Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Driver: San Francisco

Driver San Francisco nadal się rozwija. Perełka Ubisoftu zyskała nowe wyzwania i system przestępczości

Adrian Werner, 26 listopada 2023, 10:58

Staruszek Driver: San Francisco nadal może liczyć na wsparcie fanów. Gra niedawno otrzymała nową wersję wielkiej modyfikacji Felony Rework.

Kultowa seria Driver powróci jako aktorski serial

Michał Zegar, 14 września 2021, 18:35

Ubisoft ujawnił plan ekranizacji serii gier Driver. Ma ona przybrać formę aktorskiego serialu, ekskluzywnego dla platformy streamingowej Binge.

Watch Dogs miało być rebootem serii Driver

Przemysław Dygas, 25 maja 2021, 11:35

Okazuje się, że Watch Dogs miało być całkowicie inną grą. Ubisoft chciał, by nowa produkcja była rebootem serii Driver.

Pecetowa wersja gry Driver: San Francisco trafia do polskich sklepów

Szymon Liebert, 29 września 2011, 09:46

Pecetowa edycja gry Driver: San Francisco trafia dzisiaj do polskich sklepów. Produkcja została wydana na początku tego miesiącu w wersjach konsolowych i zebrała bardzo dobre recenzje. Posiadacze komputerów mogą liczyć więc na udany powrót serii zapoczątkowanej w 1999 roku.

Więcej tras do sieciowej zabawy w grze Driver: San Francisco

Aleksander Kaczmarek, 6 września 2011, 20:27

Koncern Ubisoft poważnie myśli o budowie solidnej społeczności fanów skupionych wokół gry Driver: San Francisco. Kluczem do tego mają być bezpłatne materiały dodatkowe. Już 15 sierpnia ukaże się darmowy pakiet 12 nowych tras do rozgrywek sieciowych.

Premiera gry Driver: San Francisco na PC nie została wstrzymana celowo

Marcin Skierski, 6 września 2011, 14:15

Prezes studia Ubisoft Reflections wyjaśnił, dlaczego wydanie pecetowej wersji gry Driver: San Francisco musiało zostać opóźnione. Równocześnie zapewnił, że premiera nie była celowo wstrzymywana.

Twórcy gry Driver: San Francisco poważnie myślą o nowej generacji konsol

Marcin Skierski, 4 września 2011, 08:50

Coraz więcej deweloperów domaga się nowej generacji konsol na rynku. Dołącza do nich studio Ubisoft Reflections, którego dyrektor kreatywny opowiada o swoich oczekiwaniach w stosunku do nieuchronnie nadciągających platform.

Konsolowe wersje gry Driver: San Francisco dostępne w Polsce

Marcin Skierski, 2 września 2011, 13:25

W Polsce zadebiutowała wczoraj gra Driver: San Francisco. Mieszkańcy naszego kraju otrzymali najnowszą produkcję studia Ubisoft Reflections dzień przed Wielką Brytanią.

Zmiana polityki Ubisoft w sprawie zabezpieczeń w Driver: San Francisco

Daniel Kłosiński, 17 sierpnia 2011, 19:15

Ubisoft zdecydował się zrezygnować z części zabezpieczeń DRM w Driver: San Francisco. Połączenie z Internetem będzie wymagane jedynie podczas uruchamiania gry.

Pecetowy Driver: San Francisco opóźniony

Szymon Liebert, 11 sierpnia 2011, 09:11

Pecetowa wersja gry Driver: San Francisco zaliczy kilkutygodniowe opóźnienie względem konsol. Nowa data premiery na komputerach to 27 września. Posiadacze blaszaków nie tylko muszą uzbroić się w cierpliwość, ale też nie mogą przetestować produkcji w demie, które trafiło już na Xboksa 360 i PlayStation 3.

Demo Driver: San Francisco dostępne tylko na konsolach [news zaktualizowany]

Szymon Liebert, 10 sierpnia 2011, 15:01

Demo Driver: San Francisco zadebiutowało na konsolach i najprawdopodobniej nie pojawi się na pecetach. Firma Ubisoft prezentuje w nim najciekawsze atrakcje swojej wyścigowej gry akcji, czyli pościgi z policją i system Shift.

