Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Resident Evil: Operation Raccoon City

4,8 mln sprzedanych kopii Resident Evil 6. Wyniki finansowe firmy Capcom

Sarge, 4 lutego 2013, 12:10

Firma Capcom ogłosiła, że gra Resident Evil 6 sprzedała się w liczbie 4,8 milionów egzemplarzy, co nie do końca zadowoliło japońskiego wydawcę. Dane podano przy okazji ujawnienia najnowszych wyników finansowych.

Wieści ze świata (Worms Collection, Mass Effect 3, 1666) 26/7/12

Sarge, 26 lipca 2012, 13:50

Dziś piszemy m.in. o tajemniczej domenie internetowej 1666TheGame.com, akcji Operation Overwatch dla posiadaczy Mass Effect 3, a także zestawie Worms Collection. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Marcowe wyniki amerykańskiego rynku gier – słaba kondycja branży, sukces Mass Effect 3

Adrian Werner, 13 kwietnia 2012, 10:26

Firma badawcza NPD Group przekazała dane, przedstawiające marcowe wyniki amerykańskiego rynku gier. Spore spadki zanotowała cała branża. Natomiast dobrze poradziło sobie Mass Effect 3.

Pliki z gry Star Wars Battlefront III znalezione na...dysku z Resident Evil: Operation Raccoon City

Ender, 2 kwietnia 2012, 17:05

Użytkownicy forum BetaGames, na dysku z grą Resident Evil: Operation Raccoon City znaleźli ponoć pliki danych z niewydanego Star Wars Battlefront III. Odkryli zestaw tekstur dla jednego z bohaterów starej trylogii oraz ekrany ładowania misji.

Polska premiera gry Resident Evil: Operation Raccoon City

Aver, 23 marca 2012, 10:40

Kooperacyjny spin-off kultowej serii survival horrorów można od dziś nabyć w polskich sklepach w wersjach na Xboksa 360 i Playstation 3. Premierę wersji na PC przewidziano na 18 maja. Dystrybutorem tytułu na terenie naszego kraju jest firma Cenega.

Resident Evil – od A do Z

Antares, 19 marca 2012, 19:04

Na bieżący rok zaplanowano aż trzy premiery gier należących do marki Resident Evil. Z tej okazji postanowiliśmy przedstawić Wam jej genezę, wyjaśnić dlaczego znacznie przyczyniła się do rozwoju gier wideo, a także zaprezentować szereg ciekawostek i z nią związanych.

Wieści ze świata (Resident Evil: Operation Raccoon City, Transformers Prime: The Game) 16/3/12

Sarge, 16 marca 2012, 12:25

Wieści ze świata to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o dodatku DLC do gry Resident Evil: Operation Raccoon City, zapowiedzi Transformers Prime: The Game, średniej ocen produkcji Fallout: New Vegas i rzekomych zwolnieniach w studiu Obsidian Entertainment.

Wieści ze świata (Gears of War 3, Far Cry 3, Forza Motorsport 4, Datura) 6/3/12

Sarge, 6 marca 2012, 12:45

Wieści ze świata to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o wynikach sprzedaży Fruit Ninja Kinect, nowym studiu deweloperskim EA Gothenburg, polskiej produkcji Datura, a także dodatkach DLC do gier Gears of War 3, Forza Motorsport 4 oraz Resident Evil: Operation Raccoon City.

Pecetowe Resident Evil: Operation Raccoon City dopiero w maju

Adrian Werner, 25 lutego 2012, 12:29

Firma Capcom poinformowała o opóźnieniu wersji pecetowej Resident Evil: Operation Raccoon City. Gra trafi do sprzedaży dopiero dwa miesiące po edycjach konsolowych.

Wieści ze świata (Kingdoms of Amalur: Reckoning, CD Projekt, Just Dance 3) 13/1/12

Jiker, 13 stycznia 2012, 14:47

Wieści ze świata to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o ścieżce dźwiękowej do Kingdoms of Amalur: Reckoning, współpracy CD Projektu z Codemasters, sukcesie Just Dance 3, a także trybach multiplayer w Resident Evil: Operation Raccoon City.

Cenega wyda grę Resident Evil: Operation Raccoon City po polsku na PC i konsolach

Hed, 6 grudnia 2011, 13:34

Najnowsza odsłona serii Resident Evil, czyli Operation Raccoon City, zostanie wydana przez firmę Cenega Poland w podwójnej wersji językowej na wszystkich platformach. To oznacza, że zarówno posiadacze pecetów, jak i konsol Xbox 360 oraz PlayStation będą mogli zagrać w grę z polskimi napisami.

