Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Ultima Online: Stygian Abyss

Startuje Lord of Ultima

Rock Alone, 21 kwietnia 2010, 08:35

Lord of Ultima, gra będąca strategicznym następcą historycznej Ultimy Online w pełnej, bezpłatnej wersji trafia właśnie do graczy. Za jej produkcją stoi studio EA Phenomic pod przewodnictwem Volkera Werticha, odpowiedzialnego niegdyś za rozwój marki The Settlers.

Ultima Online za darmo przez dwa tygodnie

Maciej Śliwiński, 29 września 2009, 11:49

Z okazji dwunastej rocznicy wydania Ultima Online, Electronic Arts oraz studio Mythic przygotowały dla fanów i byłych graczy tej znanej produkcji MMO niespodziankę. Gracze, którzy już kiedyś zwiedzali wielki świat Brytanni mogą teraz za darmo przez blisko dwa tygodnie przypomnieć sobie uroki tej gry.

Wieści ze świata (Borderlands, Star Wars: The Old Republic, Ultima Online) 9/09/09

Jiker, 9 września 2009, 14:30

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: Borderlands nie dla młodszych graczy, premiera ósmego dodatku do Ultima Online, amerykański debiut Mini Ninjas, Killzone 2 i MGS 4 już wkrótce w ofercie Platinum Games i inne. Zapraszamy do lektury.

Nowy dodatek do Ultima Online już 8 września

Maciej Śliwiński, 13 sierpnia 2009, 08:50

8 września wszystkich fanów gier typu MMORPG czeka prawdziwe święto. Tego dnia do systemów wirtualnej dystrybucji trafi kolejny dodatek do Ultima Online, zatytułowany Stygian Abyss.

Nowa Ultima Online na rynek azjatycki?

Hed, 22 lipca 2009, 14:51

Wkrótce na rynkach zachodnich zostanie wydana produkcja MMO NCSoftu, czyli Aion, która hula już od jakiegoś czasu na Dalekim Wschodzie. Tymczasem Electronic Arts najwyraźniej planuje podbić Azję, uwielbiającą przecież gatunek MMORPG. Wydawca podpisał umowę z firmą NetDragon dotyczącą stworzenia zupełnie nowej gry na podstawie klasycznej już Ultimy Online.

Ósme rozszerzenie do Ultimy Online już latem

Filip „fsm” Grabski, 29 kwietnia 2009, 13:15

Obchodząca w tym roku swoje 12 urodziny jedna z najstarszych gier MMORPG - Ultima Online, wzbogaci się latem o dodatek zatytułowany Stygian Abyss. Wiekowy świat Britannii nawiedzą gracze kierujący postaciami gargulców, wyposażeni w całą masę przydatnych umiejętności.

Twórca Ultimy szóstym kosmicznym turystą

Jiker, 13 października 2008, 14:04

Turystyczne wypady w kosmos nie są jeszcze codziennością. Pewnie z uwagi na wysokie koszty takiej wyprawy. Przed ludźmi bogatymi, a do tego zwariowanymi, nie ma jednak żadnych granic, co udowodnił właśnie Richard Garriott, znany szerzej jako twórca kultowego cyklu Ultima i MMORPG o tytule Tabula Rasa oraz założyciel studia deweloperskiego Origin Systems. Jest on szóstym kosmicznym turystą w historii tego typu przedsięwzięć.