Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Kozacy II: Wojny Napoleońskie

Kozacy II: Bitwa o Europę podbijają Stany Zjednoczone

Thorwalian, 20 czerwca 2006, 11:40

Amerykański oddział firmy CDV Software, poinformował za pośrednictwem notki prasowej o premierze Kozacy II: Bitwa o Europę na tamtejszym rynku. Oznacza to, że po ponad roku oczekiwania, samodzielny dodatek do popularnej strategii nareszcie znalazł się w sklepach.

Zobacz pierwsze screeny z Cossacks II: Battle for Europe

Krooliq, 20 marca 2006, 13:41

Wszystkich oczekujących na premierę pierwszego, pełnoprawnego rozszerzenia do drugiej części popularnej serii strategii czasu rzeczywistego Cossacks, noszącego podtytuł Battle for Europe, zapewne zainteresuje poniższa publikacja. W sieci pojawiły się właśnie pierwsze obrazki z omawianej produkcji.

Konkurs Kozacy II: Wojny Napoleońskie - gra za friko! zakończony

Michał Bobrowski, 8 sierpnia 2005, 12:02

Zakończył się nasz mini konkurs dla posiadaczy abonamentów MayClub w którym nagrodą dla zwycięzcy był egzemplarz gry Kozacy II: Wojny Napoleońskie. Tym razem szczęśliwy los uśmiechnął się do osoby o ksywce ...

Konkurs Kozacy II: Wojny Napoleońskie - gra za friko!

Michał Bobrowski, 4 sierpnia 2005, 13:36

Kolejny konkurs z serii „gra za friko” i kolejna ciekawa nagroda do wygrania, którą tym razem jest gra Kozacy II: Wojny Napoleońskie. Reguły zabawy wciąż te same – jeden mail i odrobina szczęścia wystarczą, aby przesyłka z nagrodą trafiła właśnie do was.

Co jest narodowym osiągnięciem Ukrainy? Kozacy!

Elrond, 3 sierpnia 2005, 08:40

Podczas odbywającej się w tym roku w Japonii wystawy Expo 2005, Ukraina po raz pierwszy otrzymała możliwość przedstawienie swych osiągnięć oraz spuścizny historycznej i kulturowej, w odrębnym pawilonie. A co możemy tam znaleźć? M.in. doskonałą strategię czasu rzeczywistego, Cossacks. Każdy odwiedzający ukraińskie stoisko może również obejrzeć i zakupić jej sequel, Cossacks II: Napoleonic Wars.

Poradnik: Kozacy II: Wojny Napoleońskie

Redakcja GRYOnline.pl, 13 lipca 2005, 18:46

Poradnik do rozbudowanej gry strategicznej „Kozacy II: Wojny Napoleońskie” dokładnie i możliwe prosto przedstawia wszelkie tajniki rozgrywki. Cenne informacje powinni tu znaleźć gracze początkujący, zaawansowani, a także miłośnicy statystyk.

Wojny napoleońskie w pigułce – część 7

ComCo, 1 czerwca 2005, 13:05

Przed dokładnie dwoma tygodniami na półki sklepowe w naszym kraju trafiła strategia czasu rzeczywistego, pt. Kozacy II: Wojny Napoleońskie, my zaś kończymy dzisiaj nasz cykl wiadomości poświęconych samemu Napoleonowi Bonaparte oraz najważniejszym wydarzeniom i militarnym kampaniom z jego życia.

Wojny napoleońskie w pigułce – część 6

ComCo, 31 maja 2005, 10:41

Przed prawie dwoma tygodniami na półki sklepowe w naszym kraju trafiła strategia czasu rzeczywistego, pt. Kozacy II: Wojny Napoleońskie, my zaś kontynuujemy nasz cykl wiadomości poświęconych samemu Napoleonowi Bonaparte oraz najważniejszym wydarzeniom i militarnym kampaniom z jego życia.

Wojny napoleońskie w pigułce – część 5

ComCo, 30 maja 2005, 13:47

Przed ponad tygodniem na półki sklepowe w naszym kraju trafiła strategia czasu rzeczywistego, pt. Kozacy II: Wojny Napoleońskie, my zaś kontynuujemy nasz cykl wiadomości poświęconych samemu Napoleonowi Bonaparte oraz najważniejszym wydarzeniom i militarnym kampaniom z jego życia.

Wojny napoleońskie w pigułce – część 4

ComCo, 27 maja 2005, 10:48

Ponad tydzień temu na rodzimych półkach sklepowych wylądowała strategia czasu rzeczywistego Kozacy II: Wojny Napoleońskie, my zaś kontynuujemy nasz cykl wiadomości poświęconych samemu Napoleonowi Bonaparte oraz najważniejszym wydarzeniom i militarnym kampaniom z jego życia.

Wojny napoleońskie w pigułce – część 3

ComCo, 25 maja 2005, 11:43

Dokładnie tydzień temu, dzięki firmie Cenega Poland, na rodzimych półkach sklepowych wylądowała strategia czasu rzeczywistego Kozacy II: Wojny Napoleońskie, my zaś kontynuujemy nasz cykl wiadomości poświęconych samemu Napoleonowi Bonaparte oraz najważniejszym wydarzeniom i militarnym kampaniom z jego życia.

