Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Bodycount

Codemasters zamyka studio twórców gry Bodycount

ElMundo, 15 września 2011, 09:39

Codematers planuje zamknięcie swojego oddziału w Guildford – wszystko to za sprawą słabej sprzedaży i niskich ocen uzyskanych przez najnowszą produkcję tego studia, Bodycount.

Wieści ze świata (Dead Island, Duke Nukem, Tetris) 31/08/11

Jiker, 31 sierpnia 2011, 14:25

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o komiksie Dead Island, przyszłości Duke Nukem, ścieżce dźwiękowej do Bodycount, wstrzymaniu prac nad Inemeri, a także darmowym Tetrisie na Androida. Zapraszamy do lektury.

System osłon, klasa Scavenger i kobiety w grze Bodycount

Sarge, 18 sierpnia 2011, 16:35

Im bliżej premiery Bodycount, tym chętniej twórcy zdradzają nowe szczegóły dotyczące gry. Tym razem wypowiedziano się na temat systemu osłon, klasy Scavenger i kwestii kobiet występujących w kampanii dla jednego gracza.

Premiera Bodycount w Europie 2 września

Soviet, 29 czerwca 2011, 13:10

Firma Codemasters ogłosiła, że jej najnowsza strzelanina FPS - Bodycount, pojawi się na półkach sklepowych w Europie 2 września. Wcześniej zagrają amerykanie, gdzie gra ukaże się 30 sierpnia.

Strzelanka Bodycount ma się dobrze i zostanie pokazana w demie

Hed, 2 czerwca 2011, 14:30

Andrew Wilson z firmy Codemasters zdementował plotki na temat kiepskiej kondycji projektu Bodycount, czyli strzelanki, która zostanie wydana w sierpniu na konsolach. Zdaniem producenta tytuł ma się dobrze, nawet mimo faktu, że w ostatnich tygodniach odcięli się od niego jego twórcy, w tym Stuart Black. W ramach zweryfikowania jakości gry gracze będą mogli sprawdzić demo.

Terminy premier Operation Flashpoint: Red River, DiRT 3 i GRID 2

Jiker, 9 listopada 2010, 14:18

Rod Cousens, prezes brytyjskiej firmy Codemasters, omówił podczas wywiadu udzielonego serwisowi Eurogamer plany wydawnicze popularnego producenta na 2011 i 2012 rok. Poznaliśmy w ten sposób przybliżone terminy nowych odsłon takich marek, jak Operation Flashpoint, DiRT oraz Race Driver: GRID.

Opóźniono premierę dynamicznej strzelaniny Bodycount

Sarge, 6 listopada 2010, 11:25

Pierwszy kwartał 2011 roku był początkowo zapowiadanym terminem premiery gry Bodycount, określanej często mianem duchowego następcy wydanej w 2006 roku strzelaniny Black. Jak się jednak dowiedzieli redaktorzy serwisu Eurogamer, dzieło Codemasters zanotuje pewne opóźnienie, a wszystko to przy jednoczesnym odejściu z firmy jej głównego menedżera, Adriana Boltona.

Wieści ze świata (Assassin's Creed II, Hideo Kojima, DC Universe Online) 20/07/10

Jiker, 20 lipca 2010, 11:59

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o promocjach w Xbox Live i serwisie GamersGate, odejściu Stuarta Blacka z Codemasters, nowym projekcie Hideo Kojimy, uruchomieniu zapisów na beta testy DC Universe Online, a także niezależnych grach w ofercie PlayStation Home. Zapraszamy do lektury.

Więcej o Bodycount, nowej grze twórcy Black

Adrian Werner, 17 marca 2010, 09:06

Kilka dni temu pisaliśmy o pierwszych informacjach na temat następnej strzelaniny autorstwa Codemasters. Dziś, dzięki serwisowi IGN wiemy już znacznie więcej o tej obiecującej produkcji.

Bodycount - pierwsze szczegóły prosto z Codemasters

Olek, 9 marca 2010, 12:12

Firma Codemasters ujawniła kilka szczegółów na temat swojego nowego projektu - strzelaniny z gatunku FPS, o której pisaliśmy już wczoraj, przy okazji publikacji okładki nowego numeru czasopisma Official Xbox Magazine. Stworzenie gry Bodycount powierzono wewnętrznemu studiu deweloperskiemu w Guilford, a w prace zaangażowany jest m.in. Stuart Black, projektant Black.

Bodycount - nowa strzelanina od współtwórcy Black

Adrian Werner, 8 marca 2010, 08:12

W lutym informowaliśmy, że Codemasters po cichu pracuje nad nową strzelanina, której głównym projektantem jest jeden z ojców gry Black. Dziś wiemy już, że najnowszy numer Official Xbox Magazine zawierać będzie pierwsze konkrety na temat tego projektu.