Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Rune (2000)

Rune: Ragnarok - po 17 latach studio Human Head ujawniło kontynuację swojej najpopularniejszej gry

Adrian Werner, 29 sierpnia 2017, 12:05

Zespół Human Head zapowiedział kontynuację wydanej siedemnaście lat temu gry Rune. Produkcja otrzymała tytuł Rune: Ragnarok i zmierza na pecety.

Deweloperzy pytają fanów – jaka ma być kontynuacja Rune?

Olek, 15 kwietnia 2012, 17:24

Kilka dni temu studio Human Head utworzyło w serwisie Facebook oficjalną stronę kultowego hack'n'slasha – Rune. Deweloperzy otwarcie przyznają, że myślą nad kontynuacją hitu sprzed 12 lat i zasypują fanów pytaniami o elementy, które chętnie zobaczyliby w sequelu.

Nowa gra z cyklu Rune w produkcji?

Krystian Smoszna, 26 lipca 2007, 09:20

Istnieje duże prawdopodobieństwo, że firma Human Head Studios, Inc. pracuje nad nową grą z cyklu Rune. Co prawda przedstawiciel amerykańskiego studia twierdzi, że kwestia stworzenia takiego programu jest przez zespół tylko „rozważana”, to jednak udostępnione niedawno grafiki koncepcyjne wydają się jego słowom przeczyć.

Human Head Studios o Rune 2

Thorwalian, 9 grudnia 2005, 09:20

Minęło już pięć lat, odkąd na rynku elektronicznej rozgrywki pojawił się Rune, program, który w dość krótkim czasie zyskał spore grono wielbicieli. Tymczasem programiści Human Head Studios, postanowili po raz kolejny wlać w serca graczy nadzieję na powstanie sequela.

Jak wygląda gra Rune od środka?

Speed, 30 września 2004, 17:26

Producent gry akcji zatytułowanej Rune (wydanej w 2000 roku), firma Human Head Studios zdecydowała się udostępnić kod źródłowy tego programu. Chętnych zapraszamy do pobrania i analizowania – warto choćby z tego względu, że tytuł ten swego czasu uzyskał oficjalną rekomendację serwisu GRY-OnLine

Cztery nowe gry z serii „gra bez pudła” wkrótce w sklepach

Solnica, 23 września 2002, 00:08

W tym tygodniu na półki sklepowe w naszym kraju powinny trafić kolejne cztery tytuły z serii „Gra bez pudła”, czyli wydane w przeźroczystych, praktycznych pudełkach DVD, z pełnowartościowymi instrukcjami i w niskiej cenie 34 PLN.

Rune 2 - faktyczny status produkcji

Łosiu, 18 września 2002, 09:30

Rzesze fanów wydanej przed dwoma laty gry akcji – Rune, mogło ostatnio przeczytać nieoficjalne informacje, o tym iż zespół Human Head Studios pracuje już na drugą jej częścią. W odpowiedzi na te rewelacje, pan Tim Gerritsen z Human Head Studio napisał na oficjalnej stronie Rune wiadomość, w której wyjaśnia obecną sytuację. Otóż zespół pracuje nad dwoma, jeszcze niezapowiedzianymi projektami, i jak zaznacza Gerritsen, żaden z nich nie jest Rune 2. Co najwyżej można powiedzieć, że Rune 2 znajduje się dopiero we wczesnej fazie koncepcyjnej.

Prace nad Rune II zapowiedziane

Soulcatcher, 27 sierpnia 2002, 10:27

Przeszło rok temu światło dzienne ujrzała pierwsza część gry Rune na GC, która to gra niemal natychmiast podbiła serca graczy. Zatem nic dziwnego, że grupa From Software zapowiedziała prace nad kolejną odsłoną Rune tylko, że tym razem pojawi się ona tylko i wyłącznie na platformę GameCube.

Premiery z PlayIt’u

Solnica, 28 grudnia 2001, 18:12

W dniu dzisiejszym do sklepów trafiły dwie nowe pozycje z oferty wydawnictwa PlayIt. Jutro dołączy do nich jeszcze jedna.

Nowości w dziale Pliki (04/05/01)

Solnica, 4 maja 2001, 17:30

Zapraszam do naszego działu Pliki gdzie umieściliśmy dziś kilka ciekawych binariów do pobrania.

Dwie ciekawe pozycje jadą do zachodnich sklepów

Łosiu, 27 kwietnia 2001, 00:07

W dniu dzisiejszym aż dwie bardzo interesujące pozycje trafiły do zachodnich sklepów. Pierwszą z nich jest zbieranka najlepszych gier strategicznych promowanych przez Talonsoft - World at War, drugą dodatek do świetnej gry akcji Rune - Rune: Halls of Valhalla.

Wojownicy “Rune: The Halls of Valhalla”

Łosiu, 9 kwietnia 2001, 08:07

Jeżeli spędzaliście całe godziny przy świetnej grze akcji „Rune”, skończyliście ją i teraz ze zniecierpliwieniem oczekujecie pojawienia się dodatku do niej „Rune: The Halls of Valhalla”, to zapewne zainteresuje was fakt pojawienia się 29 obrazów wojowników, na których się w nim natkniecie.

Nowe szczegóły i kolejny screen z dodatku do Rune

Solnica, 26 marca 2001, 14:52

God Games zaprezentował ostatnio nieco nowych informacji oraz kolejny screen z Rune: Halls of Valhalla, oficjalnego expansion pack’a do Rune.

Human Head zapowiedział dodatek do Rune

Sznur, 19 marca 2001, 13:14

Human Head Studios postanowiło zrobić dodatek do Rune, bardzo popularnej gry akcji opartej na engine Unreal Tournament. Add-on znacznie rozszerzy oryginalny produkt o nowe mapy, bronie, pozwalając prowadzić wieloosobowe walki wręcz w sieci LAN lub przez Internet w dwóch nowych trybach: Arena i HeadBall.

Rune w trybie cooperative

Solnica, 18 stycznia 2001, 11:47

Rick "Dark" Francis to jedna z dwóch osób które pracują obecnie nad przystosowaniem Rune (jednej z ciekawszych gier akcji z widokiem z perspektywy trzeciej osoby wydanej w ostatnim okresie przez Human Head Studios) do gry wieloosobowej w trybie cooperative.

Oficjalny dodatek do Rune już na wiosnę

Solnica, 6 stycznia 2001, 20:27

Już na wiosnę tego roku powinien pojawić się oficjalny dodatek do gry Rune. Zawierać on będzie nowe mapy, nowe rodzaje rozgrywki dla trybu multiplayer, a także kilka dodatkowych postaci np. coś dla pań, czyli kobiety-wojowniczki.

Rune: Nowe mapy

Solnica, 5 stycznia 2001, 13:27

Miła wiadomość dla fanów Rune, gdyż na sieci ukazały się niedawno dwie dodatkowe nowe mapy przeznaczone właśnie dla tej gry.