Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Driver: San Francisco

Pecetowa wersja gry Driver: San Francisco trafia do polskich sklepów

Hed, 29 września 2011, 09:46

Pecetowa edycja gry Driver: San Francisco trafia dzisiaj do polskich sklepów. Produkcja została wydana na początku tego miesiącu w wersjach konsolowych i zebrała bardzo dobre recenzje. Posiadacze komputerów mogą liczyć więc na udany powrót serii zapoczątkowanej w 1999 roku.

Więcej tras do sieciowej zabawy w grze Driver: San Francisco

Olek, 6 września 2011, 20:27

Koncern Ubisoft poważnie myśli o budowie solidnej społeczności fanów skupionych wokół gry Driver: San Francisco. Kluczem do tego mają być bezpłatne materiały dodatkowe. Już 15 sierpnia ukaże się darmowy pakiet 12 nowych tras do rozgrywek sieciowych.

Premiera gry Driver: San Francisco na PC nie została wstrzymana celowo

Sarge, 6 września 2011, 14:15

Prezes studia Ubisoft Reflections wyjaśnił, dlaczego wydanie pecetowej wersji gry Driver: San Francisco musiało zostać opóźnione. Równocześnie zapewnił, że premiera nie była celowo wstrzymywana.

Twórcy gry Driver: San Francisco poważnie myślą o nowej generacji konsol

Sarge, 4 września 2011, 08:50

Coraz więcej deweloperów domaga się nowej generacji konsol na rynku. Dołącza do nich studio Ubisoft Reflections, którego dyrektor kreatywny opowiada o swoich oczekiwaniach w stosunku do nieuchronnie nadciągających platform.

Konsolowe wersje gry Driver: San Francisco dostępne w Polsce

Sarge, 2 września 2011, 13:25

W Polsce zadebiutowała wczoraj gra Driver: San Francisco. Mieszkańcy naszego kraju otrzymali najnowszą produkcję studia Ubisoft Reflections dzień przed Wielką Brytanią.

Zmiana polityki Ubisoft w sprawie zabezpieczeń w Driver: San Francisco

Soviet, 17 sierpnia 2011, 19:15

Ubisoft zdecydował się zrezygnować z części zabezpieczeń DRM w Driver: San Francisco. Połączenie z Internetem będzie wymagane jedynie podczas uruchamiania gry.

Pecetowy Driver: San Francisco opóźniony

Hed, 11 sierpnia 2011, 09:11

Pecetowa wersja gry Driver: San Francisco zaliczy kilkutygodniowe opóźnienie względem konsol. Nowa data premiery na komputerach to 27 września. Posiadacze blaszaków nie tylko muszą uzbroić się w cierpliwość, ale też nie mogą przetestować produkcji w demie, które trafiło już na Xboksa 360 i PlayStation 3.

Demo Driver: San Francisco dostępne tylko na konsolach [news zaktualizowany]

Hed, 10 sierpnia 2011, 15:01

Demo Driver: San Francisco zadebiutowało na konsolach i najprawdopodobniej nie pojawi się na pecetach. Firma Ubisoft prezentuje w nim najciekawsze atrakcje swojej wyścigowej gry akcji, czyli pościgi z policją i system Shift.

Firma Ubisoft broni zabezpieczeń DRM w swoich grach

Sarge, 30 lipca 2011, 11:35

Firma Ubisoft broni kontrowersyjnych zabezpieczeń DRM w swoich grach, których powrót niedawno zapowiedziano. Najbliższym tytułem korzystającym z tego rozwiązania będzie Driver: San Francisco.

Driver: San Francisco – bez Internetu i przepustek ani rusz

Olek, 27 lipca 2011, 17:32

Potwierdziły się plotki o zabezpieczeniach antypirackich w nowej grze studia Ubisoft Reflections. Pecetowa wersja Driver: San Francisco wymagać będzie stałego połączenia z serwerami koncernu Ubisoft. Dodatkowo, niezależnie od platformy sprzętowej nabywcy kopii gry na rynku wtórnym będą musieli zakupić przepustki Uplay, by cieszyć się trybem multiplayer.

Driver: San Francisco rozpocznie program przepustek online w grach firmy Ubisoft

Sarge, 19 lipca 2011, 10:45

Firma Ubisoft potwierdziła wcześniejsze plotki mówiące o wprowadzeniu programu przepustek online w swoich grach. Pierwszą produkcją wykorzystującą ten system będzie Driver: San Francisco.

Driver: San Francisco - filmik prezentujący rozgrywkę

Soviet, 15 lipca 2011, 14:00

Można już obejrzeć film prezentujący zmagania w trybie dla pojedynczego gracza w Driver: San Francisco. Trailer pokazuje m.in. możliwość "przeskakiwania" do innych pojazdów za pomocą systemu "Shift".

Czy Ubisoft dołączy do wydawców stosujących system przepustek online?

sathorn, 15 lipca 2011, 10:53

Istnieje duże prawdopodobieństwo, że do nadchodzących gier wydawanych przez Ubisoft, począwszy od Driver: San Francisco, zostanie zaimplementowany system przepustek online, znany np. z tytułów, które publikuje EA. Aby bawić się przez sieć w tytułach francuskiej firmy, musielibyśmy więc posiadać uprawienia zwane Uplay Passport.

