Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Gangsters 2: Vendetta

Dwa nowe poradniki...

Michał Bobrowski, 8 listopada 2001, 12:12

Życie nie tylko gangstera, lecz również żołnierza walczącego z tajnym stowarzyszeniem GHOST nie należy do najłatwiejszych. Z myślą o tych, którzy napotkali jakiekolwiek trudności po wcieleniu się w tych „dwóch panów” w dniu dzisiejszym jednocześnie opublikowaliśmy dwa poradniki. Pierwszy z nich dotyczy gry Gangsters 2: Vendetta, drugi natomiast – Conflict Zone.

Nagrody dla miłośników "gangsterskiego" życia...

Michał Bobrowski, 18 lipca 2001, 09:34

Uff... Kolejne losowanie nagród za nami. Tym razem wylosowaliśmy zwycięzców w wielkim konkursie związanym z Gangsters2: Vendetta. Dzisiaj szczęście uśmiechnęło się do...

Gangsters 2 czyli powrót Al'a Capone

Solnica, 17 lipca 2001, 16:59

Zapraszam do kolejnej, zamieszczonej dzisiaj na naszych stronach recenzji, tym razem dotyczącej gry w której dana nam została możliwość zasmakowania nieco z życia miedzywojennych gangsterów - Gangsters 2: Vendetta.

Nowe gry w sprzedaży

Fajek, 5 lipca 2001, 15:27

Od dziś w sprzedaży dostępne są miedzy innymi takie gry jak: Three Kingdoms: Fate of the Dragon i Gangsters 2: Vendetta, obie wydane przez firmę IM Group.

Vendetta rozpocznie się we wtorek...

Michał Bobrowski, 1 lipca 2001, 11:53

Już najbliższych wtorek (3 lipca) na półkach sklepowych powinna ukazać się długo oczekiwana gra Gangsters 2: Vendetta. Polskim wydawcą tej pozycji jest firma IM Group. Oczywiście najwięcej szczegółów na jej temat znajdziecie w „Wiadomościach Gangstera”, do której link znajduje się tuż powyżej...

Czy przeczytałeś najnowsze „Wiadomości Gangstera”?

Michał Bobrowski, 19 czerwca 2001, 09:37

„Prorocze wyznanie”, „Strzelanina pod siedzibą Al’a Capone ” to tylko niektóre z materiałów, jakie znajdziecie w ostatnich „Wiadomościach Gangstera”! Ten numer kosztuje tylko 2 centy! Czy chcesz wiedzieć więcej?...

Rozpoczynamy Super Konkurs - Gangsters2: Vendetta

Michał Bobrowski, 18 czerwca 2001, 13:57

Witamy wszystkich miłośników pasiastych garniturów i niezawodnego pistoletu maszynowego Thompson, dla których mamy prawdziwą „propozycje niedoodrzucenia”!. Jeżeli pragniesz posmakować gangsterskiego życia koniecznie weź udział w naszym nowym konkursie zorganizowanym wspólnie z firmą IM Group. Wśród osób, które prawidłowo odpowiedzą na pytania rozlosujemy aż 20 egzemplarzy znakomitej gry Gangsters 2: Vendetta! Zapraszamy.

Zapowiedź Gangsters 2: Vendetta

Solnica, 7 czerwca 2001, 12:22

Panowie w pasiastych garniturach wkrótce powrócą w drugiej części gangsterskiej sagi. Gangsters 2 prezentuje się naprawdę imponująco i ma szansę stać się jednym z przebojów tego roku. Jeżeli macie ochotę dowiedzieć czegoś więcej na temat tej gry to zapraszam do zamieszczonej dziś na naszych stronach zapowiedzi.

Gangsters 2 Demo

Solnica, 6 czerwca 2001, 13:48

Na sieci pojawiło się grywalne demo Gangsters 2, sequela gangsterskiej sagi w którym ponownie dane nam będzie stworzyć organizację przestępczą i podporządkować sobie przy jej pomocy całe miasto.

Z: Steel Soldiers i Gangsters 2: Vendetta ukończone

Solnica, 23 maja 2001, 08:52

Już wkrótce na półki sklepowe powinny trafić kolejne dwa ciekawe tytuły. Pierwszym z nich będzie Z: Steel Soldiers z Bitmap Brothers a drugi to tworzony przez zespół Hothouse Creations – Gangsters 2: Vendetta.