Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Forza Horizon 5: Rally Adventure

Forza miodna jak Colin 2.0, Gran Turismo z autami dla ludu - Motoprzegląd Drauga

Krzysztof Mysiak, 8 kwietnia 2023, 09:43

Przegląd dominuje Forza Horizon 5 ze świeżo wydanym znakomitym dodatkiem Rally Adventure. Za nią plasuje się Gran Turismo 7 z kolejną przyjemną aktualizacją, podobnie BeamNG.drive. Na uwagę zasługuje też choćby growy debiut Maserati MC20 i zapowiedź MotoGP 23.

Nie tylko dodatek - Forza Horizon 5 z astronomicznymi nowościami za darmo [Aktualizacja]

Krzysztof Mysiak, 29 marca 2023, 20:38

Koniec marca w grze Forza Horizon 5 przyniesie dużo rozrywki nie tylko graczom, którzy zapłacą za dodatek Rally Adventure. Aktualizacja inaugurująca Serię 19 dostarczy równolegle mnóstwo darmowych atrakcji, np. auta i ich ulepszenia, stację radiową czy dłuższe noce.

Forza Horizon 5: Rally Adventure - zobacz mapę; jest zaskakująco zielona

Hubert Śledziewski, 3 marca 2023, 20:32

Playground Games zaprezentowało mapę Sierra Nueva – regionu, w którym przyjdzie nam się ścigać w Forza Horizon 5: Rally Adventure. Wygląda na to, że będzie on bardziej zielony, niż można było przypuszczać.

Moc zabawy dziś z Gran Turismo, jutro z Forzą - Motoprzegląd Drauga

Krzysztof Mysiak, 25 lutego 2023, 20:33

Gran Turismo 7 i Forza Horizon 5 zadziałały w harmonii – dziś cieszymy się wielką aktualizacją 1.29 do tej pierwszej gry, a jutro (czyt. za miesiąc) zabawę zapewni nam dodatek Rally Adventure do drugiej. A to nie wszystko, co dzieje się w samochodówkach.

Forza Horizon 5 uczci pamięć Kena Blocka i dostanie 7 darmowych aut

Krzysztof Mysiak, 24 lutego 2023, 16:03

Dodatek Rally Adventure to nie jedyna nowość w grze Forza Horizon 5 pokazana wczoraj przez studio Playground Games. Poznaliśmy też zawartość Serii 18, którą będziemy cieszyć się przez marzec – w tym siedem bezpłatnych samochodów.

Forza Horizon 5: Rally Adventure to coś dla fanów „Colina”; duży dodatek

Krzysztof Mysiak, 23 lutego 2023, 19:20

Po wielu miesiącach milczenia Playground Games zapowiedziało wreszcie drugie rozszerzenie do gry Forza Horizon 5, zatytułowane Rally Adventure. Pojawi się ono w przyszłym miesiącu i zaoferuje nową mapę – raj dla rajdowców.