Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Joint Operations: Typhoon Rising

NovaLogic szykuje Joint Operations: Combined Arms

eLKaeR, 11 września 2005, 11:32

Spora rynkowa popularność, zdobyta przez taktyczną grę akcji pt. Joint Operations: Typhoon Rising (premiera w połowie ubiegłego roku) i rozszerzenie Joint Operations: Escalation (debiut nastąpił w listopadzie 2004), z pewnością znacznie umocniła pozycję firmy NovaLogic. Zgodnie z aktualnymi planami korporacja owa chce dostarczyć jeszcze jeden produkt miłośnikom „Zespołowych Operacji”.

Statystyki w Joint Operations to nie przelewki

ComCo, 9 grudnia 2004, 10:24

Przedstawiciele Novalogic podali, że w najbliższej przyszłości zamierzają uruchomić specjalny system prowadzenia statystyk w swojej rozbudowanej i bardzo popularnej, multiplayerowej strzelance FPS, pt. Joint Operations.

Joint Operations na mniejszą skalę

Elrond, 22 października 2004, 14:46

Joint Operations od firmy Novalogic, to gra adresowana głównie do miłośników rozgrywek wieloosobowych. Pojawiły się jednak głosy iż mapy przygotowane przez programistów i projektantów są zbyt duże i przeznaczone dla zbyt wielkiej ilości graczy, więc część z nich odczuwa pewien dyskomfort grając "w tłumie". Postanowiono więc wyjść im naprzeciw.

Escalation - pierwszy dodatek do Joint Operations zaanonsowany

Speed, 18 września 2004, 16:00

Pierwszy dodatek do wieloosobowej taktycznej gry akcji z widokiem z perspektywy pierwszej osoby o nazwie Joint Operations, przygotowanej przez ekipę developerską z firmy NovaLogic (autorzy m.in. Delta Force: Black Hawk Down) zadebiutuje 16 listopada, br. Joint Ops: Escalation, jak to przystało na porządny add-on, doda do podstawowej wersji programu wiele nowych opcji, broni, map, itp.

Nowe promocje: Joint Operations: Typhoon Rising i Tom Clancy's Splinter Cell: Pandora Tomorrow

Michał Bobrowski, 9 sierpnia 2004, 11:04

Na prośbę naszych czytelników na kolejny tydzień wznowiliśmy promocję znakomitej, taktycznej gry akcji Joint Operations: Typhoon Rising. W naszej ofercie tytuł ten jest dostępny w bardzo atrakcyjnej cenie 109 PLN

Wynajmij serwer do Joint Operations: Typhoon Rising!

Krystian Smoszna, 15 lipca 2004, 09:42

Chciałbyś wynająć własny serwer do Joint Operations: Typhoon Rising? Nic prostszego. Wystarczy, że skorzystasz z udostępnionej właśnie przez koncern NovaLogic oferty, która znajduje się na oficjalnej stronie gry.

Nowe promocje: Thief: Deadly Shadows oraz Joint Operations

Fajek, 12 lipca 2004, 13:47

Od dzisiaj w naszej promocji pojawiła się kolejna, trzecia już część przygód słynnego mistrza fachu złodziejskiego – Garretta. „Thief: Deadly Shadows”, bo o tej grze mowa, zapewni wam wiele nieprzespanych nocy przy planowaniu kolejnych kradzieży. Z uwagi na znaczne zainteresowanie z waszej strony postanowiliśmy również przedłużyć promocję "Joint Operations: Typhoon Rising".

Rozgrywka wieloosobowa wkracza w nowy wymiar dzięki Joint Operations

Łosiu, 30 czerwca 2004, 10:01

W połowie bieżącego miesiąca miała miejsce światowa premiera nowego tworu firmy Novalogic Inc. - Joint Operations: Typhoon Rising. Jak wiemy jest to dynamiczna gra akcji/FPS stworzona z myślą o zaciętych potyczkach w sieci. Przez dwa tygodnie dzielące dzień dzisiejszy od dnia premiery, w Internecie dostrzec można było różne opinie na jej temat, niekiedy pozytywne, innymi razem negatywne, ale z pewnością trzeba wyróżnić ten tytuł choćby za jeden nie podlegający dyskusji fakt. Mianowicie Joint Operations: Typhoon Rising jako pierwszy w historii gier sieciowych FPS pozwala na rozegranie potyczki aż 160 osobom jednocześnie, co po raz pierwszy miało miejsce cztery dni temu. Wrażenia są ponoć niesamowite.

Zakończono developing Joint Operations: Typhoon Rising

ComCo, 2 czerwca 2004, 08:02

Po kilku opóźnieniach daty rynkowego debiutu, kolejna strzelanka pierwszoosobowa firmy NovaLogic (po Delta Force: Black Hawk Down), tj. Joint Operations: Typhoon Rising, trafi wreszcie do rąk graczy. Owa korporacja poinformowała właśnie o zakończeniu procesu tworzenia pełnej wersji programu (tzw. status "gold") oraz wysłaniu płyty-matki do tłoczni.