Firma Ubisoft broni zabezpieczeń DRM w swoich grach

Marcin Skierski, 30 lipca 2011, 11:35

Firma Ubisoft broni kontrowersyjnych zabezpieczeń DRM w swoich grach, których powrót niedawno zapowiedziano. Najbliższym tytułem korzystającym z tego rozwiązania będzie Driver: San Francisco.

Driver: San Francisco – bez Internetu i przepustek ani rusz

Aleksander Kaczmarek, 27 lipca 2011, 17:32

Potwierdziły się plotki o zabezpieczeniach antypirackich w nowej grze studia Ubisoft Reflections. Pecetowa wersja Driver: San Francisco wymagać będzie stałego połączenia z serwerami koncernu Ubisoft. Dodatkowo, niezależnie od platformy sprzętowej nabywcy kopii gry na rynku wtórnym będą musieli zakupić przepustki Uplay, by cieszyć się trybem multiplayer.

Driver: San Francisco rozpocznie program przepustek online w grach firmy Ubisoft

Marcin Skierski, 19 lipca 2011, 10:45

Firma Ubisoft potwierdziła wcześniejsze plotki mówiące o wprowadzeniu programu przepustek online w swoich grach. Pierwszą produkcją wykorzystującą ten system będzie Driver: San Francisco.

Driver: San Francisco - filmik prezentujący rozgrywkę

Daniel Kłosiński, 15 lipca 2011, 14:00

Można już obejrzeć film prezentujący zmagania w trybie dla pojedynczego gracza w Driver: San Francisco. Trailer pokazuje m.in. możliwość "przeskakiwania" do innych pojazdów za pomocą systemu "Shift".

Czy Ubisoft dołączy do wydawców stosujących system przepustek online?

Kamil Ostrowski, 15 lipca 2011, 10:53

Istnieje duże prawdopodobieństwo, że do nadchodzących gier wydawanych przez Ubisoft, począwszy od Driver: San Francisco, zostanie zaimplementowany system przepustek online, znany np. z tytułów, które publikuje EA. Aby bawić się przez sieć w tytułach francuskiej firmy, musielibyśmy więc posiadać uprawienia zwane Uplay Passport.

Konferencja Ubisoftu - Far Cry 3, Brothers in Arms: Furious 4, Rayman Origins, Driver: San Francisco, Assassin’s Creed: Revelations i Trackmania 2

Adrian Werner, 7 czerwca 2011, 10:07

Kolejną firmą, która zorganizowała na E3 konferencje prasową było obchodzące w tym roku swoje dwudziestopięciolecie istnienia Ubisoft. Na pokazie pojawiły się m.in. Far Cry 3, Brothers in Arms: Furious 4, Rayman Origins, Driver: San Francisco, Assassin’s Creed: Revelations, Trackmania 2 oraz nowe odsłony serii Ghost Recon.

Data premiery Driver: San Francisco

Mateusz Kądziołka, 28 kwietnia 2011, 11:20

Firma wydawnicza Ubisoft ogłosiła dzisiaj, że najnowsza odsłona cyklu Driver, czyli Driver: San Francisco ukaże się w sklepach na terenie Stanów Zjednoczonych 30 sierpnia bieżącego roku. Biorąc pod uwagę zwyczaje wydawnicze, możemy śmiało przypuszczać, że europejska premiera gry odbędzie się w piątek 2 września. Informacja o amerykańskim debiucie

Ubisoft w natarciu – znamy terminy premier Child of Eden i Driver: San Francisco

Aleksander Kaczmarek, 19 kwietnia 2011, 16:48

Francuski potentat wyjawił dziś swoje plany wydawnicze na najbliższych kilka miesięcy. W czerwcu na sklepowych półkach powinna wylądować jedna z najbardziej oryginalnych gier ubiegłorocznych targów E3 – Child of Eden. Na wrzesień Ubisoft zapowiedział z kolei premierę Driver: San Francisco, czyli wyczekiwanej przez graczy piątej odsłony popularnej serii samochodówek. Na tym jednak nie koniec...