Capcom o grach Asura’s Wrath, Dragon’s Dogma i dwóch częściach Resident Evil

Hed, 31 października 2011, 17:46

Firma Capcom ujawniła kilka nowych informacji o swoich grach na specjalnej imprezie w Londynie. Byliśmy na miejscu, aby przekazać Wam najciekawsze wieści o Asura’s Wrath, Dragon’s Dogma, Resident Evil: Revelations oraz Resident Evil: Operation Raccoon City. Która z gier zasługuje na uwagę? Tego dowiecie się tutaj.

Resident Evil: Operation Raccoon City z dokładną datą premiery

Kono, 30 października 2011, 08:30

Firma Capcom poinformowała, że gra Resident Evil: Operation Raccoon City pojawi się 20 marca 2012 roku w Stanach Zjednoczonych. Europejska premiera odbędzie się najprawdopodobniej trzy dni później. Ogłoszona data dotyczy jedynie edycji konsolowych.

Capcom przekłada debiut gry Resident Evil: Operation Raccoon City

Kono, 21 września 2011, 11:34

Firma Capcom ogłosiła, że gra Resident Evil: Operation Raccoon City nie pojawi się na półkach sklepowych w tym roku. W tytuł autorstwa zespołu Slant Six Games zagramy na początku 2012 roku.

Zapowiedziano piątą część filmu Resident Evil

Wiz, 11 sierpnia 2011, 11:15

W przyszłym roku do kin trafi piąta części serii filmów opartych na grze Resident Evil. Jej reżyserią zajmuje się Paul W.S. Anderson. W roli głównej bohaterki ponownie zobaczymy Millę Jovovich.

Sześć minut rozgrywki z gry Resident Evil: Operation Raccoon City

Sarge, 12 lipca 2011, 10:37

Jeśli jeszcze mało Wam materiałów na temat Resident Evil: Operation Raccoon City, to powinien Was zainteresować najnowszy, trwający sześć minut film prezentujący rozgrywkę w tym tytule.

Pierwsze screeny z RE: Operation Raccoon City. RE: Revelations kontynuacją „piątki”

Sarge, 13 kwietnia 2011, 11:50

Informacje ujawnione kilka tygodni temu przez serwis SlickSkills na temat Resident Evil: Operation Raccoon City zostały wreszcie oficjalnie potwierdzone przez firmę Capcom. Przy okazji udostępniono również garść premierowych screenów, a także przypomniano raz jeszcze o szykowanym na 3DS-a Resident Evil: Revelations.

Pierwszy zwiastun Resident Evil: Operation Raccoon City

Kono, 30 marca 2011, 18:53

Firma Capcom nie przestaje zarzucać nas kolejnymi informacjami o nadchodzącym Resident Evil: Operation Raccoon City. Pierwsze szczegóły na temat gry pojawiły się w zeszłym tygodniu. Następnie otrzymaliśmy potwierdzenie pecetowej inkarnacji, a dzisiaj japońska firma udostępniła pierwszy teaser trailer.

Resident Evil: Operation Raccoon City trafi także na pecety

Hed, 28 marca 2011, 14:57

Firma Capcom ogłosiła, że gra akcji Resident Evil: Operation Raccoon City zostanie wydana pod koniec tego roku nie tylko na konsolach, ale i komputerach osobistych. W produkcji przygotowanej przez studio Slant Six Games cofniemy się do wydarzeń rozgrywających się między drugą i trzecią odsłoną serii, aby jeszcze raz zmierzyć się z zombie i zmutowanymi kreaturami.

Nowe szczegóły na temat Resident Evil: Operation Raccoon City

Kono, 24 marca 2011, 18:45

Mamy dobrą wiadomość dla fanów serii Resident Evil. Serwis SlickSkills.com ujawił dzisiaj sporą dawkę nowych informacji o Resident Evil: Operation Raccoon City. Pierwsze pogłoski na temat tego tytułu pojawiały się jeszcze w listopadzie ubiegłego roku.

Twórcy SOCOM-a pracują nad sieciową odsłoną cyklu Resident Evil?

Jiker, 2 listopada 2010, 08:02

Z nieoficjalnych informacji ujawnionych przez serwis Kotaku wynika, że firma Capcom zleciła zewnętrznemu zespołowi deweloperskiemu opracowanie nowej, sieciowej odsłony cyklu Resident Evil. Kolejną ekipą, która została w ten sposób wyróżniona przez Japończyków jest rzekomo kanadyjskie studio Slant Six Games.