Premiery DRIV3R i Joint Operations: Typhoon Rising opóźnione

Krystian Smoszna, 29 kwietnia 2004, 10:15

Internetowy serwis IGN podał do publicznej wiadomości, że DRIV3R, długo oczekiwana gra rodem z Reflections Interactive/Atari, nie ukaże się 1 czerwca – jak pierwotnie zakładano – ale dopiero trzy tygodnie później. Również koncern Novalogic przesunął datę premiery swojego najnowszego produktu, zatytułowanego Joint Operations: Typhoon Rising.

Start europejskich beta testów gry Joint Operations

Phoenix, 22 kwietnia 2004, 15:35

Włodarze studia NovaLogic Ltd. podali wczoraj do informacji publicznej wiadomość o oficjalnym starcie beta testów ich najnowszej produkcji z gatunku wieloosobowej taktycznej gry akcji noszącej tytuł Joint Operations. Wspomniany proces odbywa się za pośrednictwem witryny NovaWorld i dostarczyć ma on niebagatelnych jak zapowiadają autorzy wrażeń. Wszakże gra ma podobno zawładnąć sercami społeczności sieciowych maniaków lubujących się w strzelankach. Pod względem graficznym gra wygląda naprawdę dobrze, jeśli dodatkowo wszystkie zapewnienia developera znajdą odzwierciedlenie w rzeczywistości to na rynku pojawi się kolejny hit.

System anty-cheaterski PunkBuster w Joint Operations: Typhoon Rising

Krystian Smoszna, 21 kwietnia 2004, 15:08

W dniu wczorajszym, firma NovaLogic podała do publicznej wiadomości informację o podpisaniu umowy z koncernem Even Balance na wykorzystanie w swoim najnowszym produkcie Joint Operations: Typhoon Rising, systemu anty-cheaterskiego o nazwie PunkBuster.

Kolejne opóźnienie rynkowego debiutu Joint Operations

ComCo, 15 stycznia 2004, 07:52

Data premiery kolejnego dzieła programistów z firmy Novalogic, tj. strzelanki pierwszoosobowej o nazwie Joint Operations: Typhoon Rising, została przesunięta na drugi kwartał bieżącego roku. Opóźnienie najpewniej związane jest z przedłużającym się procesem beta-testów oraz chęcią dopracowania produkcji pod każdym względem.

Rekrutacja beta-testerów Joint Operations: Typhoon Rising startuje po weekendzie

eLKaeR, 1 listopada 2003, 12:44

Najbliższy poniedziałkowy wieczór (okolice godziny 21:00 czasu polskiego) stanie się momentem rozpoczęcia europejskich zapisów na przedpremierowe próby internetowe taktycznej gry akcji, zatytułowanej Joint Operations: Typhoon Rising. Całe przedsięwzięcie organizuje korporacja NovaLogic w kooperacji z angielską firmą Jolt Online Gaming.

Publiczny pokaz Joint Operations na Games Convention

Syriusz, 19 sierpnia 2003, 14:02

Korporacja wydawnicza NovaLogic ogłosiła ostatnio, że dzięki porozumieniu z firmą Krawall, na Games Convention - spotkaniu fanów gier wszelkiej maści, jakie odbędzie się w mieście Leipzig w dniach 21-24 sierpnia bieżącego roku – przeprowadzi publiczną prezentację swojej najnowszej produkcji, tj. Joint Operations.

Joint Operations dopiero w 2004 roku

ComCo, 1 sierpnia 2003, 08:55

Kilka tygodni temu, korporacja wydawnicza NovaLogic Ltd. zapowiedziała, iż jej najnowsza taktyczna gra akcji o nazwie Joint Operations, zawita na sklepowe półki w okresie tegorocznej Gwiazdki. Czas jednak zweryfikował powyższe plany – na pełną wersję omawianej produkcji będziemy musieli zaczekać aż do pierwszego kwartału przyszłego roku.

Zapowiedziano Joint Operations, czyli kolejne wirtualne wieloosobowe działania wojenne na szeroką skalę

eLKaeR, 8 lipca 2003, 12:16

Ekipa developerska z firmy NovaLogic (autorzy m.in. Delta Force: Black Hawk Down) przygotowuje obecnie wieloosobową taktyczną grę akcji o nazwie Joint Operations. Fabuła przeniesie nas w niezbyt odległą przyszłość i przedstawi konflikt zbrojny, umiejscowiony w Indonezji. Podłożem działań wojennych są liczne powstania ludności o charakterze separatystycznym, przeciwko którym wysłane zostają sprzymierzone siły kilku państw zachodnich.