Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat So Blonde: Blondynka w opałach

Captain Morgane and the Golden Turtle nową grą przygodową od twórców Gray Matter

Wiz, 26 lipca 2011, 09:43

Firma Reef Entertainment ujawniła plany wydania przygodowej gry Captain Morgane and the Golden Turtle. Jej produkcją zajmie się studio Wizarbox, twórca wydanej w zeszłym roku przygodówki Gray Matter.

Wysyp informacji o Captain Morgane, czyli kontynuacji So Blonde

Adrian Werner, 4 września 2010, 16:12

Wspominaliśmy już o kontynuacji przygodówki So Blonde, choć wtedy brakowało jakichkolwiek szczegółowych informacji na temat tej produkcji. Na szczęście niemiecki serwis Adventure-treff postanowił wydusić z twórców sporą porcję konkretów oraz pierwsze screeny.

Gra Roku 2008: Najlepsza polonizacja – kategoria dodatkowa

Filip „fsm” Grabski, 11 lutego 2009, 18:00

Już po raz trzeci zapraszamy Was do udziału w naszym plebiscycie – początek głosowania już 16 lutego. Tym razem Grę Roku 2008 będziecie wybierać spośród 50 najważniejszych i najpopularniejszych tytułów wydanych w naszym kraju w minionym roku.

So Blonde trafi na platformy Nintendo

Przemysław Zamęcki, 25 sierpnia 2008, 10:39

Gry przygodowe powoli, acz konsekwentnie opanowują platformy Nintendo. W trakcie Games Convention niemiecka firma dtp zapowiedziała, że wydana niedawno na pecety gra So Blonde doczeka się również wersji na Wii i DS-a.

Poradnik: So Blonde: Blondynka w opałach

Redakcja GRYOnline.pl, 23 czerwca 2008, 19:49

„Pewna rozwydrzona siedemnastoletnia pannica podróżuje wraz z rodzicami liniowcem po Atlantyku. Nieoczekiwany sztorm zmywa ją z pokładu i przenosi w czasie i przestrzeni na zapomnianą przez resztę świata wyspę. Tak rozpoczyna się niecodzienna przygoda Sunny Blonde w kolorowym tropikalnym raju pełnym magii, piratów, tubylców, zaskakujących wydarzeń i wielu sytuacji, które w codziennym życiu niewątpliwie przerosłyby rozpieszczoną blondynkę..."

Premiery gier w Polsce (16-22 czerwca)

Vercetti, 23 czerwca 2008, 09:15

Tylko sześć premierowych gier trafiło w ubiegłym tygodniu do polskich sklepów. Rodzimi dystrybutorzy zatroszczyli się przy tym wyłącznie o posiadaczy pecetów, konsolowcom proponując jedynie tytuły wydane w reedycjach.

Pierwsze filmiki z polskim udźwiękowieniem do gry So Blonde: Blondynka w opałach

Przemysław Zamęcki, 12 czerwca 2008, 11:25

Premiera gry So Blonde: Blondynka w opałach odbędzie się w polskich sklepach za niecały tydzień, tymczasem jej polski wydawca i dystrybutor, firma Cenega Poland, ujawnia pierwsze filmiki zawierające nagrania dźwiękowe z udziałem Anety Zając, która użyczyła głosu głównej bohaterce. Warto posłuchać, gdyż naszym zdaniem praca została wykonana na medal i głosy doskonale pasują do charakteru zaprezentowanych postaci.

So Blonde już w niemieckich sklepach. Niedługo także w Polsce

Kuba, 17 marca 2008, 10:32

Zgodnie z terminem, bez żadnych opóźnień, do sklepów w Niemczech, Austrii i Szwajcarii trafiła gra przygodowa So Blonde. Przy okazji germańskiej premiery nam udało się dowiedzieć nieco o planach wypuszczenia produkcji na rynek polski.

Złotowłosa So Blonde

Kuba, 28 lutego 2008, 12:27

Steve Ince, jeden z legendarnych scenarzystów gier komputerowych, który na swoim koncie ma takie hity jak Broken Sword, powiększył listę swoich dokonań o kolejną pozycję So Blonde, która otrzymała dziś status „gold”. Niestety na razie tylko w wersji niemieckojęzycznej.

GOL na GC 2007: nowe "przygodówki" z dtp cz.1

Michał Bobrowski, 25 sierpnia 2007, 23:08

Wśród naszych zachodnich sąsiadów nadzwyczaj dużą popularnością cieszą się gry przygodowe. Wiedzą o tym również decydenci w niemieckiej firmie wydawniczej dtp entertainment AG czego dowodem jest prawdziwy „wysyp” nowych, lub będących prawie na ukończeniu przygodówek typu point&clik.

Pierwsze obrazki, zapowiadające grę So Blonde

Major Doktor Upiorna, 16 maja 2007, 08:02

W pierwszych dniach marca na łamach naszego serwisu pojawiły się informacje, zapowiadające grę So Blonde. Niestety wówczas dostaliśmy jedynie suche informacje na temat fabuły niniejszej pozycji. Dopiero minionej nocy w sieci pojawiły się pierwsze obrazki, prezentujące wirtualne środowisko, jakie posiadacze PeCetów będą mogli przemierzyć podczas wykonywania kolejnych zadań.

Zapowiedziano grę So Blonde

Metatron, 3 marca 2007, 12:23

Francuskie studio Wizarbox rozpoczęło pracę nad grą przygodową So Blonde. Autorem scenariusza jest Steve Ince, który na swoim koncie ma takie klasyki jak Beneath a Steel Sky czy serię Broken Sword.