Konferencja Ubisoftu - Far Cry 3, Brothers in Arms: Furious 4, Rayman Origins, Driver: San Francisco, Assassin’s Creed: Revelations i Trackmania 2

Adrian Werner, 7 czerwca 2011, 10:07

Kolejną firmą, która zorganizowała na E3 konferencje prasową było obchodzące w tym roku swoje dwudziestopięciolecie istnienia Ubisoft. Na pokazie pojawiły się m.in. Far Cry 3, Brothers in Arms: Furious 4, Rayman Origins, Driver: San Francisco, Assassin’s Creed: Revelations, Trackmania 2 oraz nowe odsłony serii Ghost Recon.

Data premiery Driver: San Francisco

Kono, 28 kwietnia 2011, 11:20

Firma wydawnicza Ubisoft ogłosiła dzisiaj, że najnowsza odsłona cyklu Driver, czyli Driver: San Francisco ukaże się w sklepach na terenie Stanów Zjednoczonych 30 sierpnia bieżącego roku. Biorąc pod uwagę zwyczaje wydawnicze, możemy śmiało przypuszczać, że europejska premiera gry odbędzie się w piątek 2 września. Informacja o amerykańskim debiucie

Ubisoft w natarciu – znamy terminy premier Child of Eden i Driver: San Francisco

Olek, 19 kwietnia 2011, 16:48

Francuski potentat wyjawił dziś swoje plany wydawnicze na najbliższych kilka miesięcy. W czerwcu na sklepowych półkach powinna wylądować jedna z najbardziej oryginalnych gier ubiegłorocznych targów E3 – Child of Eden. Na wrzesień Ubisoft zapowiedział z kolei premierę Driver: San Francisco, czyli wyczekiwanej przez graczy piątej odsłony popularnej serii samochodówek. Na tym jednak nie koniec...

Zwolnienia u twórców Driver: San Francisco

Jiker, 30 listopada 2010, 10:36

Okazuje się, że wiadomość o opóźnieniu premiery Driver: San Francisco ma swój dalszy ciąg. Otóż jak donosi serwis Develop, producenta gry – studio Ubisoft Reflections – może w niedługim czasie opuścić kilkunastu pracowników. Koncern Ubisoft, wydawca nowego Drivera, zdążył już potwierdzić te informacje.

Ubisoft opóźnia premierę Ghost Recon: Future Soldier oraz Driver: San Francisco

Jiker, 15 listopada 2010, 19:05

Z informacji zawartych w najświeższym raporcie finansowym firmy Ubisoft dokumentującym pierwszą połowę bieżącego roku fiskalnego (zakończoną 30 września) wynika, że francuski wydawca zdecydował się na przesunięcie premiery gier Tom Clancy’s Ghost Recon: Future Soldier oraz Driver: San Francisco (obie na PC, Xboksa 360 oraz PlayStation 3).

Wieści ze świata (Driver: San Francisco, Dead Rising 2, NBA Jam) 3/08/10

Jiker, 3 sierpnia 2010, 14:14

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o NBA Jam na X360 i PS3, kolejnym studiu byłych pracowników firmy GRIN, Osiągnięciach w Dead Rising 2, a także samochodach w Driver: San Francisco. Zapraszamy do lektury.

Driver: San Francisco dopiero w przyszłym roku. Wyniki finansowe Ubisoftu

Sarge, 12 lipca 2010, 19:50

Firma Ubisoft opublikowała raport finansowy za pierwszy kwartał tego roku fiskalnego obejmujący okres od 1 kwietnia do 30 czerwca. Oprócz ogłoszenia swoich dochodów ujawniono też smutną informację dla samych graczy – szykowany na ostatnie miesiące tego roku Driver: San Francisco ukaże się później niż się spodziewaliśmy.

Driver: San Francisco pod koniec listopada

Jiker, 8 lipca 2010, 07:54

Serwis Eurogamer poinformował, powołując się na informatorów z brytyjskiej sieci GAME (jednego z dwóch partnerów Ubisoftu w kontekście dystrybucji gry w UK), że Driver: San Francisco zostanie wydany w Wielkiej Brytanii dopiero 26 listopada bieżącego roku.

Szczegóły październikowego i listopadowego planu wydawniczego firmy Ubisoft

Jiker, 30 czerwca 2010, 09:53

Brytyjski serwis MCV przedstawił szczegóły planu wydawniczego francuskiego koncernu Ubisoft, obejmującego w głównej mierze październik oraz listopad bieżącego roku. Podane daty dotyczą debiutów gier w krajach Unii Europejskiej.

Driver: San Francisco - zobacz pierwszy gameplay i nowe rozwiązania w serii

Rock Alone, 23 czerwca 2010, 12:25

Wraz z wiadomością na temat kolekcjonerskiej wersji gry Driver: San Francisco, wspominaliśmy również o nietypowej fabule, jaką proponuje nam Ubisoft. Dzisiaj za pośrednictwem serwisu joistiq, mogliśmy się bliżej przyjrzeć jak developerzy zamierzają wprowadzić swoje pomysły w życie.

Driver: San Francisco - znamy zawartość Edycji Kolekcjonerskiej

Adrian Werner, 19 czerwca 2010, 07:59

Po tegorocznym E3 wszystko wskazuje na to, że Driver: San Francisco ma spore szanse przywrócić cyklowi jego dawne miejsce w pierwszej lidze. Ubisoft nie szczędzi środków i starań, by tak właśnie się stało. Dlatego fakt, że gra otrzyma Edycję Kolekcjonerską nikogo raczej dziwić nie powinien.