Zwolnienia u twórców Driver: San Francisco

Piotr Doroń, 30 listopada 2010, 10:36

Okazuje się, że wiadomość o opóźnieniu premiery Driver: San Francisco ma swój dalszy ciąg. Otóż jak donosi serwis Develop, producenta gry – studio Ubisoft Reflections – może w niedługim czasie opuścić kilkunastu pracowników. Koncern Ubisoft, wydawca nowego Drivera, zdążył już potwierdzić te informacje.

Ubisoft opóźnia premierę Ghost Recon: Future Soldier oraz Driver: San Francisco

Piotr Doroń, 15 listopada 2010, 19:05

Z informacji zawartych w najświeższym raporcie finansowym firmy Ubisoft dokumentującym pierwszą połowę bieżącego roku fiskalnego (zakończoną 30 września) wynika, że francuski wydawca zdecydował się na przesunięcie premiery gier Tom Clancy’s Ghost Recon: Future Soldier oraz Driver: San Francisco (obie na PC, Xboksa 360 oraz PlayStation 3).

Wieści ze świata (Driver: San Francisco, Dead Rising 2, NBA Jam) 3/08/10

Piotr Doroń, 3 sierpnia 2010, 14:14

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o NBA Jam na X360 i PS3, kolejnym studiu byłych pracowników firmy GRIN, Osiągnięciach w Dead Rising 2, a także samochodach w Driver: San Francisco. Zapraszamy do lektury.

Driver: San Francisco dopiero w przyszłym roku. Wyniki finansowe Ubisoftu

Marcin Skierski, 12 lipca 2010, 19:50

Firma Ubisoft opublikowała raport finansowy za pierwszy kwartał tego roku fiskalnego obejmujący okres od 1 kwietnia do 30 czerwca. Oprócz ogłoszenia swoich dochodów ujawniono też smutną informację dla samych graczy – szykowany na ostatnie miesiące tego roku Driver: San Francisco ukaże się później niż się spodziewaliśmy.

Driver: San Francisco pod koniec listopada

Piotr Doroń, 8 lipca 2010, 07:54

Serwis Eurogamer poinformował, powołując się na informatorów z brytyjskiej sieci GAME (jednego z dwóch partnerów Ubisoftu w kontekście dystrybucji gry w UK), że Driver: San Francisco zostanie wydany w Wielkiej Brytanii dopiero 26 listopada bieżącego roku.

Szczegóły październikowego i listopadowego planu wydawniczego firmy Ubisoft

Piotr Doroń, 30 czerwca 2010, 09:53

Brytyjski serwis MCV przedstawił szczegóły planu wydawniczego francuskiego koncernu Ubisoft, obejmującego w głównej mierze październik oraz listopad bieżącego roku. Podane daty dotyczą debiutów gier w krajach Unii Europejskiej.

Driver: San Francisco - zobacz pierwszy gameplay i nowe rozwiązania w serii

Remigiusz Maciaszek, 23 czerwca 2010, 12:25

Wraz z wiadomością na temat kolekcjonerskiej wersji gry Driver: San Francisco, wspominaliśmy również o nietypowej fabule, jaką proponuje nam Ubisoft. Dzisiaj za pośrednictwem serwisu joistiq, mogliśmy się bliżej przyjrzeć jak developerzy zamierzają wprowadzić swoje pomysły w życie.

Driver: San Francisco - znamy zawartość Edycji Kolekcjonerskiej

Adrian Werner, 19 czerwca 2010, 07:59

Po tegorocznym E3 wszystko wskazuje na to, że Driver: San Francisco ma spore szanse przywrócić cyklowi jego dawne miejsce w pierwszej lidze. Ubisoft nie szczędzi środków i starań, by tak właśnie się stało. Dlatego fakt, że gra otrzyma Edycję Kolekcjonerską nikogo raczej dziwić nie powinien.