Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Silent Hill: Downpour

Studio odpowiedzialne za grę Silent Hill: Downpour zostanie zamknięte?

Sarge, 24 lipca 2012, 09:05

Firma Kuju analizuje sytuację podległego jej studia Vatra Games pod kątem opłacalności dalszego utrzymania, co może ostatecznie poskutkować jego zamknięciem. Czeski deweloper jest odpowiedzialny m.in. za grę Silent Hill: Downpour.

Polska premiera gier Silent Hill: Downpour oraz Silent Hill HD Collection

Sarge, 29 marca 2012, 08:40

Dzisiaj ważny dzień dla fanów survival horrorów. Na polskim rynku debiutują bowiem dwaj przedstawiciele tego gatunku, dodatkowo reprezentujący jedną serię. Mowa o Silent Hill: Downpour oraz Silent Hill HD Collection, czyli zestawie dwóch odświeżonych odsłon cyklu wydawanego przez firmę Konami.

Silent Hill: Downpour zadebiutował w USA i zbiera zróżnicowane recenzje

Sarge, 14 marca 2012, 10:35

Europejska premiera gry Silent Hill: Downpour odbędzie się dopiero 29 marca, ale produkcja studia Vatra Games zdążyła już zadebiutować w Stanach Zjednoczonych. Niestety, pierwsze recenzje tego tytułu nie nastrajają zbyt optymistycznie.

W marcu ukażą się trzy gry z serii Silent Hill

Sarge, 13 stycznia 2012, 10:27

Firma Konami ujawniła dokładne daty premier nadchodzących gier z serii Silent Hill. Mowa o Silent Hill HD Collection, Silent Hill: Downpour oraz Silent Hill: Book of Memories.

Silent Hill: Downpour - piętnastominutowy zapis rozgrywki

Adrian Werner, 6 stycznia 2012, 18:12

W sieci pojawił się nowy filmik z Silent Hill: Downpour. Zawarto w nim piętnaście minut zapisu rozgrywki.

Plan wydawniczy firmy Galapagos. Metal Gear Rising: Revengeance również na PC?

Kono, 22 grudnia 2011, 14:22

Firma Galapagos Interactive ujawniła plan wydawniczy na przyszły rok. Dzięki niemu dowiedzieliśmy się, że gra Metal Gear Rising: Revengeance pojawi się również na pecetach.

Wieści ze świata (BioShock: Infinite, Orcs Must Die!, Silent Hill: Downpour) 9/11/11

Jiker, 9 listopada 2011, 14:05

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o nowym dodatku do Orcs Must Die!, zawirowaniach w Konami, MMO na podstawie nowej wersji Pamięci Absolutnej, a także wykorzystaniu PlayStation Move w BioShock: Infinite.

Przerażający początek roku - Konami ujawnia daty premier gier z cyklu Silent Hill

Kono, 3 listopada 2011, 09:57

Firma Konami ujawniła daty premier gier Silent Hill HD Collection, Silent Hill: Book of Memories oraz Silent Hill: Downpour. Produkcje ukażą się styczniu, lutym i marcu przyszłego roku.

Silent Hill: Downpour dopiero w 2012 roku

Sarge, 10 października 2011, 14:40

Redaktorzy serwisu BeefJack poinformowali, że premiera gry Silent Hill: Downpour została przesunięta na przyszły rok. Taką informację przekazali im przedstawiciele firmy Konami.

Nowy zwiastun Silent Hill Downpour z muzyką zespołu Korn

Hed, 18 września 2011, 11:19

Firma Konami wypuściła nowy zwiastun gry Silent Hill: Downpour, w którym można usłyszeć piosenkę zespołu Korn. Czy autorzy takich hitów jak Freak on a Leash i Here to Stay pasują do miasteczka Silent Hill?

Sieciowy Silent Hill: Book of Memories grą akcji z rzutem izometrycznym

Sarge, 17 sierpnia 2011, 14:30

Poznaliśmy kilka szczegółów na temat Silent Hill: Book of Memories - nowej odsłony znanej serii przygotowywanej z myślą o przenośnej konsolce PlayStation Vita.

Konferencja Konami - kolekcje HD Silent Hill, Metal Gear Solid i Zone of the Enders, nowy silnik graficzny, Silent Hill na NGP

Adrian Werner, 3 czerwca 2011, 09:32

E3 ruszy dopiero w przyszłym tygodniu, ale już teraz sporo firm organizuje własne konferencje prasowe. Jedną z nich jest japońskie Konami, które ujawniło masę nowych projektów, w tym nowego Silent Hilla na NGP oraz odświeżone wersje serii Metal Gear Solid, Zone of the Enders oraz Silent Hill. Ponadto Hideo Kojima zademonstrował nowy silnik graficzny Fox Engine.

Metal Gear Solid 3D: Snake Eater zadebiutuje w listopadzie

Kono, 10 maja 2011, 13:29

Fani serii Metal Gear Solid mogą już zacząć zacierać ręce. Według zapewnień serwisu MCVUK gra Metal Gear Solid 3D: Snake Eater, będąca odświeżoną wersją przygód Snake’a, trafi na półki sklepowe w listopadzie bieżącego roku. Niestety firma Konami, czyli wydawca gry, nie ustosunkowała się jeszcze do tych doniesień.

