Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Majesty: Symulator królestwa fantasy

Battles of Ardania drugim dodatkiem do Majesty 2

Adrian Werner, 18 maja 2010, 07:59

Na oficjalnej stronie studia deweloperskiego Ino-Co pojawiła się zapowiedź kolejnego dodatku do popularnej strategii fantasy zatytułowanej Majesty 2. Ujawnieniu rozszerzenia towarzyszył zestaw screenów oraz filmik promujący.

Majesty 2 zmierza na X360

Filip „fsm” Grabski, 3 grudnia 2008, 13:45

Chętnych do zostania wirtualnymi władcami ci u nas dostatek. Z tego też powodu wszelkiego rodzaju strategie nigdy nie wymrą, a czasem nawet warto wskrzesić jakieś zapomniany, choć niegdyś popularny tytuł. Tak stanie się z grą Majesty stworzoną w 2000 roku przez Cyberlore Studios.

Paradox zapowiada Majesty 2

Przemysław Zamęcki, 19 kwietnia 2008, 17:35

Szwedzka firma Paradox Interactive, której w ubiegłym roku udało się nabyć prawa do marki Majesty zapowiada, że w pierwszym kwartale 2009 roku możemy spodziewać się powrotu serii na ekrany naszych monitorów. W pracach nad sequelem udział bierze również rosyjskie 1C. Niniejszym, Majesty 2 – The Fantasy Kingdom Sim uważajmy za oficjalnie zapowiedziane.

Szwedzi z Paradox Interactive właścicielami praw do marki Majesty

Krystian Smoszna, 4 lipca 2007, 06:24

Przedstawiciele szwedzkiego studia Paradox Interactive AB poinformowali wczoraj, że stali się posiadaczami praw do marki Majesty. Twórcy takich serii jak Europa Universalis i Hearts of Iron zamierzają wskrzesić zapoczątkowany w 2000 roku cykl gier strategicznych, publikując jego nowe odsłony.

Majesty 2 w produkcji!

ComCo, 25 kwietnia 2003, 15:39

Rynkowy debiut gry „Majesty: Sovereign of Ardania” - rozbudowanej strategii czasu rzeczywistego - miał miejsce jeszcze w 2000 roku, a całość bardzo szybko zyskała sporą rzeszę wiernych fanów. Tymczasem, odpowiedzialny za oryginał zespół Cyberlore Studios oficjalnie poinformował o rozpoczęciu prac nad sequelem powyższej produkcji.

Poradnik do Majesty: Sovereign of Ardania

Solnica, 6 sierpnia 2001, 10:16

Opublikowaliśmy dzisiaj kolejny poradnik, tym razem przeznaczony dla osób mających kłopoty z grą Majesty: Sovereign of Ardania.

Amiga nadal żyje!!!!!

Łosiu, 10 kwietnia 2001, 07:50

Wszyscy ci, którzy do dziś trzymają w szafach tak niegdyś popularną Amigę, mogą ja ponownie ustawić na biurku i porządnie odkurzyć. Wszystko to za sprawą firmy Hyperion Software, która wypuściła na rynek demo Shogo: Mobile Armor Division i zapowiada, że niedługo wyda pełną wersję gry.

Zbuduj swoje Królestwo w mroźnych krainach północy

Sznur, 9 kwietnia 2001, 13:16

Cyberlore Studios wydało dodatek do strategicznej gry Majesty zatytułowany The Northern Expansion. Gra jest symulacją średniowiecznego królestwa w świecie fantasy, gdzie rozwijamy swoje włości zaciągając na służbę wielu bohaterów, różnych ras i specjalności.

Nowe interesujące pliki na GRY-OnLine

Solnica, 3 marca 2001, 21:25

Dążąc do doskonałości :-) staramy się w miarę na bieżąco zamieszczać na naszym serwerze świeżutkie pliki do ściągnięcia. W ciągu ostatnich 2-3 dni na sieci pojawiło się kilka interesujących dem nowych gier, uaktualnień, itp. Dziś najciekawsze z nich znajdziecie również w naszym dziale Pliki.