Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Silent Storm

Silent Storm trafi na telefony komórkowe

ComCo, 11 stycznia 2006, 11:01

Pracownicy studia Nival Interactive zapowiedzieli opracowanie nowej wersji strategii turowej osadzonej w realiach II wojny światowej, pt. Silent Storm, która będzie dedykowana telefonom komórkowym. Twórcy zapowiadają, że całość pod kilkoma elementami będzie zbliżona do PeCetowego pierwowzoru.

JoWooD na skraju bankructwa?

Elrond, 31 sierpnia 2005, 14:09

Przeglądając porcję świeżych informacji na branżowych serwisach jedna z nich przyciągnęła moją uwagę z kosmiczną wprost siłą. Otóż jak donosi redakcja VooDoo Extreme powołując się na wiadomość zamieszczoną w austriackim portalu Der Standard, w sądzie w Wiedniu toczy się postępowanie upadłościowe przeciwko firmie JoWooD.

Gra Hammer & Sickle oficjalnie zapowiedziana

Krystian Smoszna, 3 maja 2005, 14:45

Po raz pierwszy o Hammer & Sickle wspominaliśmy w lutym bieżącego roku, przy okazji informacji o rzekomym dodatku do gry Silent Storm. Kilka dni temu – dokładnie 29 kwietnia – Nival Interactive opublikował oświadczenie prasowe, w którym oficjalnie zapowiedział wspomniany program.

Poradnik: Silent Storm

Redakcja GRYOnline.pl, 21 kwietnia 2005, 17:59

Poradnik do gry Silent Storm przeznaczony dla tych, którzy utknęli gdzieś w walce z siłami Aliantów bądź Osi. Znajdziecie tu kompletny opis przejścia gry po każdej ze stron poprzedzony garścią porad.

Nival Interactive wykupione

ComCo, 7 kwietnia 2005, 11:15

Korporacja Ener1 Group poinformowała o przejęciu studia developerskiego Nival Interactive, którego pracownicy odpowiedzialni są za stworzenie m.in. takich produkcji/całych serii jak Blitzkrieg, Silent Storm, czy Etherlords. Ostatnio, owemu zespołowi Ubisoft powierzył nawet przygotowanie piątej odsłony kultowej serii Heroes of Might and Magic.

Kolejne rozszerzenie Silent Storm?

Elrond, 25 lutego 2005, 14:39

Dość ciekawa wiadomość, która zainteresuje głównie fanów Silent Storm, pojawiła się w głębiach Internetu. Z dużym prawdopodobieństwem można sądzić, że Wasza przygoda z grą nie skończyła się na oryginalnej wersji i oficjalnym dodatku do niej, Sentinels. Jak informuje rosyjski wydawca gry, firma Nival Interactive, podpisano porozumienie z grupą Novik, która stworzyła modyfikację Silent Storm...

Studio Nival Interactive anonsuje nową grę strategiczną pt. Nightwatch

Speed, 22 października 2004, 17:51

Podczas internetowego czatu z przedstawicielami studia Nival Interactive oraz koncernu JoWood, zorganizowanego przez znany serwis StrategyCore, zaanonsowana została nowa gra strategiczna, zatytułowana Nightwatch. Zbyt wielu szczegółowych informacji co prawda nie zdradzono, ale mimo to warto zainteresować się tą pozycją.

Więcej szczegółów na temat Silent Storm: Sentinels

Krystian Smoszna, 23 grudnia 2003, 12:40

Dmitry Zakharov, lider zespołu przygotowującego oficjalne rozszerzenie dla popularnej strategii turowej, zatytułowanej Silent Storm, ujawnił kilka interesujących szczegółów na temat projektu Sentinels, w wywiadzie dla serwisu Gamers Hell.

Silent Storm: Sentinels - legendy ciąg dalszy

Elrond, 25 listopada 2003, 15:30

Kilka tygodni temu gracze na całym świecie (grrr niestety nie w Polsce) mieli okazję zobaczyć na własne oczy, czy Silent Storm, tytuł, który rosyjscy gracze utylizowali już od pół roku, jest naprawdę tak dobry, jak to opisywały wszelkie magazyny branżowe. I okazało się, że owszem, jest to gra doskonale oddająca realia pola walki i bardzo wciągająca. Gra, która z miejsca zyskała ogromną rzeszę fanów. I tych fanów ucieszy zapewne zapowiedź dodatku do Silent Storm o podtytule Sentinels.

Dalsza współpraca JoWood i Encore

Syriusz, 20 sierpnia 2003, 13:59

Korporacja Encore poinformowała, że na terenie Stanów Zjednoczonych rozpoczęła się już sprzedaż następujących pozycji: AquaNox 2, Cold Zero: The Last Stand oraz Chaser. Kolejne gry, tj. Neighbors from Hell i Wildlife Park pojawią się odpowiednio: w przyszłym tygodniu oraz październiku. Wspomniana firma podpisała także kolejne porozumienie na publikację tytułów austriackiego studia JoWood.

Big Ben Interactive na targach ECTS

ComCo, 13 sierpnia 2003, 08:52

Korporacja wydawnicza Big Ben Interactive opublikowała listę tytułów, jakie zamierza pokazać wszystkim odwiedzającym tegoroczne targi ECTS (27-29 sierpnia; Londyn). Oprócz samych gier, rzeczona firma zaprezentuje także nowe akcesoria z serii 4Gamers (głośniki, kontrolery, itd.).

Garść informacji o "Silent Storm"

Syriusz, 24 lipca 2003, 15:12

Firma Nival Interactive podała do wiadomości publicznej kilka bardzo interesujących informacji na temat swojego najnowszego produktu - gry „Silent Storm”. Warto zwrócić uwagę na fakt, iż ta strategia osadzona w realiach II Wojny Światowej, której wydanie, póki co, planowane jest na wrzesień bieżącego roku, wykorzystywać będzie nowoczesną technologię animacji ludzkiej fizys.

Oficjalna strona Silent Storm

shd, 17 lipca 2003, 12:08

Nasi sąsiedzi zza zachodniej granicy, firma JoWooD, uruchomili właśnie witrynę poświęconą ich nowemu produktowi - grze Silent Storm. Strona internetowa oferuje swoim gościom między innymi: informacje na temat gry, screenshoty, screensavery oraz forum, na którym można dowiedzieć się ciekawych rzeczy jak i zabrać głos w dyskusji.

Fishtank Interactive wydawcą Silent Storm

Łosiu, 20 marca 2002, 09:18

Firma Fishtank Interactive poinformowała, że wyda najnowszą strategię turową zespołu Nival Interactive, Silent Storm. Podano także przewidywany termin wydania gry – wiosna 2003. Polskim dystrybutorem gier z firmy Fishtank Interactive jest firma Lemon Interactive, co pozwala przypuszczać, że Silent Storm zostanie wydany również w naszym kraju.

Nowa gra z Nival Interactive

Łosiu, 15 marca 2002, 09:55

Kolejną dziś grę wojenną przedstawiła rosyjska firma Nival Interactive. Otóż ujawniono, że firma pracuje nad strategią turową, której akcja umiejscowiona została w czasach II Wojny Światowej. Gra nosi tytuł Silent Storm.