Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Fuel

Fuel - kody do gry multiplayer już dostępne

Vercetti, 7 sierpnia 2009, 08:10

Gracze, którzy zakupili w minionym miesiącu wyścigi Fuel w wydaniu PC, mogli spotkać się z dość niemiłą niespodzianką – brakiem kodu do usługi Games for Windows LIVE, przekładającego się na niedostępność trybu multiplayer. Producent gry, Codemasters, postanowił wreszcie uporać się z problemem i umożliwić nabywcom Fuela zabawę w wiele osób.

Premiery gier w Polsce (1-7 czerwca)

Vercetti, 8 czerwca 2009, 08:01

Pierwszy tydzień czerwca trafi do historii jako czas, w którym ukazała się bądź co bądź najbardziej oczekiwana gra ze stajni Electronic Arts – The Sims 3. Najnowsza odsłona symulatora ludzkiego życia zadebiutowała na rynku w miniony piątek, a nasz serwis równo z premierą tytułu zamieścił jego obszerną recenzję.

Gry biją kolejne rekordy Guinessa

Jiker, 6 czerwca 2009, 12:30

Rekordy Guinessa przyznane producentom Call of Duty 4: Modern Warfare w kategorii „Najpopularniejszej konsolowej gry sieciowej” oraz Fuel za „Najbardziej rozległą produkcję w historii konsolowej rozrywki” nie były jedynym wyjątkowymi osiągnięciami uhonorowanymi przez twórców tej wyjątkowej publikacji. W trakcie zakończonych targów E3 poznaliśmy jeszcze kilka innych rekordów.

Fuel w księdze rekordów Guinnessa

ziooleck, 22 maja 2009, 13:30

FUEL od początku zachwycał unikalnym podejściem do tematyki gier wyścigowych. Mimo stosunkowo niewielkiej ilości oryginalnych pomysłów (swoisty mix różnych tytułów), końcowy efekt przechodzi najśmielsze oczekiwania. Co więcej, gra właśnie trafiła do księgi rekordów Guinnessa.

Fuel - wymagania sprzętowe, Games for Windows LIVE i SecuROM

Filip „fsm” Grabski, 7 maja 2009, 10:11

Dzięki informacjom zamieszczonym na oficjalnej stronie Codemasters wiemy już, jakiej maszyny będziemy potrzebować, by cieszyć się zapiaszczonymi i zardzewiałymi wozami mknącymi w objęcia trąby powietrznej. Innymi słowy – znamy wymagania sprzętowe dla gry Fuel.

Fuel - znamy datę kataklizmu

ziooleck, 24 kwietnia 2009, 10:12

Fuel to jedne z najbardziej oczekiwanych wyścigów ostatnich miesięcy. Przedstawiona w grze historia przenosi nas na bezdroża świata przyszłości. Nie jest to jednak bajka z pomyślnym zakończeniem. Panowie ze studia ASOBO zaprezentowali nam wizje Ziemi spustoszonej przez efekt cieplarniany i liczne kataklizmy. Jeżeli jesteście ciekawi, jak wygląda upadły glob i kiedy nastąpi kataklizm, to ten news odsłoni ponurą tajemnicę.

Czy Fuel zrewolucjonizuje gatunek gier wyścigowych?

Ramsik, 19 sierpnia 2008, 14:49

Jakiś czas temu Internet obiegły pogłoski na temat Fuel – wyścigów, nad którymi od czterech lat pracują ludzie z Asobo Studios. Nazwa jest tajemniczo zbieżna z historycznym już projektem Firetoad Software, na razie jednak nie sposób odnaleźć jakichkolwiek informacji na temat tego podobieństwa. Będąca wydawcą gry firma Codemasters ujawniła natomiast pierwsze konkrety dotyczące produkcji.

Codemasters pokaże w Lipsku wyścigi Fuel?

Vercetti, 7 sierpnia 2008, 15:05

Przed sześcioma laty na rynek miały trafić tworzone przez studio Firetoad Software wyścigi Fuel. Ich premiera nie doszła do skutku, bo programiści zdecydowali się wstrzymać prace nad przedsięwzięciem. Teraz z zamiarem wydania gry o takim samym tytule nosi się brytyjska grupa Codemasters – donosi serwis GameParty.net.

Wkrótce zadebiutuje pecetowe demo gry Frontlines: Fuel of War

Przemysław Zamęcki, 27 czerwca 2008, 10:32

Oficjalna strona firmy Kaos Studios przynosi świetną wiadomość dla fanów sieciowych strzelanin, którzy nie mieli jeszcze okazji wypróbować w działaniu gry Frontlines: Fuel of War. Otóż prawie w pięć miesięcy po rynkowym debiucie, pojawi się w końcu pecetowa wersja demonstracyjna.

Konkurs: Bierz co chcesz - gra za friko! zakończony (23/06/08)

Major Doktor Upiorna, 23 czerwca 2008, 10:15

Zakończył się nasz mini konkurs dla posiadaczy aktywnych abonamentów MayClub, w którym nagrodą dla zwycięzcy była do wyboru jedna z trzech gier: Tom Clancy's Rainbow Six Vegas 2, Frontlines: Fuel of War i Penumbra: Czarna Plaga.