Wojny napoleońskie w pigułce – część 2

ComCo, 24 maja 2005, 12:38

W ostatnią środę, dzięki firmie Cenega Poland, na rodzimych półkach sklepowych wylądowała strategia czasu rzeczywistego Kozacy II: Wojny Napoleońskie, my zaś kontynuujemy nasz cykl wiadomości poświęconych samemu Napoleonowi Bonaparte oraz najważniejszym wydarzeniom i militarnym kampaniom z jego życia.

Wojny napoleońskie w pigułce – część 1

ComCo, 23 maja 2005, 09:03

W ostatnią środę na rodzimych półkach sklepowych wylądowało polskie wydanie strategii czasu rzeczywistego Kozacy: Wojny Napoleońskie. Między innymi z tej okazji, a także z chęci przybliżenia Wam, drodzy Czytelnicy, ówczesnych (XVIII i XIX wiecznych), bardzo burzliwych dziejów Starego Kontynentu, przygotowaliśmy cykl wiadomości poświęconych nie komu innemu, jak samemu Napoleonowi Bonaparte oraz najważniejszym wydarzeniom i militarnym kampaniom z jego życia.

Cossacks II: Napoleonic Wars w złotym statusie

ComCo, 14 kwietnia 2005, 11:00

Po wielu długich miesiącach developingu (pierwsze wzmianki sięgają 2002 roku), programiści ze studia GSC Game World ogłosili wreszcie zakończenie prac (status „gold” i wysłanie płyty-matki do tłoczni) nad drugą częścią popularnej swego czasu strategii czasu rzeczywistego o nazwie Kozacy, która nosi podtytuł Wojny Napoleońskie. Północnoamerykańską premierę gry wyznaczono na 26 kwietnia.

Kozacki konkurs na tapetę

[email protected], 28 stycznia 2005, 09:11

Czy marzyłeś kiedykolwiek, by wygrać nakrycie głowy, przypominające to, które nosił sam wielki Napoleon? Szczerze w to wątpię. Na pewno ciekawszą, wydaje się być perspektywa otrzymania gry Cossacks 2: Napoleonic Wars. W konkursie zorganizowanym na łamach oficjalnej strony tego tytułu, można mimo wszystko wygrać jedno i drugie.

Wiadomo kiedy możemy spodziewać się kolejnych Kozaków

Elrond, 17 grudnia 2004, 11:48

I w tytule tej wiadomości wcale nie chodzi o kolejną dostawę butów damskich czy wysyp popularnych grzybów. Firma CDV Software Entertainment poinformowała, iż Cossacks II: Napoleonic Wars, sequel znakomitej strategii czasu rzeczywistego Cossacks: European Wars, pojawi się w europejskich sklepach w kwietniu przyszłego roku.

Premiera Cossacks II: Napoleonic Wars dopiero w 2005 roku

Krystian Smoszna, 26 sierpnia 2004, 06:52

Fani gier z serii Cossacks, oczekujący rychłego wydania jej drugiej odsłony, zatytułowanej Napoleonic Wars, będą musieli uzbroić się w cierpliwość. Niemiecka firma CDV Software, odpowiadająca za rynkowy debiut programu poinformowała, że nie ukaże się on w tym roku, jak pierwotnie planowano.

Plan wydawniczy CDV Software na 2004 rok

ComCo, 13 stycznia 2004, 08:14

Korporacja CDV Software postanowiła odkryć swoje tegoroczne plany wydawnicze i uczciwie trzeba przyznać, iż szykuje kilka naprawdę świetnie zapowiadających się pozycji. Do najbardziej wyróżniających się gier możemy zaliczyć: Breed - futurystyczny shooter autorstwa zespołu Brat Designs, oraz rozbudowaną strategię czasu rzeczywistego (RTS), pt. Codename Panzers. Warto również wypatrywać premiery czterech dopiero opracowywanych rozszerzeń (dwa z nich dotyczą tytułów, których jeszcze nie ma w sprzedaży – ów fakt związane jest z nową polityką wydawniczą firmy), o których więcej szczegółów poznamy zapewne w najbliższych tygodniach/miesiącach.

GSC Game World sponsorem profesjonalnych graczy

Syriusz, 17 sierpnia 2003, 12:49

Do grona profesjonalnych graczy dołączyła właśnie szóstka osób, jakie do tej pory tworzyły ukraiński zespół „eXtremely Bad”. A wszystko dzięki firmie GSC Game World, która wyłożyła pieniądze na sponsoring teamu (od tej pory znanego jako GSC.GameWorld Pro-Team).

Garść nowych informacji nt. Cossacks II: Napoleonic War

ComCo, 13 czerwca 2003, 07:06

Od momentu pierwszej zapowiedzi gry Cossacks II: Napoleonic War minął już ponad rok, jednak w siedzibie zespołu GSC Game World wciąż trwają intensywne prace nad ukończeniem tego tytułu. Z racji upływu czasu, autorzy postanowili zweryfikować dotychczasowe doniesienia odnośnie pełnej wersji programu.

Cossacks II: Napoleonic Wars zapowiedziane

Łosiu, 10 kwietnia 2002, 09:15

Wiadomości dotyczące najnowszych tytułów pochodzących z firm GSC Game World i CDV, podane pod koniec marca przez serwis WarGamer okazały się jak najbardziej słuszne. Dziś niemiecki wydawca CDV uruchomił stronę zapowiadającą najnowszą produkcję z GSC Game World – „Cossacks II: Napoleonic Wars”.