedł czas na podsumowanie konwentu przez Game Critics Awards, które tradycyjnie przyznało nagrody dla najlepszych gier (i nie tylko) zaprezentowanych w Los Angeles.

Mega Man Online w nowej strategii finansowej Capcomu

Aleksander Kaczmarek, 11 maja 2010, 14:15

Japoński producent i wydawca gier ma pomysł jak wydostać się z finansowego dołka, w jakim znalazł się po zakończonym niedawno roku podatkowym. Capcom zamierza m.in. rozszerzyć portfolio oferowanych tytułów, skrócić czas ich produkcji i zwiększyć swój udział na rynku gier sieciowych. W tym ostatnim pomóc może Mega Man Online, czyli nowa odsłona serii klasycznych platformówek.

Pierwsze obrazki z Marvel vs Capcom 3

Piotr Doroń, 10 maja 2010, 09:36

Wiemy już jak będzie się prezentować trzecia, w pełni trójwymiarowa edycja najprawdopodobniej najlepszego crossovera w historii – Marvel vs Capcom 3: Fate of Two Worlds. Źródłem obrazków okazało się najnowsze wydanie magazynu Game Informer.

Captivate 10 - zwiastuny, informacje i inne nowości od firmy Capcom

Piotr Doroń, 20 kwietnia 2010, 19:18

Światło dzienne ujrzały wreszcie informacje ujawnione przez firmę Capcom dziennikarzom zgromadzonym na tegorocznej edycji Captivate 10. Poznaliśmy w ten sposób dodatkowe informacje na temat m.in. Marvel vs Capcom 3, Bionic Commando Rearmed 2, Okamiden, a także Dead Rising 2.

Nowe szczegóły o Marvel vs Capcom 3 i Bionic Commando Rearmed 2

Piotr Doroń, 20 kwietnia 2010, 09:28

Zachodnie serwisy, w tym PlanetXbox360 oraz EventsHub, potwierdzają nasze wcześniejsze doniesienia na temat trzeciej odsłony cyklu bijatyk Marvel vs Capcom oraz kontynuacji dwuletniej już zręcznościówki Bionic Commando Rearmed.

Nadchodzą Marvel vs Capcom 3 oraz Bionic Commando Rearmed 2

Adrian Werner, 18 kwietnia 2010, 10:18

Na zorganizowanej na Hawajach konferencji Captivate firma Capcom poinformowała, że trwają prace nad Marvel Vs. Capcom 3 and Bionic Commando Rearmed 2.