Czy powstanie Silent Hill Downpour w wersji na pecety?

Kono, 18 kwietnia 2011, 20:12

Ósma część serii Silent Hill z podtytułem Downpour została pierwotnie zapowiedziana tylko na Xboxa 360 i PlayStation 3. Tym samym, fani sagi posiadający jedynie komputery PC z pewnością nie byli zadowoleni takim stanem rzeczy. Jednak dzisiaj dowiedzieliśmy się, że pecetowa edycja Silent Hill: Downpour nie jest definitywnie wykluczona.

Carrie-Anne Moss oraz Malcolm McDowell w obsadzie Silent Hill: Revelation 3D

Kono, 7 kwietnia 2011, 10:10

Serwis ComingSoon.net wyjawił wczoraj nazwiska kolejnych gwiazd, które pojawią się w drugiej części filmowej adaptacji gier z cyklu Silent Hill. Do obsady Silent Hill: Revelation 3D dołączyli Carrie-Anne Moss oraz Malcolm McDowell.

Nie będzie trybu multiplayer w Silent Hill: Downpour

Kono, 21 marca 2011, 19:45

Mamy przykrą wiadomość, dla osób, które po niedawnych informacjach oczekiwały trybu multiplayer w najnowszej odsłonie serii Silent Hill. Producent gry Silent Hill: Downpour, Devin Shatsky, na łamach forum Hell Descent zaprzeczył doniesieniom, jakoby w najnowszym tytule z tego cyklu miałby pojawić się tryb wieloosobowy.

Multiplayerowa odsłona serii Silent Hill w planach Konami?

Olek, 19 marca 2011, 13:41

Jeszcze tej jesieni firma Konami zamierza przerazić graczy grą Silent Hill: Downpour. Okazuje się jednak, że japoński wydawca ma już pomysł na kolejną część słynnego cyklu. W wywiadzie dla włoskiej edycji pisma Official Xbox Magazine (Xbox Magazine Ufficiale) Radek Marek z czeskiego studia Vatra Games wyjawił, że chodzi o multiplayerowy survival-horror adresowany do użytkowników usługi XBLA.

Zdjęcia do drugiego filmu Silent Hill ruszyły w tym tygodniu

Hed, 8 marca 2011, 12:54

Filmowy Silent Hill jest przez niektórych graczy uważany za jedną z lepszych adaptacji gier, więc jego kontynuacja wydaje się niezłym pomysłem. Serwis Variety donosi, że zdjęcia do kinowego sequela, zatytułowanego Silent Hill: Revelation 3D i podejmującego temat popularnej serii horrorów firmy Konami, rozpoczęły się w tym tygodniu.

Do miasteczka Silent Hill powrócimy jesienią

Jiker, 24 stycznia 2011, 17:47

Firma Konami potwierdziła, że Silent Hill: Downpour – najnowsza odsłona popularnej serii z gatunku survival horror – zostanie wydana jeszcze tej jesieni na Xboksa 360 i PlayStation 3. Japoński wydawca udostępnił również kilkanaście nowych zrzutów ekranowych.

Jaki będzie nowy Silent Hill

Adrian Werner, 9 stycznia 2011, 10:54

Nie da się ukryć, że w ostatnich latach seria Silent Hill straciła swój dawny blask. Przywrócić cyklowi należne mu miejsce ma nadchodząca ósma część i najnowszy numer magazynu Game Informer dostarczył nowych informacji na temat tej właśnie produkcji.

Nowy film Silent Hill będzie bazował na trzeciej części gry

Sarge, 4 listopada 2010, 12:10

Wydany w 2006 roku film Silent Hill do dziś uważany jest za jedną z najlepszych adaptacji gier, jakie można było zobaczyć w kinach. Tytuł osiągnął też spory sukces finansowy, z czasem zapowiedziano więc kolejną część, której produkcja następnie została wstrzymana względu na problemy prawne scenarzysty. Od tamtej pory brakowało jakichkolwiek konkretów, jednak milczenie przerywa serwis Fangoria.

Wieści ze świata (Dance Central, Wolfenstein, Uncharted 2) 13/08/10

Hed, 13 sierpnia 2010, 15:15

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Nadchodzi przyszłotygodniowa gorączka związana z targami gamescom 2010. Dzisiaj mówimy o starcie bety strzelanki MicroVolts, piosenkach z Dance Central, planach Hideo Kojimy oraz losie drugiego filmu na podstawie serii Silent Hill.

Nowy Silent Hill powróci do korzeni i będzie powiązany z komiksem

Sarge, 26 lipca 2010, 11:05

Wielu fanów serii Silent Hill jest zdania, że wraz z wydawaniem kolejnych części prezentuje ona coraz niższy poziom. Na konferencji Konami podczas targów E3 zaprezentowano najnowszą odsłonę, o której wciąż wiemy stosunkowo niewiele. Tymczasem jednak obiecujące słowa padły z ust jednego z autorów, który twierdzi, że gra powróci do korzeni.