Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat THEY

Zobacz gameplay z THEY - niedokończonej gry studia Metropolis

AlexB, 1 października 2018, 15:14

W sieci pojawił się krótki gameplay z gry THEY – anulowanego projektu nieistniejącego już polskiego studia Metropolis. Strzelanka miała ukazać się w 2009 roku na PC, PlayStation 3 oraz Xboksie 360.

Ten obcy. Krótka lista kosmicznych odwiedzin

fsm, 20 lipca 2012, 23:37

Prometeusz w końcu ląduje w polskich kinach. Jest to doskonała okazja do urządzenia sobie krótkiej wycieczki po różnych miejscach na Ziemi, które w grach odwiedzili kosmici.

Wieści z konferencji prasowej CD Projektu. They zawieszony! [news uaktualniony]

Vercetti, 17 listopada 2009, 16:41

Dzisiaj w Warszawie miała miejsce konferencja prasowa firmy CD Projekt, na której polski producent i dystrybutor gier komputerowych ustosunkował się do sprawy głośnego połączenia ze spółką Optimus. Temat, który poruszyliśmy już w poprzednim miesiącu, doczekał się wreszcie rozwinięcia.

Plotki o zamknięciu studia Metropolis Software

Hed, 27 października 2009, 12:25

Serwis GameBanshee przedstawił plotkę według której polskie studio Metropolis Software zostało zamknięte przez CD Projekt. Ostatnim dziełem dewelopera o którym wiemy jest ciekawie zapowiadająca się strzelanka They. Niestety wygląda na to, że wskutek przeobrażeń i zawirowań następujących w CD Projekcie los autorów między innymi Infernala i Gorky 17 jest niepewny.

Świat kupił milion Wiedźminów!

fsm, 30 października 2008, 12:33

Dwanaście miesięcy trwał triumfalny pochód naszej najdroższej gry komputerowej – Wiedźmina, do osiągnięcia pułapu miliona sprzedanych kopii. O tym i innych wiedźmińskich sprawach w rozmowie z serwisem Edge mówi Michał Kiciński z CD-Projektu.

Metropolis Software i CD Projekt poszukują pracowników

Przemysław Zamęcki, 24 lutego 2008, 13:14

Firmy Metropolis Software i CD Projekt informują, że w związku z niedawnym połączeniem się i dynamicznym rozwojem poszukują chętnych na stanowiska grafików, programistów i projektantów poziomów do prac nad grą THEY i kolejnymi projektami.

Autorzy Infernala tworzą grę THEY

Krystian Smoszna, 3 września 2007, 14:15

Znamy już nazwę studia, które zajmuje się produkcją gry THEY – pierwszoosobowej strzelaniny, ujawnionej światu pod koniec lipca przez niemiecką agencję konsultingową IMC. Wspomniany wyżej produkt przygotowywany jest przez warszawską firmę Metropolis Software, posiadaczom PeCetów znaną choćby z „piekielnych” przygód Ryana Lennoksa.

Twórcy FPS-a THEY zamierzają podbić Games Convention

Vercetti, 30 lipca 2007, 16:42

Agencja konsultingowa IMC poinformowała dziś, że na tegorocznych targach Games Convention, mających odbyć się w Lipsku w dniach 23-26 sierpnia, swej pierwszej, 30-minutowej prezentacji doczeka się strzelanka o intrygującej nazwie THEY. Przygotowywany przez nieznany jeszcze zespół deweloperów FPS będzie adresowany zarówno do posiadaczy pecetów, jak i konsol nowej generacji.